Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 109 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Για τη Ναταλί μου είχαν μιλήσει αρκετοί συναγωνιστές με τα καλύτερα λόγια.Μάλιστα ο xilnik με είχε πάει να τη δω,πριν λίγο καιρό όταν εργαζόταν στο Εξηκίου.Τότε δεν είχα περάσει μαζί της καθώς δεν είχα χρόνο...
Στο μυαλό μου είχε "κλειδώσει" σαν στόχος,έτσι μετά την πληροφόρηση πως εργάζεται στο παραπάνω ίδρυμα στην πρωινή βάρδια είπα να την επισκεφτώ και να γνωριστούμε καλύτερα...

Παρκάρισμα έξω από το σπιτάκι και είσοδος σε αυτό.Με υποδέχτηκε η ευγενική υπηρεσία όπου και με ενημέρωσε για το πρόγραμμα της Ναταλί...Φουλ πρόγραμμα πλην πρωκτικού είναι το πρόγραμμα που προσφέρει η εν λόγω κοπέλα...Για όσους δεν την γνωρίζουν πρόκειται για μία γυναίκα με κοντό ξανθό μαλλί,αδύνατο σώμα και γλυκό πρόσωπο με ωραία μάτια.Να αναφέρω πως έχει και απαλή επιδερμίδα.

Αποφασισμένος στο να περάσω δίνω το αντίτιμο και περνάω στο δωμάτιο.Καλό δωμάτιο,μικρό με νιπτήρα χαμηλό φωτισμό και κλιματισμό.Να σημειώσω πως πρώτη φορά επισκέπτομαι το χώρο και πως πρόκειται για παλαιό σπιτάκι το οποίο διατηρείται κάπως σε καλά επίπεδα σε σχέση με το διπλανό...

Αφού έβγαλα τα ρούχα μου η Ναταλί ήρθε μετά από λίγα λεπτά.Κάποιες κουβέντες για να σπάσει ο πάγος ενώ μου καθάριζε τη "περιοχή" με ένα μωρομάντηλο για με φρεσκάρει...Ξεκίνημα με κάποια τριψίματα στο σώμα μου και πεταχτά φιλιά.Κατέβηκε πιο κάτω για περιποίηση της ευρύτερης περιοχής και για να προσφέρει καραμέλωμα στα α@@@κια για ώρα.Πέρασμα του προφυλακτικού και έναρξη του στοματικού.Πολύ καλό στοματικό,χωρίς σε καμία περίπτωση να είναι μονότονο.
Έναρξη στο σεξ στα τέσσερα όπου είναι μία στάση που κατέχει η Ναταλί.Αλλαγή για cow girl με τη Ναταλί να έχει άψογη συμμετοχή με αληθοφανείς αναστεναγμούς.Τελευταία στάση το ιεραποστολικό όπου με κάποια φιλιά η συνεύρεση μας ολοκληρώθηκε...
Ξάπλωσε δίπλα μου παρά το γεγονός πως το σαλόνι είχε γεμίσει,μιλήσαμε για λίγο και αποχώρησε λέγοντάς μου πως θα τα ξαναπούμε...

Συμπερασματικά,μία άψογη συνεύρεση με τη Ναταλί που αξίζει να την επισκεφτεί κάποιος από εμάς εφόσον του αρέσει εμφανισιακά.Η Ναταλί παρέχει σέρβις πολύ καλού επιπέδου και τιμάει τα χρήματα που παίρνει.
Τέλος να ευχαριστήσω το συναγωνιστή xilnik ο οποίος με καθοδήγησε στην εν λόγω κοπέλα!

Αυτά για την εμπειρία μου με τη Ναταλί,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 16, 2013
Όνομα κοπέλας
Ναταλί
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
736
Likes:
51.825
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, John.Greek και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Δεκεμβρίου, 2013
Να σημειωθε οτι η συγκεκριμενη κοπελα εκανε και ολιγοημερο περασμα απο το Φραντζη 47 με το ιδιο ονομα.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1