Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 61 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Τζουλια...την ειχα ξαναπαρει με καλες εντυπωσεις κ μου ειχε μεινει αλησμονητη η πιπα που μου ειχε κανει...οποτε την Παρασκευη βρεθηκα ξανα στην Εξηκιου για το ιδιο λογο...τσατσα δεν ειδα,μου ανοιξε την πορτα η ιδια η Τζουλια,με καλωσορισε κ με ρωτησε εαν θελω να περασω...της ειπα ναι,την πληρωσα κ εφυγα για δωματιο....Κατσικογάμης

Ο χωρος-οπως εχει ηδη αναφερθει-ειναι στα επιπεδα στουντιο...τα δωματια ειναι αψογα για μπουρδελο του 20 ρικου...καθαρα σεντονια,καμπινα ντους,νιπτηρας,κρεμοσαπουνο,αντισυπτικο,χαρτι κανονικο ,μωρομαντιλα,στοματικο δ/μα (εαν θυμαμαι καλα ηταν act)...παραπανω απο κομπλε...μεχρι κ καθαρες παντοφλες τυπου σαγιοναρα αεροποριας ειχε το δωματιο....

Η Τζουλια εισηλθε στο δωματιο με το νεσεσερ της σχετικα γρηγορα....αψογα προκαταρκτικα,ελευθερα πιασηματα παντου απο μεριας μου,γλυψιματα,γλωσσοφιλα,ισπανικο,πιπα ακαποτη,deep throat,σουπερ σαλιωμενη,με αρχιδογλυψιμο,με εμφαση πολυ στην βαλανο που σε τρελαινει...καταδεκτικοτατη σε mouth fucking....στο τελος η πουτσα εσταζε απο το σαλιο...Γλώσσα
Δυο στασεις ολες κ ολες,απο πανω οπου κουνηθηκε καλα κ εκατσε κ τον εφαγε εξισου καλα κ στα τεσσερα οπου εκει μου εδωσε κωλο...καλη αισθηση κουλουριου,οχι τοσο σφιχτο -οσο θα ηθελα-αλλα γενικα οκ...τελειωμα με handjob,ακα τελειωτικο μεχρι τελευταια σταγονας...με στραγγιξε,τα εφτυσε κ εφυγε με ολιγη κουβεντα πριν αποχωρησει....εμεινα δωματιο κανα τεταρτο-οχι παραπανω....

Διαβαζω κριτικη απο κατω του παιδιου...δεν εχω κανενα λογο να μην τον πιστεψω...φανταζομαι οτι μαλλον η Τζουλια κανει επιλογες σε πελατες κ συμπεριφερεται με βαση την εξωτερικη εμφανιση...για αυτο μαλλον ανοιγει κ η ιδια την πορτα του οικου...εγω επειδη μικροφερνω στην φατσα (συνηθως με κανουν 25 ηλικιακα) κ επειδη μαλλον η κυρια Τζουλια παιζει να ειναι τεκνατζου,ξεγελιεται κ μου δινει 100% των δυνατοτητων της...βεβαια ειναι λαθος απο πλευρας της να επιλεγει πελατες εαν ισχυουν αυτα τα κριτηρια που φανταζομαι...απλα ετσι την εχω ''κοψει''....τεσπα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 22, 2013
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
dimmits
Τιμημένος
Εγγραφή:
2 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
183
Likes:
3.098
Πόντοι:
8.535
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 jimy.m.

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Νοεμβρίου, 2013
Φίλε dimmits, +1 (3 στις 3), εκτός των άλλων, και για τις εξηγήσεις που δίνεις στην τελευταία παράγραφο της κριτικής σου.
25 Νοεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ευχαριστω φιλε Φανουρη.Χαμόγελο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2