Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 45 10
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πρωτη φορα καταθετω οβολο σε αυτον τον οικο...εχω ξαναπερασει κατα καιρους απο αυτο το σπιτακι,αλλα ποτε δεν με συγκινησε καποια κοπελα για να περασω στα ενδοτερα...
Εδω η συμπαθεστατη κ ευγενικη τσαστα μου παρουσιασε την Καρολινα...Μιλφ Ρωσσιδα,με καταλευκο δερμα,ωραια κωλαρα (φορουσε κατι σαν παραλλαγη στρινγκ που τονιζε την κωλαρα της ακομη περισσοτερο),3,5 αρια βυζομπαλα που κοντευαν να σκασουν στο σουτιεν,συμπαθητικο προσωπο,σπαστο ξανθο μαλλι...ευγενικη,ευδιαθετη,αρχισε φουλ επιθεση στο σαλονι να μου τριβεται με την κωλαρα της οποτε δεν αντεξα κ ενεδωσα στον πειρασμο....

Το δωματιο κ γενικα ολος ο χωρος του σαλονιου παραπεμπουν σε στουντιο...καθαρο,ζεστο δωματιο,με νιπτυρα, χαρτι, σαπουνι, καθαρα σεντονια,ολα κομπλε....ειδανικη θερμοκρασια δωματιου,οπου ακομη κ σε εντονους ρυθμους σεξ δεν ιδρωνεις....ΚατσικογάμηςΚατσικογάμης

Η Καρολινα εισηλθε στο δωματιο το ιδιο ευδιαθετη κ χαμογελστη οπως στο σαλονι...μαζι με την κουβεντα σιγα-σιγα αρχισαν κ τα πρωτα προκαταρκτικα, οπως φιλακια σε λαιμο,στο στηθος το δικο μου,φιλακια απλα (οχι γλωσσοφιλα) στα χειλη με δικη της πρωτοβουλια...εννοειται οτι αρχισα να χουφτωνω κ να παιζω με τα ομορφα 3,5 αρια βυζια της με τις ωραιες ρωγες,να τα γλυφω κ να χουφτωνω παραλληλα την κωλαρα της....ΓλώσσαΓλώσσα..ακολουθησε ισπανικο γυμνο κ μετα τσουπ καποτα κ πιπα με αρχιδογλυψιμο με διαρκεια κ αργο τεμπο...ξανατριφτηκαμε,ξαναφιλιθηκαμε (πολυ ζεστη κοπελα-τουλαχιστον σε μενα ) κ ακολουθησε μια κ μονο σταση στα 4...στηθηκε καλα,τιμια,τον εφαγε με ενταση ,ενω προς το τελος ξαπλωσε τελειως μπουμητα,με αποτελεσμα η αισθηση της διεισδυσης να γινει ακομη πιο εντονη...καπου εκει ολοκληρωσα κ γω με ιδαιτερη ευχαριστηση....με στραγγιξε κιολας,δεν βιαστηκε καθολου,μιλησαμε παλι χαλαρα πανω στο κρεβατι,χαιρετηθηκαμε κ αντιο...η τσατσα κατα την εξοδο μου ,ηταν ξανα ευγενικη με ευχαριστησε πολλακις....αψογο φιτιλιασμα 20 ρικου στο βωμο του να περναμε καλα...
Χρονος παραμονης στο δωματιο κανα 15 σιγουρα....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 23, 2013
Όνομα κοπέλας
Καρολίνα
Υπηρεσίες
dimmits
Τιμημένος
Εγγραφή:
2 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
183
Likes:
3.094
Πόντοι:
8.535
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 jimy.m.

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Νοεμβρίου, 2013
thnx για την πληροφορία!
αυτόν τον οίκο έχω να τον επισκεφθώ χρόνια...Γερο-μύστης
25 Νοεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

για μενα rigo ηταν η καλυτερη καταθεση στις συνολικα τρεις που εκανα τωρα στην Αθηνα...περα απο καλες υπηρεσιες η κοπελα εχει πολυ θετικη αυρα κ σου το μεταδιδει μεσα στο δωματιο....Έρωτας
26 Νοεμβρίου, 2013
Τι έγινε τύποι μου;;; Νέο αίμα;;; Σε αυτό το ίδρυμα νόμιζα πως δούλευαν μόνο η Μόνικα και η τρελλοκοτσιδού.Ξέρει κανείς τις βάρδιες τώρα που προστέθηκε κι άλλη κοπέλα;;;
27 Νοεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Η καρολινα που επισκεφτηκα εγω ειναι στην απογευματινη βαρδια...τωρα για αλλες κοπελες δεν ξερω.Χαμόγελο
28 Νοεμβρίου, 2013
Είναι αλυσίδα μάλλον με το Πιπίνου 107, αφού δύο ή τρία Σάββατα πριν το πρωί πέτυχα σε αυτό duo, την Καρολίνα και την Μαρία την "τρελοκοτσιδού"!
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5