Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 294 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Σχολώντας το βράδυ από την δουλειά που πλέον δεν μου προσφέρει τίποτα, είχα καύλες και ένα 50ρικο να μου μένει απ'όλο το μισθό του μήνα που πληρώθηκα σήμερα. Λέω αντί να βγω για καφέ με τους αποτυχημένους φίλους μου τις επόμενες μέρες ας βάλω καλύτερα 30 ευρώ βενζίνη και ένα 20ρικο να γαμήσω...
Κατέβηκα στοχευμένα να γαμήσω την Σοφία που διάβασα καλές κριτικές και την είχα πετύχει κιόλας σε προηγούμενες τσάρκες. Έφτασα στις 12 το βράδυ στο μπουρδέλο παρκάρωντας εκεί κοντά και αφού την είδα στο πόστο της πέρασα στο δωμάτιο. Η εμφάνιση της Σοφίας είναι ψηλή νταρντάνα με αρκετό λύπος στην κοιλιά που δεν φαίνεται με το baby doll που φοράει, κοντό ξανθό μαλλί, σιλικονάτο βυζί αλλά όχι πέτρα και ένα όμορφο πρόσωπο που κρύβει χρόνια από μακριά αλλά από κοντά σίγουρα είναι κοντά στα 40. Μπήκα λοιπόν στο ελαφρός ακατάστατο δωμάτιο και μετά από λίγο μπήκε μέσα και η τύπισσα χωρίς να ανοίξει καθόλου το στόμα της να πει ένα γεια έστω. Ξάπλωσε ανάσκελα χωρίς να βγάλει το baby doll ούτε και τα εσώρουχα και περίμενε να κάνω κάτι εγώ λες και ήταν αυτή η πελάτισσα. Ανέβηκα από πάνω της και την χούφτωνα από δω και από κει για να καυλώσω και την φίλαγα στο λαιμό και στα βυζιά κατεβάζοντας το σουτιέν της. Προσπάθησα για γλωσσόφιλα αλλά δεν άνοιγε το στόμα της καθόλου και απλά δεχόταν τα δικά μου φιλιά χωρίς να συμμετέχει. Έτσι όπως ήμουν από πάνω της, μου φοράει προφυλακτικό και με σπρώχνει να μπω στο μουνί της. Της λέω πίπα δεν θα κάνεις? Δεν πήρα απάντηση και αφού ήμουν καυλωμένος μπήκα μέσα στο στενό μπορώ να πω μουνί της αφού δεν είχε βάλει κρέμα και την γάμαγα σταθερά φιλώντας την στο λαιμό και το κλειστό στόμα της. Σταματάει από μόνη της μετά από λίγο και γυρίζει να μου πάρει πίπα. Η πίπα της καλούτσικη ήταν με χέρι στην αρχή και έκανε προσπάθεια να με τελειώσει εκεί αλλά την σταμάτησα και της είπα να ανέβει από πάνω. Δυσανασχέτησε και με τα πολλά ανέβηκε για 10 δευτερόλεπτα και σταμάτησε ξανά με δική της πρωτοβουλία για να στηθεί από μόνη της στα 4. Την γάμησα δυνατά για κανά 2 λεπτο και γυρίζει ξανά από μόνη της για να με τελειώσει με πίπα. Όση ώρα μου έπαιρνε πίπα προσπαθούσα να παίξω με το μουνάκι της αλλά δεν με άφηνε και αποφασίζω να βγάλω το προφυλακτικό και να την χύσω στο στόμα. Το ρούφαγε ακάποτα με γρήγορο ρυθμό και την ώρα που πήγα να χύσω τον βγάζει από το στόμα και το βάζει ανάμεσα στα βυζιά της με αποτέλεσμα να βγάλω μεγάλη ποσότητα σπέρματος και να την περιλούσω στα μαλλιά, τα βυζιά, το πρόσωπο και να την κάνω χάλια! Εκείνη την ώρα νευρίασε και άρχισε να με βαράει με το ένα χέρι δυνατά στον ώμο και το στήθος, αλλά μετά την έπιασαν τα γέλια και προσπαθούσε να βγάλει τα χύσια από πάνω της.
Τελικά δεν μπορώ να πω ότι πέρασα καλά αφού με έκοβε και έπαιρνε πρωτοβουλίες από μόνη της αποφεύγοντας το γαμήσι και καθόλου ευχάριστη συμπεριφορά...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 25, 2013
Όνομα κοπέλας
Σοφία
E
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Νοεμβρίου, 2013
Φίλε μου (αν μου επιτρέπεις) γνώμη μου είναι ότι η κριτική σου είναι κατατοπιστική. Πιο πολύ όμως θα σταθώ στην πρώτη παράγραφο η οποία αν και φαινομενικά άσχετη εμένα μου λέει πολλά. Ίσως κιόλας επειδή τυγχάνει να περιγράφει ακριβώς τη φάση που σέρνομαι κι εγώ. "Η δουλειά που δε μου προσφέρει πλέον τίποτα", το "50ρικο που μένει από όλο το μισθό του μήνα" ακόμα κι "ο καφές με τους αποτυχημένους φίλους μου" εμένα μου 'φεραν ένα χαζό χαμόγελο. Να είσαι καλά.
26 Νοεμβρίου, 2013
Ανταποδίδω με χαμόγελο και εγώ γιατί άρχισα να νομίζω ότι είμαι ο μόνος γκαντέμης σε αυτόν τον κόσμο!Ευχαριστώ για το σχόλιο σου και να περνάς καλά!Χαμόγελο
E
Erotiaris26
27 Νοεμβρίου, 2013
είμαστε πολλοί...παιδιά να περνάτε όσο πιο καλά γίνεται...
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3