Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 559 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ειχα λιγο ελευθερο χρονο σημερα το πρωι και ειπα να περασω μια γρηγορη βολτα απο τα πορνοστενα.Παρκαρω τη μηχανη επι της οδου φωκαιας και ξεκιναω τη μινι βολτα μου.

Μπηκα σε διαφορα σπιτια αλλα δεν μου εκανε κατι το κλικ.Μπαινω στο συγκεκριμενο οικο,η κοπελας ηταν στο δωματιο και ετσι καθησα να τη περιμενω μαζι με αλλους 2 συναγωνιστες που ηταν ηδη εκει.Η ευγενικη υπηρεσια μας ανακοινωσε το προγραμμα και μας τονισε πως ''οτι ανακοινωνουμε εδω γινεται''

Μετα απο αναμονη 3-4 λεπτων η κοπελα ηρθε απο το δωματιο στο σαλονι.Ηταν η ομορφη Αθηνα.Ειχα διαβασει καμποσα γι αυτη το τελευταιο καιρο αλλα δεν την ειχα δει ποτε μιας και τα πρωινα λογω δουλειας δε μπορω να κατεβω στα αγαπημενα μου σπιτακια.Η αθηνα ειναι μια ομορφη κοπελα μετριου αναστηματος με 3αρι σιλικονατο βυζι ωραιο κορμι και πολυ ομορφα ματια.

Δεν το σκεφτηκα καθολου μπορω να πω.Δινω το μπλε εισιτηριο οι συναγωνιστες αποχωρουν συνεχιζοντας τη βολτα τους και η τσα2 με βαζει στο μεσα δωματιο.Βγαζω τα ρουχα μου πλενομαι και περιμενω την Αθηνουλα.Μετα απο λιγα λεπτα το μωρακι ηρθε.Γνωριζομαστε και απευθειας αρχιζουμε με καυτα φιλια στο στομα.Μετα απο καποια προκαταρκτικα με ρωταει αν θελω προφυλακτικο της απανταω θετικα και αρχιζει μια αρκετα καλη πιπα.

Μετα απο κανα 5 λεπτο μου λεει πως θελω να συνεχισουμε και της ζηταω να ανεβει απο πανω οπως και εκανε χωρις κανενα παραπονο.Μια εδινα εγω το ρυθμο μια αυτη.Της ζητησα μετα απο λιγο να στηθει στα 4,πηρε καλη σταση και το σφυροκοπημα ηταν αδυνατο οπου το δεχτηκε χωρις κανενα προβλημα.Αισθανομουν πως το τελος ηταν κοντα.Ετσι της ζητσα να ξαπλωσει για να τελειωσω σε ιεραποστολικη σταση για να μπορω να της φιλαω και να χουφτωνω τις ομορφες βυζαρες της.

Εκει που ημουν κοντα στο τελος επαθα εμπλοκη οπως παθαινει το m4 στο στρατο.Λιγο η ζεστη του δωματιου λιγο η κουραση μου λογω δουλειας...επεσα!Σταματησα...η Αθηνα μου εβγαλε το προφυλακτικο μου φορεσε αλλο μιας και θυμοταν οτι ηθελα καποτα στο τσιμπουκι και συνεχισα με πιπα για να παρω τα πανω μου.Μετα απο λιγη προσπαθεια τα καταφερα.Με ρωτησε αν ηθελα να τελειωσουμε ετσι.Της ειπα οτι θελω να τη γαμησω λιγακι ακομα και χωρις κανενα παραπονο το δεχτηκε...ξαπλωσε και σε ιεραποστολικη σταση για δευτερη φορα το τελος ηρθε!!!Ειπαμε λιγες κουβεντες με την Αθηνα με φιλησε και εφυγε.

Κανοντας το ταμειο της συνερευσης η ΑΘηνα ειναι ισως οτι καλυτερο εχω παρει.Σε σχεση παντα αποδοση-τιμη.Πραγματικα καμια αλλη δεν με εχει προσεξει και δεν εχει ενδιαφερθει τοσο οσο αυτη.Αφου οταν μου επεσε με ρωτησε μηπως εκανε αυτη κατι και με ξενερωσε.Τιμαει τα λεφτα που παιρνει...γι αυτο μακαρι να συνεχισει ετσι.

Εκατσα στο δωματιο κοντα στα 20 λεπτα.Η τσατσα δεν ενοχλησε καθολου.Σιγουρα η Αθηνα θα ξανατιμηθει καποια στιγμη με τη σειρα της ομως γιατι εχω και καποιες αλλες στη λιστα μου που θελω να δοκιμασω.

Ελπιζω να βοηθεισα...και να μην κουρασα.Καλα εορταστικα γαμησια χυστες!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 09, 2013
Όνομα κοπέλας
Αθηνά
nasouliskk
Μέλος
Εγγραφή:
4 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
2
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού