Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 20 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
τίποτα κοινωνικό δεν με ικανοποιούσε ,και πιο πολύ απο συνήθεια, εξανάγκασα το σαρκίο
μου να επιδιώξει κάτι που θα του απάλυνε το άγχος...
έτσι βρέθηκα να ξεντύνομαι σ'αυτόν τον προσεγμένο εσωτερικά οίκο, περιμένοντας ένα νεαρό
μικροκαμωμένο θηλυ ,ευειδούς προσωπείου, ροδόχρωης κόμης ,ελάχιστου λιπώδους ιστού επι του σαρκίου της,
κατανενεμημένου ως επι το πλείστων επι των μικρών μαστικών αδένων της και επι των γλουτιαίων μαλακών ιστών της.
δεν μιλούσε γρή ελληνικά , και μέσω της γλώσσας του σώματος βαλθήκαμε να παίξουμε ένα σύντομο ,επιπόλαιο και φευγαλαίο αισθησιακό παίγνιο.
ήταν άπειρη και φιλόδοξη πορνηδονήστρια, αλλά εγώ βαριόμουν...
προσπαθούσε να με διεγείρει κάνοντας κάποιες γκριμάτσες υποτίθεται αισθησιακές
και έμοιαζε με μαϊμουδάκι με κραγιόν(!)
της έκανε εντύπωση το τριχωτό στήθος μου τσιμπώντας το και έμεινε στην αγγαλιά μου
σαν μικρό κοριτσάκι που ήθελε χάδια...
στη συνέχεια έβαλε στο στοματάκι της το γυμνό φαλλό μου , και η πρώτη της γευστική εντύπωση εκφράστηκε με μια έκφραση αηδίας...
παραξενέυτηκα γιατί είχα κάνει χτές μπάνιο , ωστόστο υπέθεσα ότι θα ήταν ίσως απο το ουρικό οξύ υπολειμμάτων όυρων αυτό που γεύτηκε , και την φίλησα τρυφερά στο στόμα για να γλυκάνω το έργο της, το οποίο συνεχίστηκε όμαλά...
της ανταπέδωσα την λειχία των γεννητικών οργάνων και φαινόταν να διεγείρεται απ'την
γλωσσική παράτριψη της κλειτορίδας της.
στη συνέχεια έδειξε να εκπλήσσεται απ'τον ιδρώτα που είχε μουσκέψει το τριχωτό των μασχαλιαίων μου περιοχών , και γώ την καθησύχασα εισχωρώντας το εξωκοιλιακό μου εντέριο εντός του κόλπου της και δίνοντάς της ρομαντικά φιλάκια.
εκσπερμάτισα μετά απο μερικούς μηκυθμούς λαγνείας του θήλεος και μετά απο μερικούς πυελικούς σπασμούς και των δυό μας...
ντύθηκα και αναμίχθηκα μαζί με τα υπόλοιπα γελοία άτομα της κοινωνίας τους,
νιώθωντας τους βρόγχους μου να ανοίγουν εισπνέοντας βαθιά, και εκπνέοντας με μεγάλη ανακούφιση , νιώθωντας το μεθυστικό αυτό αίσθημα της αποδέσμευσης απο ένα πρόσωπο
που μόλις μου προκάλεσε απόλαυση.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 19, 2013
Όνομα κοπέλας
Ζάνα
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.091
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Δεκεμβρίου, 2013
Ο,τι και να πω ειναι λιγο!
20 Δεκεμβρίου, 2013
Εκτός από άλλη μια ωραία κριτική σου, για ποιο λόγο από τους παρακάτω να σου πρωτό δώσω τη θετική μου ψήφο;

Για αυτό; Μεγάλο χαμόγελο
"έβαλε στο στοματάκι της το γυμνό φαλλό μου , και η πρώτη της γευστική εντύπωση εκφράστηκε με μια έκφραση αηδίας...
παραξενέυτηκα γιατί είχα κάνει χτές μπάνιο , ωστόστο υπέθεσα ότι θα ήταν ίσως απο το ουρικό οξύ υπολειμμάτων όυρων αυτό που γεύτηκε , και την φίλησα τρυφερά στο στόμα για να γλυκάνω το έργο της, το οποίο συνεχίστηκε όμαλά..."

γι αυτό; Μεγάλο χαμόγελο
"έδειξε να εκπλήσσεται απ'τον ιδρώτα που είχε μουσκέψει το τριχωτό των μασχαλιαίων μου περιοχών , και γώ την καθησύχασα εισχωρώντας το εξωκοιλιακό μου εντέριο εντός του κόλπου της και δίνοντάς της ρομαντικά φιλάκια."

ή γι αυτό; Μεγάλο χαμόγελο
"ντύθηκα και αναμίχθηκα μαζί με τα υπόλοιπα γελοία άτομα της κοινωνίας τους,"

+1 (4/4)Γερο-μύστης
Τεράστιο RESPECT!
20 Δεκεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

σας ευχαριστώ πάρα πολύ παιδιά!

ειλικρινά αισθάνομαι πολύ όμορφα να συνδιαλέγομαι
με συναγωνιστές και ομοϊδεάτες του ελευθεριάζοντα πορνηδονισμού!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3