Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 82 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
η επίσκεψη έγινε ξημερώματα Τρίτης προς Τετάρτη στις 01.25 . Έχοντας κλείσει στη δουλειά κοντά 13 ώρες , είχα σχεδιάσει στα καπάκια να τσαρκάρω , για να ξεσκάσω αλλά και για να καταθέσω. Άρχισα την βόλτα μου από αυτόν εδώ τον οίκο. Η τσατσά είπε ότι δουλεύει μια κοπελίτσα πολύ καλή μέσα , πρόγραμμα 69 , ελεύθερο στοματικό και τελειωτικό , Γιάννα την λένε. Βγήκε η κοπέλα στο σαλόνι και φυσικά αμέσως την αναγνώρισα. Ήταν η Γιάννα που δούλευε στο Φωκαίας 27β κάτω ,μετά δούλεψε για λίγο καιρό σε στούντιο μέχρι που σε ένα ντου την έπιασαν και την απέλασαν πίσω στην πατρίδα της. Να όμως που όλες γυρίζουν.....με παράπονο όταν τελείωσα και πλενόμασταν μου είπε ότι αν μάθεις κάτι να κάνεις για να ζήσεις ,δύσκολα το αφήνεις. Αφού τα βλέμματα μας διασταυρώθηκαν για αρκετή ώρα στο σαλόνι έφυγα για να συνεχίσω την βόλτα μου , αλλά η αλήθεια είναι ότι ο στόχος της βραδιάς είχε κλειδώσει και στο μυαλό μου ερχόντουσαν μνήμες από τις φορές που είχα περάσει μαζί της. Συνέχισα λοιπόν την βόλτα μου , την οποία όμως οι καύλες και οι σκέψεις μου κάποια στιγμή διέκοψαν και επέστρεψα για να τιμήσω την Γιάννα για την επιστροφή της. Η Γιάννα είναι μία κοπέλα από την Ουκρανία 24 ετών πια , λεπτή με ωραίο σώμα και κώλο και 1.5άρι βυζί , έχει καστανόξανθα μακρά ίσια μαλλιά , μπροστά έχει αφέλειες , στο δωμάτιο τα πιάνει αλογοουρά. Πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο . Η Γιάννα ήρθε μετά από λίγο .Μιλήσαμε αρκετά , δεν έχει καμιά σχέση με το κοριτσάκι που δεν μίλαγε καθόλου ελληνικά , τώρα μιλάει συνεννοήσιμα. Ήρθε από πάνω μου και άρχισε να με φιλάει σε λαιμό και στήθος , μετά κατέβηκε πιο κάτω και ξεκίνησε να γλύφει τα αρχίδια μου για αρκετή ώρα , πήρε στην συνέχεια τον πούτσο μου στο στόμα της , η πίπα της καλή αλλά όχι τόσο υγρή όσο πιο παλιά , της ζήτησα να γυρίσει σε στάση 69 ώστε να την γλύψω και εγώ , άρχισα να γλύφω το μουνάκι της καθώς και το κωλαράκι της όπου της αρέσει , συνεχίσαμε έτσι για αρκετή ώρα , της ζήτησα να αλλάξουμε , συνεχίσαμε σε στάση 69 αλλά αυτή την φορά ήμουν εγώ από πάνω της , συνέχισα να γλύφω το μουνάκι της ενώ αυτή έπαιζε με το χέρι της τον πούτσο μου και παράλληλα μου άρχισε ένα γλυφοκώλι στο οποίο έχει ειδικότητα....οι καύλες έχουν χτυπήσει κόκκινο , πέρασμα προφυλακτικού και στήσιμο στα τέσσερα , καλή στάση σώματος , από την αρχή γρήγορος και δυνατός ρυθμός , μιας και η Γιάννα είναι δοκιμασμένη , όταν ένιωσα ότι πλησιάζει η ώρα να τελειώσω , την ξάπλωσα ανάσκελα , έβγαλα το προφυλακτικό , ανέβηκα από πάνω της , αυτή τοποθέτησε το μαξιλάρι κάτω από το κεφάλι της , πλησίασα τον πούτσο μου στο στόμα της και αυτή τον εξαφάνισε , λίγο πριν τελειώσω τον πήρα στα χέρια μου και παίζοντας τον έχυσα στο στόμα και στα μάγουλα της πριν τον ξαναπάρει στα χέρια της και τον στραγγίξει στο στήθος της. Στο δωμάτιο έκατσα λίγο κάτω από τέταρτο. Καλή συμμετοχή και διάθεση αν και το δυνατό της σημείο είναι, ότι είναι δεκτική και ακολουθεί οδηγίες. Για μένα είναι απο τις καλές περιπτώσεις που αξίζει κάποιος να δοκιμάσει.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 27, 2013
Όνομα κοπέλας
Γιάννα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
192.672
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 @.Dod0s, ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΑΣΠΑΡΗΣ

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Νοεμβρίου, 2013
Μηπως τυχον θυμασαι σε ποιο studio δουλεψε και με τι ονομα ?
+1 απο εμενα
29 Νοεμβρίου, 2013
Είχες ανάγκη γλυφοκωλάδα,μύστη μου...............Σπασίκλας
29 Νοεμβρίου, 2013
Καλά η κωλογλυφαδα είναι σούπερ! Τρελαίνωμε, να μου γλύφουν την κωλο/δα. Καλά ξηγειθικες!ΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσα
29 Νοεμβρίου, 2013
Τατοίου σιγουρα και Καίτη αν θυμαμαι καλα.
Ειχε και φωτο της, χωρις φατσα, δεν ξερω αν τις εχουν αφησει ακομα.
30 Νοεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ακορεστε καταλαβα ποια λες, ευχαριστω.
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5