Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 45 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Έκανα μια μεγάλη τσάρκα στην Φυλής που ήταν έρημη από λαό γιατί το κρύο ήταν τσουχτερό και οι πυρφόροι σχεσάκιδες-κερατούκλιδες βρήκαν την ευκαιρία να κάτσουν σπίτι για να σώσουν τα ασυμμάζευτα μπας και ρίξουν μερικά ακόμα γαμήσια στις προβληματικές και αψυχολόγητες γκόμενες τους! Συμπονώ ειλικρινά αυτή την κατηγορία ανθρώπων γιατί έμπλεξαν με υπάνθρωπες και κακόψυχες γυναίκες! Αν δεν υπήρχε αυτή η γαμημένη ανάγκη για σεξ, τώρα άντρες και γυναίκες δεν θα αντάλλαζαν κουβέντα μεταξύ τους και πολλοί από μας θα είχαμε γίνει εφοπλιστές!
Μπήκα λοιπόν εδώ και η ευγενική τσατσά μου παρουσίασε την Ανδριάνα που τόσα καλά γράφτηκαν από τους προηγούμενους συναγωνιστές, αλλά εγώ δεν την είχα υπόψιν μου, μιας και πάντα αγνοούσα τους νέους οίκους της οδού Διδύμου. Η ώρα ήταν 9 και κάτι το βράδυ και στο σαλόνι ήμουν μόνος. Με πλησίασε αυτό το γαμηστερό πλάσμα και άρχισε να εκτελεί ένα επιδέξιο σεξουαλικό κάλεσμα για να περάσω μαζί της στο δωμάτιο. Δεν κρατήθηκα και έδωσα το 20άρικο με μεγάλη χαρά περνώντας στο καθαρό δωμάτιο. Να πω και λίγα λόγια για την εμφάνιση της: Ψηλή, κοντό μαύρο καρέ μαλλί, μεγάλα γυαλιά μυωπίας, στητό 2άρι βυζί, αδύνατη, πολύ απαλό λευκό δέρμα, ηλικία στα 22, στητός κώλος και ένα στυλ πολύ σοφιστικέ που μοιάζει με μαθητριούλα όπως λένε και οι προηγούμενοι συναγωνιστές.
Μετά από αρκετή αναμονή ήρθε μέσα να με περιποιηθεί ενώ εγώ ήμουν όρθιος. Ξεκίνησα με χουφτώματα στην αρχή σε κώλο, βυζιά και λίγα φιλάκια στο στόμα χωρίς γλώσσα για να καυλώσει ο πούτσος μου. Μετά στήθηκε στα όρθια δίπλα στον καθρέφτη τουρλώνοντας τον κώλο της και εγώ τον έτριβα πάνω της και έβαζα το ένα χέρι μέσα στο ροζ στριγκάκι παίζοντας με το ξυρισμένο μουνάκι της και με το άλλο έπιανα τα βυζιά. Ύστερα έβγαλε τα εσώρουχα της και ξαπλώσαμε στο κρεβάτι. Αφού έτριψε τον πούτσο μου λίγο στα βυζιά της, μετά μου πέρασε το προφυλακτικό και άρχισε την πίπα από την πλάγια θέση ενώ εγώ έπαιζα με το υγρό μουνάκι της. Η πίπα της βαθιά χωρίς δόντι καλούτσικη και μετά από λίγο την γυρνάω για 69 γλύφοντας και παίζοντας με τα δάκτυλα μου το νοστιμότατο μουνάκι της. Η πίπα κράτησε αρκετή ώρα και αν δεν της έλεγα να σταματήσει θα συνέχιζε μέχρι τέλους. Πρώτη και τελευταία στάση με αυτήν από πάνω μου να ανεβοκατεβαίνει γρήγορα και βαθιά μέχρι την βάση του πούτσου μου. Το μουνάκι της είχε πολύ καλή αίσθηση και οι κινήσεις της για όσκαρ μιλάμε! Δεν άντεξα πάνω από 2 λεπτά και τελείωσα χωρίς να δοκιμάσω άλλες στάσεις δυστυχώς, ενώ αυτή δεν σηκώθηκε αμέσως και κουνιόταν με κλειστά τα πόδια της αυτή την φορά, μέχρι να στραγγίξω και την τελευταία σταγόνα.
Συμπερασματικά είναι μια έμπειρη σεξομηχανή για την ηλικία της που θα την δοκιμάσω ακόμα πολλές φορές αν το επιτρέπουν οι συνθήκες....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 11, 2013
Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
Υπηρεσίες
E
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Δεκεμβρίου, 2013
''Αν δεν υπήρχε αυτή η γαμημένη ανάγκη για σεξ, τώρα άντρες και γυναίκες δεν θα αντάλλαζαν κουβέντα μεταξύ τους'' v

Μεγάλη κουβέντα είπες τύπε, πράγματι έτσι ... όσο αναφορά τις σχέσεις που λες εντάξει έχεις δίκαιο αλλά όχι και απόλυτο !! Χαμόγελο
12 Δεκεμβρίου, 2013
''Αν δεν υπήρχε αυτή η γαμημένη ανάγκη για σεξ, τώρα άντρες και γυναίκες δεν θα αντάλλαζαν κουβέντα μεταξύ τους'' v

Μεγάλη κουβέντα είπες τύπε, πράγματι έτσι ... όσο αναφορά τις σχέσεις που λες εντάξει έχεις δίκαιο αλλά όχι και απόλυτο !! Χαμόγελο
12 Δεκεμβρίου, 2013
έπρεπε να της πεις να την χύσεις στο στόμα. Θα έβγαζες το προφυλακτικό και αυτή θα σου τον ρουφούσε. Εχει τεράστια στοματική κοιλότητα η Αντριάννα. Μετά θα τα έφτυνε στον νεροχύτη. Είναι καλή εμπειρία να την χύνεις στο στόμα. Δοκίμασε το την άλλη φορά.
13 Δεκεμβρίου, 2013
Φίλε frape ευχαριστώ για την πληροφορία και θα το δοκιμάσω την επόμενη φορά αφού το επιτρέπει! Φίλε Roumanolagne απόλυτος δεν μπορεί να είναι κανείς την σήμερον ημέρα που ζούμε με ένα κάρο αντιθέσεις γύρω μας, αλλά επιβάλετε να έχουμε τα μάτια μας ανοιχτά γιατί οι καιροί είναι πονηροί και δεν είναι όλα όπως φαίνονται! Ευχαριστώ για τα σχόλια σας και να περνάτε καλά!Χαμόγελο
E
Erotiaris26
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4