Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 170 10
Γενική βαθμολογία
 
5.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
δεν είχα κανένα σεξουαλικό πόθο , κανένα κίνητρο , μόνο λίγο εκνευρισμό και γκρίνια λόγω έλλειψης της μετασυνουσιακής σεροτονίνης.
βαρίομουν νύσταζα και ήμουν ωσεί παρών σε μια φιλική παρέα καφεποσίας.
κατευθύνθηκα μετάξι σχεδόν χωρίς να θέλω και απο αγγαρεία , αντίκρυσα μερικές πόρνες
μπαινοβγαίνοντας στους οικίσκους , μέχρι που στην τύχη κατέθεσα σ'ένα μικρό ηλικιακά και μικροκαμμωμένο σωματικά ρουμανάκι , με ωραίους μαστους και βυσσινόχρωης κόμμης...
...ενώ το ανήθικο κοριτσάκι που μάλασσε το πέος , εγώ παρατηρούσα το μικροκαμμωμένο σαρκίο της που είχε τεθεί στη διάθεση των οπτικών και απτικών μου αισθήσεων ,καταφέρνοντας να εκλύει στον εγκέφαλό μου τις αμίνες της απόλαυσης.
χαίδευα τις θηλυκές καμπυλότητες που φύση είχε σμιλέψει με ερεθιστική καλλιτεχνία και μόλις η
άκρα χέιρα μου πήγαινε προς την ηβική της περιοχή , αντανακλαστικά το σαρκίο της συσπώταν αμυντικά ώς σωματοποίηση κάποιου φόβου ...
οι μαστοί της είχαν την σφριγηλότητα και την ελαστικότητα που της προσέδιδε ο νέος ινοαδενικός ιστός που σωρεύεται στις μαστικές περιοχές εκατέρωθεν των ημιθωρακίων της.
η πρώτη στάση διαδραματίστηκε με την κοπέλα να ιππεύει το πεός μου και εγώ να παρατρίβω αισθησιακά τους μηρούς τα οπίσθια και τους μαστούς της.
κουράστηκε να αυνανίζει το πέος μου με τον κόλπο της και είπα να την ξεκουράσω στη δευτερη στάση ,παρατρίβοντας το φαλλό μου στον κόλπο της ενώ εκείνη είχε ξαπλώσει ανάσκελα και ρέμβαζε τον καθρεφτη.
σπερματέγχυσα , χαιρετηθήκαμε βιαστικά και μόλις έκλεισε η πόρτα (ο διάολος να την κάνει!)
απόλαυσα την έκκριση των ευφοριστικών νευροδιαβιβαστών της μετασυνουσιακής αποδέσμευσης.
βγαίνοντας απο το πορνείο διαδραματίστηκε ο εξής εσωτερικός διάλογος με τον εαυτό μου:
r: μόλις εκτονώθηκα μ'ένα γκομενάκι της σειράς,σαν αυτά που στολίζονται για clubbing και τα οποία πιρφορίζουν
οι ελεϊνοί πιρφόροι,γιατί θα έπρεπε λοιπόν να κάνω κάποια ιδιάιτερη "σχέση" μαζί του, γι'αυτό το σκοπό;
γιατί να εισβάλει ένα αναλώσιμο θηλυκό στην ιδιωτικότητά μου και στην ανεξαρτησία μου και γιατί να ικανοποιώ τις μαλακίες της ,για μια πρόσβαση στο αιδοίο της, για μια σπερματέγχυση;
r': όντως δε βγάινει νόημα,τι συμβαίνει όμως αν την αγαπήσεις ή την ερωτευτείς;
r: είναι απλά το συναίσθημα που προκύπτει,όταν λόγω αγαμίας και πείνας επικεντρώνεσαι και εστιάζεις σ'ένα αντικείμενο.
...ικανοποιημένος, συνέχισα την βόλτα μου στην γελοία στολισμένη λόγω γιορτών κοινωνία τους.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 15, 2013
Όνομα κοπέλας
Μιρέλα
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.091
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Δεκεμβρίου, 2013
Υποκλίνομαι στο ΜΕΓΑΛΕΙΟ της σκέψης σου και κατ' επέκταση της γραφής σου!Γερο-μύστης
+1! (2/2)
15 Δεκεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

αν και υπερβάλλεις,οφείλω φίλε john, να σ'ευχαριστήσω
για όλη την υποστήριξη! Χαμόγελο
16 Δεκεμβρίου, 2013
Καθε φορα γινεσαι καλυτερος, αψογος!
Βασισμενος στον επιλογο σου, θα αφιερωσω στην κοινωνια το εξης συνθημα : ζομπι , ζομπι καταναλωτες, σκατα σ'εσας , σκατα και στις γιορτες
16 Δεκεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

σ'ευχαριστώ πολύ φίλε!
επ'ευκαιρία με το σωστό κάπως αναρχίζον σύνθημα σου,
νομίζω ότι όλο αυτό που λέμε περί "ακοινωνικού ελευθεριακού πορνηδονισμού"
είναι στην ουσία μια μορφή "Αναρχίας"...
17 Δεκεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μαλλον ειναι κατ'αρχην μια μορφη αναρχο-αυτονομιας (να μην εξαρτιομαστε απο τις γυναικες), σε συνδιασμο με μηδενισμο (αρνηση των καθιερωμενων αξιων της κοινωνιας για τις σχεσεις). Το συνθημα για τον καταναλωτισμο ειναι αλλο θεμα ;)
Παντως η παρουσα κριτικη σου ειναι μακραν η κορυφαια
17 Δεκεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

στον ελευθεριακό πορνηδονισμό εξαρτάς την ικανοποίησή σου απο την δικιά σου βούληση,
απ'το δικό σου σαρκίο στην ουσία,
άρα όντως πρόκειται περι αυτονομης απόλαυσης και επειδή όντως είναι ενάντια στην ισχύουσα σεξουαλική
ηθική είναι "άκοινωνικός" και "αν-αρχικός" επειδή η κοινωνία είναι απλά: α)εφήμερες β)αναπόδεικτες γ)αυθαίρετες αρχές.

οπότε χαίρομαι που συμφωνούμε αγαπητέ φίλε.
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6