Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 72 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Κερδιζοντας ενα free εισητηριο απο κληρωση σελιδας πορνικου περιεχομενου για μια κορασιδα της φυλης πολλες κοπελες περασαν απο το μυαλο μου,
ωστοσο αυτος ο μουντος καιρος η βροχη και το κρυο οδηγησαν την σκεψη μου σε κατι πιο ρομαντικο τρυφερο και ζεστο.
Η Μαρια πρωην κοπελα του μεταξουργειου απο το Ιασωνος 33 ηταν μια απο τις επιλογες μου οταν ηθελα gfe κατασταση οποτε
κατευθυνθηκα στον νεο της οικο αναζητωντας μερικες τρυφερες στιγμες μαζι της.
Η Μαρια ειναι 22 χρονων μαυρομαλλα με μαλλι λιγο πανω απο τους ωμους ομορφο προσωπακι λευκο δερμα ωραιο κωλαρακι και 2,5 βυζι
ψιλοπεσμενο αλλα ομορφο.
Μετα απο τηλεφωνικη επικοινωνια για επιβεβαιωση οτι δουλευει σημερα απογευμα της ειπα οτι θα την επισκεπτομουν.
Η Μαρια με υποδεχτηκε στην πορτα του οικου ανεβαινοντας την ξυλινη σκαλα καθως με ειχε δει απο την καμερα,με πηρε μια σφιχτη αγκαλια
και με εσφιξε λεγοντας μου ''τι κανεις ? μου ελειψες !'' με την χαρακτηριστικη φωνη της, σπανια κουβεντα να την ακους απο ιεροδουλη.
Μειναμε για λιγο αγκαλιασμενοι μιλωντας και ανταλλασοντας νεα μας , μου ειπε να παω στο δωματιο και να την περιμενω.
Η Μαρια ηρθε στο δωματιο οπου την περιμενα καθισμενος στο κρεββατι,σταθηκε μπροστα μου εβγαλε το σουτιεν και εσπρωξε απαλα το κεφαλι μου
μεσα στο στηθος της , μου ζητησε να ξαπλωσω μου εβαλε σκουφακι και ακολουθησε μια αργη απολαυστικη πιπα,
της ειπα να ξαπλωσει κανονικα και μπηκα μεσα της, δεχτηκε φιλια στα χειλη οπου μετα απο λιγο μετατραπηκαν σε βαθια ρομαντικα γλωσσοφιλα,
αργο σεξ αγκαλιασματα χουφτωματα γλειψιματα σε λαιμο ανταλαχτηκαν μεταξυ μας με εμενα να τελειωνω μεσα της ανακουφισμενος .
Μου ειπε οτι της αρεσε πολυ και οτι το ευχαριστηθηκε και φαινεται να το εννοουσε.Χρονος παραμονης στο δωματιο 20λεπτα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 25, 2013
Όνομα κοπέλας
Μαρία
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
496
Likes:
62.171
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, sotis99, LanciaRallye037 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Νοεμβρίου, 2013
Καλά ρε τρελέ......έπρεπε να πάρεις κάποια πρωήν από Μετάξι,στην Φυλής? Τόσες σου έχουμε προτείνει.........Γλώσσα
25 Νοεμβρίου, 2013
Ωραία η κριτική και το free-fuck το έριξες στην καλή μεριά που ήξερες...
Είναι η ίδια η Μαρία και από το Ιάσωνος 20Β (όροφος);Χμμμ;
Τελικά είσαι (πολύ) μπροστά...
από dmtrsxxx
24-11-2013

Ημερ/νια επίσκεψης 25-11-2013 Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο

+1 (1/1)
25 Νοεμβρίου, 2013
Ωραίος!
25 Νοεμβρίου, 2013
ηθελα να πιασει τοπο το bill !! θα δοκιμασθουν και οι υπολοιπες απλα χτες δεν ειχα διαθεση για πολλα, νικολετα κλπ. Γλώσσα
25 Νοεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ευχαριστω john !! Ιάσωνος 20Β δεν εχει δουλεψει ποτε μια φορα περασε για λιγες εβδομαδες στο ιασ 19 κατω.
25 Νοεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

σωστος για την ημερομηνια !! ειναι μια μερα πιο μπροστα γιατι εγραψα την κριτκη μετα της 12 το βραδι που ειχε αλλαξει η μερα και ειχε μαρκαρισμενη την τρεχουσα ημερα και απο την χαζομαρα μου δεν το πηγα μια πισω.... Μαλακία Μαλακία νταξει μικρο το κακο.
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6