Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 45 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Διαβαζοντας λοιπον οτι η Τρελοκοτσιδου δουλευει εδω και μαθαινοντας απο την Καρολινα οτι ειναι οντως αυτη,ειπα να την επισκευθω να θυμηθω λιγακι τα παλια.Την επαιρνα αραια και που οταν δουλευε Διδυμου.Ο λογος ειναι οτι δεν μου αρεσει τοσο ως γυναικα αλλα με ενθουσιαζει ο τροπος που δουλευει.
Ειναι πολυ ευχαριστος ανθρωπος,που με το χαμογελο και τις ζουζουνιες της σου φτιαχνει το κεφι οτι κι αν εχεις.Κι αυτο ειναι πολυ σημαντικο για ανθρωπους σαν κι εμενα που δινουν μεγαλη σημασια στο κλιμα της συνευρεσης.Μουνια αλλωστε υπαρχουν....ανθρωπους ψαχνουμε....
Με θυμηθηκε μετα απο χρονια,με αγκαλιασε με φιλησε σαν να ηταν η κοπελα που πηδουσα ως φοιτητης....χαδια πολλα...στοματικο καταπληκτικο....και μονο ιαραποστολικο αργα,ερωτικα,βασανιστικα!!!Μου εκανε μασαζ και μετα της εκανα εγω (το κατεχω το αθλημα),η τσατσα ξεροβηχε,αλλα στα τετοια μας.Την ελειωσα και το φχαριστηθηκε.
Μεχρι να ντυθω το ειχε πει και στα¨κοριτσια¨.Την επομενη η Καρολινα θα μου την εχει στημενη(ελπιζω οχι και η τσατσα).
Το Μαρακι μεγαλωνει,ψιλοπαχαινει,αλλα αυτο που κανει το κανει συνειδητα και γιαυτο οι αντρες την τιμουν...
Να πατε ακομη κι αν δεν σας αρεσει ιδιαιτερα σα γυναικα(οπως και σε μενα αλλωστε...)

ΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωτας και τωρα αρχιστε να με λετε αγαπουλη!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 14, 2013
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Υπηρεσίες
alfreewind
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
25 Απρ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
32
Likes:
214
Πόντοι:
616
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού