Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 155 10
Γενική βαθμολογία
 
4.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Καταρχήν δεν θα έγραφα ποτέ σε κριτική γιατί γενικά δεν μου αρέσει να περιγράφω τις ερωτικές μου διαπλοκές αλλά πιστέψτε με υπάρχουν πολλοί σοβαροί λόγοι που το κάνω. Ο ποιο σημαντικός είναι πως ενώ περίμενα στο σαλόνι για να δω την κοπέλα σκάει ένας πακιστανός από μέσα και αμέσως κατάλαβα ότι ήταν πελάτης. Ξενέρωσα άσχημα διότι κάποτε δεν έμπαινες αν δεν ήσουν Έλληνας και τώρα που πατώσανε βάζουν οποιοδήποτε. Αυτό όμως συνεπάγεται με τεράστιο φόβο να κολλήσεις κάτι στα σίγουρα (ενώ πρίν το έπαιζες και κορόνα γράμματα). Η τσατσά μου έδειξε δυο κοπέλες την πρώτη δεν θυμάμαι καν το όνομά της. Η δεύτερη ήταν η Αλίνα. Δεν είπε για ελεύθερο στοματικό και εγώ κάπου στράβωσα τότε εκείνη μου είπε θα τα βρούμε , στοματικό θες θα το έχεις. Πλύθηκα καλά στην μοναδική βρύση που είχε το δωμάτιο, η οποία δεν έβγαζε καν χλιαρό νερό με αποτέλεσμα να εξαφανιστεί από το κρύο ο δικός σου. Αφού ήρθε η κοπέλα μου τον καθάρισε προσεχτικά φέρνοντας τις τεράστιες βυζάρες της στο στόμα μου. Αυτό ήταν και το καλύτερο κομμάτι , μέχρι εκεί... μετά ακολούθησε εφιάλτης, με μια πίπα λες και μου την έκανε ανήλικο που επρόκειτο να βιάσω....δεν ήξερε καν πως να το γλείψει. Στο τέλος της είπα βάλε το προφυλακτικό μπας και δούμε προκοπή αλλά παιδιά τίποτα. Κάποια στιγμή της είπα έλα για 69 μήπως και την καυλώσω και φιλοτιμηθεί να δουλέψει πραγματικά. Εκεί κάτι κάναμε. Από την στιγμή που τον έβαλα μέσα της λές και πήδαγα το κενό. Είχε βάλει τόση αλοιφή που δεν καταλάβαινα τίποτα. Έβγαλα την καπότα και έχεισα με μαλακία στα στήθη της. Να ενημερώσω ότι στα μπουρδέλα έχω μια εικοσαετία πείρα στο νερό . Αυτή η ξεπέτα δεν φανταζόμουν ποτέ ότι θα γίνει αλλά μάλλον όσο τα πράγματα οικονομικά στενεύουν οι πουτάνες θα μας ξεπετάνε όλο και πιο συχνά. Θα εξυπηρετούν μαύρους , κίτρινους και πακιστανούς χωρίς το παραμικρό στοιχείο ευθύνης προς όλους εμάς που τους έχουμε χτίσει πολλά σπίτια με τα εικοσάευρα τόσα χρόνια...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 10, 2013
Όνομα κοπέλας
Αλίνα
Μέλος
Εγγραφή:
11 Δεκ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Δεκεμβρίου, 2013
'Ξενέρωσα άσχημα διότι κάποτε δεν έμπαινες αν δεν ήσουν Έλληνας και τώρα που πατώσανε βάζουν οποιοδήποτε. Αυτό όμως συνεπάγεται με τεράστιο φόβο να κολλήσεις κάτι στα σίγουρα'

Μπραβο φιλε με το ακαποτο και το γλυφομουνι ελαχιστοποιησες τις πιθανοτητες να κολλησεις κατιMoney MouthMoney MouthMoney Mouth
11 Δεκεμβρίου, 2013
δικε μου το ξερουμε οτι πηδανε πακια και ολες οι ρατσες.εσυ που το ειδες και με τα ιδια σου τα ματια ποσο μαλακας μπορεις να εισαι που τον εδωσες ακαποτα τσιμπουκι και εκανες και γλυφομουνι για πολλα κιλα μαλακας
12 Δεκεμβρίου, 2013
θα επρεπε να. φυγεισ.εσυ εμεινεσ και εκανεσ και μαλακιεσ.μου κανει ομωσ εντυπωση. επειδη. το μαγαζι μου αρεσει εχω δει προσφατα να διωχνουν ξενουσ
12 Δεκεμβρίου, 2013
Μεγάλε η χωρις προφύλαξη πάντα είναι μαλακία.Να πάρεις τη λίστα με τα παράσημα που παίζουν.
Όσο για την πίπα της διαφωνώ.Σίγουρα πλύθηκες;
Για το ελεύθερο στοματικό η Αλίνα έμαθα οτι το έχει σταματήσει γιατι πάει στον οδοντίατρο.Λες να είμαι βρωμιάρης και να με δουλεύει ρε λές;
12 Δεκεμβρίου, 2013
Θυμός Φίλε! πολλές μαλακιές λένε. Σε όλα τα σπίτια που δουλεύουν ξένες και πηδάμε όλοι βάζουν ξένους. Μόνο ελάχιστα σπίτια που είναι Ελληνίδες! δεν βάζουν ξένους. Λοιπόν προσοχή άλλη φορά.Κεφάλι σε τοίχο!ΘυμόςΚεφάλι σε τοίχο!
13 Δεκεμβρίου, 2013
Έχετε δίκιο όλοι απλά πάντα όταν πας εκεί σε οδηγεί το κάτω κεφάλι και όχι το πάνω. Ήθελα να δοκιμάσω τόσο την Αλίνα που δεν σκέφτηκα τίποτε άλλο. Μετά όταν το σκέφτηκα πιο ήσυχα κατάλαβα τι μαλακία έκανα. Βέβαια έχω ξενερώσει τόσο πολύ που λέω μέχρι και να σταματήσω τελείως το άθλημα. Αρκετά λεφτά τους έδωσα, δεν παίζω πλέον με την υγεία μου.
13 Δεκεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φίλε εαν φοράς το προφυλακτικό σου και τηρείς στοιχειώδη πράγματα μην ανησυχείς.Εαν τώρα προσέχεις και τη δική σου υγειηνή και σέβεσαι τα κορίτσια, να είσαι σίγουρος θα στο ανταποδώσουν και αυτές σεβόμενες το 20€ σου, με τις υπηρεσίες τους.
Σχετικά με την Αλίνα είναι καθαρή, εαν δεν ήταν καλή μέσα για σένα είναι αλλή συζήτηση και αφορά γενικά τα κορίτσια που κάνουν αυτή τη δουλειά.
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7