Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 30 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μεσημερι σαββατου και μετα απο νυχτερινη βαρδια ειμαι φωκυονος για καφε και λεω πρωτα να περασω μια απο δροσοπουλου και θασου να ριξω μια ματια ετσι μπαινω στο98 οπου ηταν η γνωστη τσατσα γκαλινα απο διδυμου μου παρουσιαζει την ειρηνη που ηταν ενδιαφερον περιπτωση και μου λεει περνα θα περασεις καλα με επεισε γιατι ειναι σωστη και δεν κανει μαλακιες οποτε μπηκα.Μετα απο λιγο ερχεται η ειρηνη ευδιαθετη κανουμε τις συστασεις πως σε λενε κτλ και μου ειπε οτι εχει δουλεψει θεσσαλονικη.ετσι αρχιζει καποια καλα προκαταρκτικα φιλια χαδια γλειψειμο αρχιδιων και αρχιζει τσιμπουκι χωρις καποτα αλλα της λεω βαλε καλλιτερα οκ μου λεει και κανει μια καλη πιπα με τεχνικη αφου φτιαχτηκα καλα την στηνω στα τεσσερα μετα λιγο πλαγια και τελος κατεθεσα ιεραποστολικα .Ηταν μια καλη συνευρεση γιατι η κοπελα ειναι σωστη επαγγελματιας και εχει φιλοτιμο στα μειονεκτηματα θα πω οτι ειχε αρκετα χαλαρωμενο σωμα για την ηλικια της και τα βυζια της που ειχε περασμενα πιρσινγκ ηταν σακουλιασμενα κατα κατα τα αλλα καλα προτεινεται για δοκιμη καλη συνεχεια σε ολους

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 23, 2013
Όνομα κοπέλας
Ειρήνη
Τιμημένος
Εγγραφή:
25 Οκτ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
146
Likes:
42
Πόντοι:
1.456
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Νοεμβρίου, 2013
«...ειχε αρκετα χαλαρωμενο σωμα...»

Αυτή την παρατήρηση ήθελα να την κάνω και εγώ.
27 Νοεμβρίου, 2013
καλησπερα φιλε φανουρη πως πανε οι γυρες? το παρατηρησες και εσυ το χαλαρο σωμα αλλα ας ειναι ειχε φιλοτιμο η κοπελα καλη συνεχεια
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2