Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 10 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
...ο πόθος δεν μονοπωλείται ούτε πυροδοτείται απο συγκεκριμένο πρόσωπο, είναι εγγενής ιδιότητα του σώματος.
στις πρώτες 12ώρες απ'τον τελευταίο οργαστικό σπασμό ,άρχισαν τα συμπτώματα στέρησης με μια ήπια ανησυχία μέχρι που εκτραχύνθηκαν ώς τον έντονο εκνευρισμό και όξυνση των διαπροσωπικών σχέσεων...
...και μόνο όταν οι σπερμοκύστεις γέμισαν σε επαρκές επίπεδο ,κινητοποιήθηκε το σαρκίο μου ,ώστε να βρεθεί ανάσκελα στην κλίνη αυτού του απομακρυσμένου πορνείου αναμένοντας με σιελόρροια και ήπια ταχυκαρδία , ένα νοικιασμένο γηρασμένο θηλυκό σαρκίο προς ευφοριστική εκτόνωση...
τα φαινοτυπικά χαρ/κά του λοιπόν ήταν : γηρασμένο σχετικά σαρκίο χωρίς όμως έκδηλο σακούλιασμα , κοντοροδόχρωη κόμη , μέτριου μεθέγους μαστούς,σχετικά υψηλού αναστήματος και λίγη περαπάνω απ'το κανονικο συσσώρευση λίπους στην κοιλιά.
έκλεισα τα μάτια κράτησα με τα χέρια μου τα κάγκελα του κρεβατιού και απολάμβανα την απτική αίσθηση που δημιουργούσε στο τριχωτό σαρκίο μου το γλωσσικό της αισθητήριο
η κάθε της κίνηση μου δημιουργούσε διέγερση , και μόνο ένα άγγιγμα στα πλαίσια μιας αδέσμευτης ευφοριστικής επαφής ήταν ικανή να μου προκαλέσει στύση.
η πεολειχία της δεν τράβηξε επι μακρόν γιατί η ευφλεκτότητα που έτυχε να έχω μου εξασφάλισε μια άμεση στύση.
ανέβηκε απο πάνω μου κουνώντας παλινδρομικά την πύελό της επι του φαλού μου , μέχρι που εκσπερμάτισα πρόωρα ,και κείνη να συνεχίζει να πάλεται απο πάνω μου μέχρι που η αιμάτωση απομακρύνθηκε απο το πέος μου ,προς τα άκρα μου ζεσταίνοντάς τα σιγανά...
τα πολύτιμα ευφοριστικά και αναλγητικά οπιοειδή περιέλουσαν τον πορνεξαρτημένο εγκέφαλό μου, επιτάσσοντας την όσο πιο δημιουργική& αδέσμευτη απόλαυση της σύντομης διάρκειάς τους μέχρι τον επόμενο καταρράκτη μετοργαστικών νευροδιαβιβαστών...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 17, 2013
Όνομα κοπέλας
Όλγα
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.091
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού