Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 207 10
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Το λουλουδάκι ήθελε πάλι πότισμα. Επειδή οι τιμές στη Θεσσαλονίκη είναι υψηλότερες, αποφάσισα να κατέβω στην Αθήνα για ένα διήμερο γαμισιών και τα χρήματα να τα επενδύσω σε περισσότερα γαμίσια. Έρευνα αγοράς και κατάθεση στη Σιμόνα. Το πιπινάκι όντως δυνατό, ίδρωσε για το 10ευρω. Ηλικιακά μικρή, 20-24, ωραίο σώμα, ψηλή, μακρυά μαλλιά. Επί του έργου, η συμμετοχή της ήταν πολύ θετική. Έκανε φιλότιμες προσπάθειες να μου σηκώσει το εργαλείο, πίπα βαθιά αλλά ο ανακόντα δεν ξυπνούσε. Το παπάρι μου με ζόρισε να πάρει μπρος λόγω ταξιδιού (κούρασης) παρότι μου τα έγλειψε και έπαιξε μπιλιάρδο με το κοντάρι μέσα στο στόμα της. Από το τραίνο (5,5 ώρες) στο κρεβάτι της ηδονής (10 λεπτών). Όταν μου στήθηκε στα τέσσερα, δυσκολευόμουν να εισχωρήσω γιατί δεν υπήρχαν υγρά. Πήγα να το ξεγελάσω, μήπως ξυπνήσει, ακουμπώντας το επάνω στη ροδέλα της. Τίποτα! Το κατάρτι λύγισε, διπλώθηκε στα δύο. Τη γυρίζω ανάσκελα, εκεί δε πήγε να μου πέσει τελείως. Ξεκίνησα τη χειρομαντεία με τη βοήθειά της. Τα υγρά μου είχαν στερέψει. Πλιπ, όπως μια σταγόνα νερού. Κορίτσι μου αυτά ήτανε, όλη μέρα στους δρόμους.
Ακολουθούν και άλλες κριτικές γαμισιών

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 14, 2013
Όνομα κοπέλας
Σιμόνα
Gavlacticos
Μέλος
Εγγραφή:
16 Σεπ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
19
Likes:
29
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Δεκεμβρίου, 2013
Α ρε μεγαλεια!!!!!Σεξοτουρισμος στην Αθηνα!!!!
12 Δεκεμβρίου, 2013
το πολύπαθο ταξίδι προς την απόλαυση στο μετάξι!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2