Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 280 10
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Τσάρκα μόνος......στην πιο έρημη Φυλής που έχω δει τους τελευταίους μήνες......με σκοπό να περάσω με κάποια που δεν είχα ξαναπάρει....... Η Μισέλ είναι μια από αυτές.......Κατσικογάμης
Ανέβηκα στον όροφο και η υπηρεσία παρουσίασε την κοπέλα........αυτή με θυμήθηκε (την είχα απαξιώσει όλες τις φορές)......και με ρώτησε γιατί δεν περνάω δωμάτιο,κλείνοντας μου τον δρόμο......και πιάνοντας τα αρχίδια μου......
Ενώ τις άλλες φορές δεν γούσταρα καθόλου....αυτή τη φορά καύλωσα....έδωσα τα χρήματα και μπήκα δωμάτιο.....ενώ ακόμα ήμουν κρύος λόγω του καιρού....Γερο-μύστης

Μετά από 2-3 λεπτά ήρθε στο δωμάτιο και άρχισε να τρίβεται πάνω μου........λέγοντας ότι θα με ζεστάνει αυτή......
Μου έβγαλε το μποξεράκι......και της είπα να κάνουμε 69......είχε βάλει κρέμα,που σκούπισε ευτυχώς από μόνη της........ Άρχισα να γλύφω το μουνάκι της......ενώ μου έπαιρνε τσιμπούκι -μέτρια εμπειρία- αλλά είχα ήδη καυλώσει....όπως πολλές φορές τώρα τελευταία.....Κουλ

Της είπα να ανέβει από πάνω -δεν έβαλε πάλι κρέμα-.....και είχε πολύ καλή αίσθηση......ενώ με φίλαγε απαλά στον λαιμό.....
Επειδή είχα σεληνιαστεί.......της είπα να πάμε λίγο στα όρθια -δέχτηκε-........κάτι που είχα καιρό να κάνω........
Αυτή η στάση ήταν η καλύτερη....λόγω στησίματος και κράτησε αρκετή ώρα.....
3η και τελευταία στάση στο κρεβάτι...κλασικά πισωκολλητό.....με αρκετή ένταση - δεν διαμαρτυρήθηκε - .....μέχρι που ήρθε το τέλος......Κατσικογάμης


Συμπέρασμα........


Αν και έφαγα το κρύο της αρκούδας......πέρασα αρκετά καλά - δεν το περίμενα -.........με την Μισέλ.....και υπό προϋποθέσεις μπορεί να ξαναπεράσω μαζί της στο μέλλον.....
Στο δωμάτιο έμεινα 14 λεπτά......η υπηρεσία δεν ενόχλησε - δεν έπαιζε καθόλου κόσμος -...........
Αυτά τα λίγα παλικάρια.........να περνάτε καλά......Σπασίκλας

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 04, 2013
Όνομα κοπέλας
Μισέλ
Υπηρεσίες
Τιμημένος
Εγγραφή:
23 Μαρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
123
Likes:
189
Πόντοι:
3.090
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Δεκεμβρίου, 2013
Παλι γαμησες γητευτη Μαλακία .........κορασιδων...........μπραβο.....
05 Δεκεμβρίου, 2013
Έρωτας Ωραίος .....
05 Δεκεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Thanks.....@amjik.......
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3