Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 559 10
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Πέμπτη πρωί σήμερα και μετά από αποχή αρκετών ημερών για πολλούς και διαφόρους λόγους και μετά τα κρύα των τελευταίων ημερών (το δαγκώσαμε κανονικά τον Δεκέμβριο) βγήκα μια βόλτα στην Φυλής με σκοπό το ξαλάφρωμα μια και τα @@ρια μου τα ένιωθα από έναν τόνο το καθένα. Ο πάντα αξιόλογος τσάτσος Άρης με τις χαριτωμενιές του προλόγισε την γνωστή και μη εξαιρετέα Αθηνά , για τους αδαής Αθηνά εστί κουκλάρα ξανθιά έκφυλη καυλιάρα Ελληνίδα με βυζάρες 3αριτουλάχιστον , στο άκουσμα της επιστροφής της «άσωτης» (έχει χαθεί κανα 3μηνο από το συγκεκριμένο μαγαζί) το μπλε εισιτήριο εξαφανίστηκε από την τσέπη μου πριν το μωρό εμφανιστεί καν στο σαλόνι. Είσοδος και μικρή αναμονή (ευτυχώς ο συγκεκριμένος οίκος έχει μόνο 2 δωμάτια) και μπήκε η Αθηνά φορτσάτη και άρχισε τα κόλπα και τα φιλιά πεταχτά στο στήθος μου και παίξιμο του πούτσου μου στις βυζάρες της(σπανικό) αλλά η στέρηση δεν με άφησε να τα χαρώ και της έσπρωξα το κεφάλι προς τα κάτω για να ξεκινήσει την πίπα. Μαέστρισα στην πίπα η Αθηνά μου τον ατσάλωσε γρήγορα μεμπόλικα σάλια όπως ήτανε τον "καπέλωσε" και τον καβάλησε με μανία σε στάση ανάποδο cowgirl και εγώ να χαζεύω μια την κωλάρα της μπροστά μου και μια τους βύζους στον απέναντι καθρέφτη να χορεύουν στον ρυθμό της «ανάβασης» , όντως με καβάλαγε σαν ταύρο η ΠΟΥΤΑΝΑ!!! . Σε μια προσπάθεια να ρίξω τους ρυθμούς για να καθυστερήσω το αναπόφευκτο την γύρισα σε ιεραποστολικό και μετά στα τέσσερα αλλά η κουφάλα η αποχή δεν με άφησε να το ευχαριστηθώ παραπάνω, ίσα που πρόλαβα να βγάλω το προφυλακτικό και να γεμίζω τις βυζάρες της με τα ζουμιά της ηδονής μου, πάρτα «ΑΣΩΤΗ»!!!!.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 05, 2013
Όνομα κοπέλας
Αθηνά
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
17 Οκτ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού