Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 294 10
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Γλώσσακαλησπερα σε ολους, και καλη εβδομαδα να εχουμε,δεν μπορουσα να φανταστω οτι ενας ανθρωπος εχει τοσο πολυ σπερμα,ακομα δεν μπορω να συνελθω..λοιπον την κυριακη το απογευμα παρολο το κωλοκαιρο που ειχε,ειχα απιστευτες καυλες και ηθελα να γαμησω ,πηγαινω στο βεργας 3 ακομα μια φορα( σε λιγο θα μου δωσουν ποσοστα απο το μαγαζι,τοσες φορες που πηγαινω)και παιρναω με την sexy Γιαννα,την κοπελα την γνωριζω απο παλια,οσο μεγαλωνει ,ομορφαινει περισσοτερο,η γιαννα μπαινει στο δωματιο και αρχιζει να με φιλαει στο στηθος μου,και σιγα σιγα χωρις να το καταλαβω ειχε εξαφανισει τον πουτσο μου στο στομα της,ειχα καβλωσει παρα πολυ ,και της ειπα να σταματησει γιατι ηθελα πολυ να την γαμησω,ανε βηκε στον πουτσο μου και αρχισε να γαμιεται βγαζοντας μικρες κραυγες που με καβλωναν ακομα περισσοτερο,γρηγορα την εβαλα στα τεσσερα και αρχισα να την γαμαω με μανια,αδιαφοροντας αν την ποναω η οχι,η γκομενα αντεχει αγριο γαμηση και της αρεσει,λιγο πριν τελειωσω βγαζω το καυλι μου και της το δινω στο στομα της,αρχισε μια απιθανη πιπα,και σε λιγο εχυσα τοσο πολυ που μου φαινεται οτι με ακουσε ολη η Λιοσιων,εχυσα τοσο ,που δεν μπορουσα να παρω τα ποδια μου..απιστευτω γαμηση,και τελος για ν α ειμαι δικαιος θελω να πω οτι η υπηρεσια δεν μας ενοχλησε καθολου και οτι το δωματιο ηταν πολυ καθαρο,οσο καθαρο μπορει να ειναι ενα μπουρδελο..καλο βραδυ σε ολους..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 01, 2013
Όνομα κοπέλας
Γιάννα
A
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Δεκεμβρίου, 2013
απιστευτω γαμησηΝτροπή
05 Απριλίου, 2014
Χθεσινή επίσκεψη σε τρίτη βάρδια. Χώρος πολύ καλός ολοκαίνουριο μαγαζι καθαρό με ντους. Η κοπελα χρόνια στην δουλειά με πάντα θετικές κριτικές. Τσάτσος ευγενικός. Πέρασα πολύ καλά. Συστήνεται ειδικά σε όσους οπωε εγώ αργούμε κατι παραπάνω. Καμία βιασύνη
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2