Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 87 10
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μετά την κατάθεση στην Ανδριάνα πήγα να χτυπήσω κάτι γλυκά από ένα ζαχαροπλαστείο και να συνεχίσω προς Λιοσίων για αναζήτηση δεύτερου γύρου. Πέρασα από όλη την Λιοσίων αλλά τίποτα το καλό δεν βρήκα και άφησα αυτό το μπουρδέλο για το τέλος. Βρέθηκα εδώ γύρω στις 22:20 και μπαίνοντας αντίκρισα φοβερές αλλαγές στο εσωτερικό, επιπέδου στούντιο και για μια στιγμή νόμιζα ότι ήμουν σε άλλο μέρος! Μιλάμε η μέρα με την νύχτα με ανακαινισμένα τα πάντα, από το σαλόνι υποδοχής μέχρι τα δωμάτια! Η αναμενόμενη ανάπτυξη έγινε μόνο στα μπουρδέλα μιας και με την κρίση η πορνεία έχει ανθίσει! Με υποδέχτηκε η γλυκιά Ρωσίδα τσατσά πιάνοντας με από το μπράτσο και παρουσιάζοντας την Άννα ηλικίας γύρω στα 25. Η Άννα βγήκε με ένα ροζ διχτυωτό φόρεμα, μαύρες δερμάτινες μπότες με τακούνι και πράσινο μικροσκοπικό στρινγκ! Από εμφάνιση μουνάρα με πολύ όμορφο πρόσωπο, ξανθό μαλλί μέχρι τους ώμους, γύρω στο 1,70 ύψος, βυζί 2άρι στητό ολοστρόγγυλο, κώλος σφιχτός με ένα τατουάζ στην μέση και χωρίς ατέλεια στο κορμί! Χωρίς πολλά πολλά βρήκα αυτό που έψαχνα και μπήκα στο ανακαινισμένο δωμάτιο...
Σε 2 λεπτά ήρθε μέσα η Άννα με χαμόγελο, συστηθήκαμε, μιλάει Ρώσικα και πολύ καλά Ελληνικά. Εγώ χούφτωνα το σφιχτό κώλο της και αυτή ξεκίνησε να βγάζει το διχτυωτό φόρεμα και το στριγκάκι, μένοντας γυμνή και φορώντας μόνο τις μακριές μπότες. Την έφερα κοντά μου να γλείψω τα βυζιά της αλλά γαργαλιόταν και δεν το συνέχισα για πολύ. Αυτή ξεκίνησε με καλά προκαταρκτικά ξεκινώντας με τριψιματάκια σε όλο το σώμα μου, γλύψιμο στα αρχίδια και φιλάκια σε διάφορα σημεία ανεβαίνοντας προς τα πάνω! Ήταν αρκετά για να γίνει πέτρα ο πούτσος μου και πέρασε προφυλακτικό για να ξεκινήσει πίπα. Έκατσε στα γόνατα με ανοιχτά τα πόδια και όση ώρα έκανε πίπα εγώ άνετα έπαιζα με το μουνάκι της που είχε αφήσει μια γραμμούλα μόνο, για να φαίνεται πιο σέξι! Η πίπα της βαθιά και με διάρκεια ήταν σε καλό επίπεδο τεχνικής! Προσπάθησα να την φέρω για 69 μιας και δεν μπορούσα να αντισταθώ σε αυτό το καλοσχηματισμένο μουνάκι αλλά μου είπε ευγενικά ότι δεν κάνει. Έγλειψε λίγο και τα αρχίδια και ξεκινήσαμε με πρώτη στάση αυτή από πάνω! Ο πούτσος μου μπήκε με δυσκολία μέσα της και η αίσθηση ήταν υπέροχη πραγματικά! Κουνιόταν πάνω μου γρήγορα κοιτώντας με συνέχεια στα μάτια και έκανα προσπάθειες να την φιλήσω στο στόμα αλλά δεν δέχτηκε και όταν της είπα τουλάχιστον ένα πεταχτό, μου έδωσε ένα χαμογελώντας! Καθόλα την διάρκεια έβγαζε πολύ καυλιάρικες κραυγούλες και έδειχνε να της αρέσει! Επόμενη στάση εγώ από πάνω της με ορθάνοιχτα τα πόδια της για να μπορώ να μπω όλος μέσα! Την γαμούσα σε μέτριο ρυθμό και της έδινα πεταχτά φιλιά στο στόμα που τα δεχόταν αλλά τα μετρούσε και μου υπενθύμιζε με νάζι τον αριθμό τους για να μην ξεφεύγω! Τέλος αλλάξαμε στα 4 με πολύ καλό στήσιμο, καλή συμμετοχή και σε αυτή την στάση με πιο έντονες κραυγούλες και γρήγορο σφυροκόπημα από εμένα καταθέτοντας και την τελευταία σταγόνα! Με αποχαιρέτησε με λίγη κουβεντούλα και ένα γερό γερό φιλί στα χείλη!
Υπέροχη κατάθεση και αυτή που χωρίς να κάνει κάποιο εξτρά η κοπέλα, κατάφερε να με κάνει να περάσω καλά και θα έχουμε συνέχεια αν συμπέσουν οι δρόμοι μας...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 11, 2013
Όνομα κοπέλας
Άννα
E
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Δεκεμβρίου, 2013
τιμή?

τι παροχές είχε το δωμάτιο?
13 Δεκεμβρίου, 2013
20 ευρώ φίλε και κάνει το βασικό πρόγραμμα χωρίς εξτρά...
E
Erotiaris26
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2