Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 242 10
Γενική βαθμολογία
 
3.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Θα συμφωνήσω με το φιλάρακι μου από κάτω, οι μαλακίες πληρώνονται...

Μετά από μια μεγάλη τσάρκα με τους φίλους Σπύρο και therion (κάναμε και σχετική ενημέρωση), τελευταία στιγμή αποφασίζω να μπω με μια καινούρια κοπέλα, τη 2η "ξαδέρφη" της Εμμανουέλας από το 65Β. Ήταν περίπου 22.20 και είχε ησυχία λόγω και του πολικού ψύχους...

Φρέσκο γλυκό κορίτσι, καστανόξανθη, μπουλούκα στο πρόσωπο, μέτριο σώμα (καθαρό, απαλό νεανικό δέρμα), 1.5 στήθος, καστανόξανθα μαλλιά. Αν και οι Ρουμάνες συνήθως δεν ξέρουν αγγλικά, εκείνη ήξερε καλά, οπότε αλλάξαμε 2 κουβέντες στο σαλόνι. Την πήρα και λίγο αγκαλιά να την "κόψω" αν είναι φόλα ή αν το έχει. Το τεστ το πέρασε μετά βίας (είναι μέτρια φόλα όπως και αποδείχτηκε), αλλά είπα να δοκιμάσω μιας και τον τελευταίο καιρό πάσχω να βρω κάτι καινούριο... (τους τελευταίους 2-3 μήνες έχω μπει με τις ίδιες και τις ίδιες 4-5 κοπέλες)

Στο δωμάτιο βγάζει τα εσώρουχα (μπαίνει γρήγορα, δεν είχα προλάβει να ξεντυθώ), με ξαπλώνει (δε με άφησε να τη χαιδέψω και να τη φιλήσω), βάζει αμέσως προφυλακτικό (φάουλ) και αρχίζει μια ψιλόαγαρμπη και ψιλοδυνατή πίπα με πολύ χέρι και χωρίς δόντι. Είχε ζεστό στόμα (το μόνο καλό), αλλά δε με καύλωσε ιδιαίτερα, μάλλον με πόνεσε λίγο... (με το χέρι, όχι με τα δόντια!)

Από μόνη της πάει να ανέβει από πάνω και μου πιάνει το πέος με δύναμη να το βάλει μέσα, αλλά δεν έμπαινε. Λίγο χέρι και ξανά με το ζόρι λες και το πουλί μου ήταν καμιά πρόκα που έπρεπε να τη χώσει στον τοίχο...

Πόνεσα, τσατίστηκα, σηκώθηκα να ντυθώ... Η "ξαδέρφη" φώναξε στην Εμμανούελα που καθόταν στο σαλόνι και καυλάντιζε με τον κ. therion. Είχαν περάσει 3-4 λεπτά στο δωμάτιο όπως είδα στο ρολόι.

Εξήγησα το περιστατικό, αμέσως η Εμμανούελα είπε ότι αφού μου έκανε πίπα μην περιμένω λεφτά πίσω. Εγώ έκανα μία κρούση, έστω τα μισά να πάρω πίσω (τα λεφτά της κοπέλας που κατ εμέ έφταιγε), αλλά όπως δήλωσε και ο κ. Τάσος (τσάτσος), η κοπέλα τα δούλεψε... έκανε πίπα για 30 δευτερόλεπτα βλέπετε... Της ξόδεψα και το προφυλακτικό...

Τα συμπεράσματα δικά σας... Μαύρο από μένα (και στην κοπέλα και στο μαγαζί). Για μένα, κοπέλα που δε με αφήνει να τη φιλήσω καθόλου και ούτε εκείνη με φιλάει, βάζει προφυλακτικό σε πεσμένο μόριο και παίρνει 20 ευρώ, παίρνει κάτω από 5 βαθμό, όσο μουνάρα και να είναι, τέλος.

Και η συμπεριφορά αυτή του μαγαζιού, άσχετα αν τυπικά/ουσιαστικά είχε βάση το αίτημά μου, είναι συμπεριφορά "ό,τι αρπάξουμε" και όχι συμπεριφορά που κερδίζει πελάτες. Να δούμε λοιπόν αν το ένα 20αρικό ήταν πιο σημαντικό από τα 4-5 ή 10 20αρικα που μπορεί να χάσουν από μένα στο μέλλον...

New φόλες you are welcome, εσείς που έχετε τα μαγαζιά βάλτε μυαλό, γιατί στο τέλος θα πηγαίνουμε όλοι μεταξουργείο (αυτά κάνουν και εκεί αλλά με 10 ευρώ) και θα δίνουμε τα 20αρικα μόνο σε 4-5 κοπέλες που τα αξίζουν πραγματικά...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 04, 2013
Όνομα κοπέλας
Μελίσσα
O
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Δεκεμβρίου, 2013
καλησπερα εχω σκεφτει πολλες φορες να περασω στο μαγαζι αυτο με την εμανουελλα αλλα παντα δισταζω γιατι κατι μου λεει απο ενστκτο οτι ειναι πεταμενα λεφτα βλεπωντας και τις κριτικες ασε λεω καλιτερα θα δοκιμασω ισως με πολλη σκεψη καποια στιγμη τωρα για λεφτα πισω αυτο ειναι στην κοπελα αν φυγει αυτοβουλος η ιδια ισως σου δωσει αλλιως ισχυει και εδω μετα την απομακρυνση απο το ταμειο....
05 Δεκεμβρίου, 2013
Θενκς μαν!!!
05 Δεκεμβρίου, 2013
ο υπολογισμός των εργατοωρών που ίσχυει στους οικους ανοχής δεν έχει προηγούμενο!!! Μεγάλο χαμόγελο

τα δούλεψε με τσιμπούκι 30 δευτερολέπτων και χάλασε καπότα ... γι αυτό να έχετε στανταράκια όσο γίνεται και να μην πηγαίνετε σε κοπέλες καινούργιες εκτός εαν είναι υπερμουνάρες , το έχουν ως τακτικοί αυτό που κάνουν ειδικά άμα είναι περαστική από τον χώρο !!!
06 Δεκεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Παιδιά να ξέρετε δεν είναι έτσι όλες...

Εμένα μου έχουν επιστρέψει λεφτά τουλάχιστον 2-3 φορές. 1-2 φορές επειδή περίμενα μισή ώρα στο δωμάτιο σαν το μαλάκα και νευρίασα και έφυγα (εκεί δεν μπορούν να σου πουν και τίποτα πάντα τα δίνουν πίσω). Ε και μία φορά θυμάμαι που μπήκε η κοπέλα στο δωμάτιο, γδύθηκε, αντίκρισα πατσάδες και πεσμένα βυζιά, μου βάζει καπότα και δέκατα του δευτερολέπτου πριν βάλει το στόμα της για πίπα, της κάνω "στοπ". Σηκώθηκα και έφυγα, η κοπέλα μου έδωσε τα λεφτά πίσω και μπράβο της...

Τώρα σε κάτι άλλες τέτοιες περιπτώσεις, στο Μετάξι απλά σηκώθηκα και έφυγα και δε ζήτησα λεφτά πίσω, απλά δεν ξαναπάτησα εκεί...

Σε κάνα 2 φόλες της Φυλής, ζήτησα 1-2 φορές λεφτά πίσω, αλλά πήρα παρόμοια απάντηση με αυτή που πήρα τώρα... Αλλά δεν πειράζει, απλά δεν ξαναπάτησα και εκεί!

Συμφωνώ ότι πρώτα από όλα είναι θέμα της κοπέλας: αν είναι έξυπνη, ακόμα κι αν έφταιγα εγώ, πες ότι δε μου σηκωνόταν ρε παιδί μου, έπρεπε να μου τα επιστρέψει και να μου πει να έρθω άλλη φορά... Το γαμήσι χρυσοπληρώνουμε, το μουνί της είναι που αξίζει τα 20 ευρώ για 5-10 λεπτά, όχι η αερόπιπα και το καυλάντισμα στο σαλόνι... Εμείς για να βγάλουμε 20 ευρώ δουλεύουμε σχεδόν μια ολόκληρη μέρα (πια), όχι 2 λεπτά...
O
Orestis_Kou
06 Δεκεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι τυπε μου αλλα εμεις εχουμε σταθερη δουλεια...αυτες που ειναι σταθερες στον χωρο κανουν και καλο γαμηση...οι αλλες μεχρι και αν σταθεροποιηθουν...κανουν τετοιου ειδουσ τεχνασματα...μολις καταλαβουν πως τους συμφερι να εχουν κατι σταθερο και οχι να κοροιδεψουν σε μια μερα ακομα και 50 ατομα για αρκετα ευρο...Τοτς γινονται μηχανες του ερωτα κια γαμιονται καλα Μεγάλο χαμόγελο
06 Δεκεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Και ναι και οχι φιλε μου...

Συνηθως αυτες που λες σταθερες (που δεν ειναι καθε μερα και σε αλλο μαγαζι για αρπαχτες) σκιζονται να σε κανουν πελατη και αν κανεις το λαθος και γινεις, τοτε αυτες γινονται ξεπετες... 1000 παραδειγματα σου εχω αλλα δεν ειναι της παρουσης...

Για μενα λιγες ειναι σαν αυτες που περιγραφεις και ειναι οι πραγματικες επαγγελματιες του χωρου. Συνηθως εχουν πατησει τα 25, γιατι οι πιο μικρες δεν καταλαβαινουν...

Μου εξυσες πληγες τωρα, τεσπα...
O
Orestis_Kou
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6