Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 229 10
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Σαββατο βραδυ βολτα στη Φυλης και εν τελη καταθεση σε κατι πιο σταθερο σε αποδοση την Χριστινα.Η εμφανιση της γνωστη για τους λατρεις του συγκεκριμενου δρομου οποτε περιτο να αναφερω.Δινω το 20αρι στην δευτερη φορα που περασα στο σαλονι και μπαινω στο καθαρο δωματιο περιμενοντας την Κριστιν.Μετα από κανα 10λεπτο μπαινει μεσα και αρχιζει να χορευει στο ρυθμο του τραγουδιου και να κουναει την κωλαρα της.Εγω χαζευα το θεαμα μεχρι τη στιγμη που πηγα κοντα της και αρχισαν τα προκαταρκτικα πλουσια με φιλια,χαμουρεμα,τριψιμο των οπισθιων της στον πουτσο μου,καραμελωμα στα μπαλακια με τη ζεστη γλωσσα της και απ την μερια μου καποια φιλια και δαχτυλιασμα στο μουνακι της.Αφου εγινα καγκελο ξεκινησε το τσιμπουκι με την γνωστη τεχνικη της αλλα δεν το χρειαζομουν και ιδιαιτερα καθως ειχα γινει καγκελο από πριν.Ετσι δεν την αφησα πολύ και της ειπα να αρχισουμε αρχικα στα ορθια στον καθρευτη,στην συνεχεια ιεραποστολικα και για τελος στα τέσσερα μεχρι να ολοκληρωσω.Η τσατσα στο 10λεπτο ανεβασε την μουσικη για να δωσει σημα Θυμός και για πρωτη φορα στις κατάθεσεις μου στην Χριστινα διεκρινα μια ταση φυγης-αγχους από μερους της.Δεν μου ειπε κατι του στυλ αντε να τελειώνουμε κλπ αλλα το εβλεπα ότι καπως απότομα επεσε ο ρυθμος και η ενεργεια της.Εκτος αυτου όταν τελειωσα ενώ άλλες φορες καθεται λιγο και ψιλομαλακιζεται τωρα εγινε καπνος.Μαλλον η κριση τις εχει βαρεσει ολες και κυνηγάνε οσα περισσοτερα 20αρια μπορουν ποιος ξερει Χμμμ;
Συνολικος χρονος 13λεπτα περιπου, φυσικα το ευχαριστηθηκα το γαμησακι απλα στο τελος μου εμεινε αυτή η αισθηση.Τεσπα καλα βολια σε ολους Κατσικογάμης

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 14, 2013
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.508
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Δεκεμβρίου, 2013
Φιλαράκο μου αυτή την αίσθηση την είχα κι εγώ στην τελευταία συνεύρεση πριν κάνα μήνα. Και με ξέρει καλά, ΠΟΛΥ καλά, εδώ και τουλάχιστον 4-5 χρόνια. Την έχω στανταράκι και γενικά ξέρει ποιος είμαι, τι δουλειά κάνω, και κάτι τέτοια. Τα λέμε όποτε πάω και με θυμάται πάντα. Την τελευταία φορά λοιπόν, όταν τελειώσαμε έφυγε σχεδόν αμέσως. Με χαμόγελο μόνο, χωρίς αγκαλίτσα, φιλάκια/ναζάκια και τέτοια. Ποιος ξέρει... Λες να βρήκε κάνα γκόμενο; Κουλ
Μ
Μπαρμπαπήδουλας
06 Ιανουαρίου, 2014
Χαχα μακαρι το κοριτσι να βρηκε γαμπρο Μεγάλο χαμόγελο αλλα μπα μαλλον αρχισε να κουράζεται ισως και σιγα σιγα να τα κανει όλα καλα μεν αλλα καπως μηχανικα πλεον...
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2