Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 11 10
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Η Αλικη "είναι"(περισσοτερο ηταν παρα είναι) σταθερη αξια για οσους γνωριζουν...Με τιμη πια,ελεω κρισης στα 20ευρω είναι μια τιμια επιλογή για τους λατρεις...Δεν βιαζεται καθολου,ολες οι στασεις,αφηνει κολοδαχτυλα,πολλα μα παρα πολλα βρωμωλογα(σε καποιο σημειο όμως κατανταει βαρετη)...Σε καμια περιπτωση δεν θυμιζει την πρωτη φορα που την τιμησα(προ 4 ετων),πλεον φαινεται ότι το κανει για αγγαρεια(δεν θελει να το δειξει γιατι οι πελατες είναι πια μετρημένοι)..Θα την χαρακτηριζα μια μετρια προς αδιαφορη επισκεψη...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 03, 2013
Όνομα κοπέλας
Αλίκη
ΑΚΗΣ018
Σπουδαίος
Εγγραφή:
10 Ιουν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
24
Πόντοι:
2.935
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Δεκεμβρίου, 2013
πωωωωωω ρε τυπε τι μου θυμησες ... εχω να παω σ'αυτο το σπιτι πανω απο 15χρονια ! υπαρχει ακομα τελικα βλεπω
06 Δεκεμβρίου, 2013
Η Αλικη οσο μουναρος ειναι αλλο τοσο φολα αποδεικνυεται.Μιλαμε εχει καβαλισει πολυ ασχημα το καλαμι και νομιζει οτι ειναι καμια σταρ του χολυγουντ.Εγω ειχα παει δυο φορες σε αυτην και της δυο φορες δεν ελεγε να βγαλει το σουτιεν της με τιποτα....Πρωτη ξενερα!!!!!Για χυσιματα εκτος καποτας ουτε λογος....Μονο την δευτερη φορα οταν πηγα μετα απο πολυ καιρο αφησε χυσιμο επανω της και σε συγκεκριμενο σημειο δηλαδη να μην πανε τα χυσια ουτα ποιο πανω ουτε ποιο κατω απο την κοιλια της...Ενα πραγμα λες και ηταν ρομποτ....Ασε που της εστειλα και αιτημα φιλιας στο facebook και ουτε που απαντησε....λες και ειναι σταρ του χολιγουντ ενα πραγμα οπως προειπα.Μετα λενε γιατι δεν εχουνε πελατες.....
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2