Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 155 10
Γενική βαθμολογία
 
5.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Επισκεψη κυριακη μεσημερακι.Κοπελες 2: Αλινα και Νικη. Ξανθια , ζουμερη και νταρτανα η πρωτη, μελαχροινη με αδυνατο κορμι η δευτερη. Επελεξα (μεγα λαθος οπως αποδειχθηκε) την αλινα. Μετα απο αναμονη 10 λεπτων ηρθε στο δωματιο απο τον αλλο συναγωνιστη με το σουτιεν στο χερι. Ωχ λεω την κατσαμε , αμα βιαζεται και δεν φοραει το σουτιεν της αστα να πανε...και οντως.. προσπαθησε σε πεσμενη τσουτσου να βαλει προφυλακτικο. με μηδεν προκαταρτικα και μηδεν φιλια. εφερε τις (πεσμενες) βυζαρες της στο προσωπο μου και αυτο ηταν ολο.μια υποτυπωδη ισπανικη 15 δευτερολεπτων και ελα μουρο μου να δω το συντριβανι σου...πιπα σχετικα καλη αλλα γρηγορη σαν μηχανακι μετρησης χρηματων. τελικα εβαλε λαδι και τον επαιξε..δεν προλαβα καλα να χυσω και πηρε το σουτιεν της και δρομο...και εγω πηρα τον δικο μου δρομο που δεν θα ξαναπερασει απο το 113 με αυτο ρο ροστερ..και εις αλλα με υγεια. ναμαστε ολοι καλα...παμε για αλλα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 08, 2013
Όνομα κοπέλας
Αλίνα
athal
Ανώτερος
Εγγραφή:
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
40
Likes:
4.209
Πόντοι:
6.555
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Δεκεμβρίου, 2013
καλησπερα κριμα για το 20ευρω που εχασες τα εχουμε αναφερει και πολλες φορες εχουμε ενημερωσει οτι οι συγκεκριμενη τυπισσα αλινα δεν ειναι καθολου καλη και δεν αξιζει χαλια μαυρα οσο για τα βυζια της τρυπιες χαρτοσακουλες μακρια πεταμενα λεφτα ουτε για δοκιμη εκτος αν σας περισευουν καλη συνεχεια
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1