Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 294 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επισκεψη το Βραδι της Πεμπτης στο δεξι χωρο...η τσατσα ευγενικη μου ειπε -κατα την εισοδο μου-να περιμενω γιατι η κοπελα ηταν στο δωματιο...μετα απο 5' βγηκε μια ψηλη μιλφ κοπελα,ξανθια,με ομορφο/συμπαθητικο προσωπο,λευκο δερμα,μεγαλα κρεμαστα βυζια μαλλον 2,5 με 3 αρακια,η οποια φορουσε κατι σαν μεσοφορι/κομπινεζον....μου συστηθηκε σαν Σοφια κ αργοτερα στο δωματιο μου ειπε οτι ειναι κ απο Ουκρανια...Πληρωσα 20 ευρω κ μπηκα δωματιοΚουλ

Το δωματιο κομπλε...κλιματιστικο στο φουλ -ρυθμισμενο στους 32 βαθμους Κελσιου,νεροχυτης με εξτρα υψωμα για να πλενεις το μπαρμαγατσαλο,σαπουνι,χαρτι,καθαρα σεντονια,καθαρο μαξιλαρι κτλ,κτλ...Γδυθηκα κ περιμενα την Σοφια...

Η Σοφια καλη στο social time,κατεβασε το κομπινεζον κατω απο το στηθος οσο κουβεντιαζαμε,με αφησε ελευθερα να παιξω με τα ομορφα φυσικα μεγαλα βυζια της,να γλυψω τις ρωγες της κ να χουφτωσω τον κωλο της...επιδοθηκε σε μια μετρια πιπα,χωρις αρχιδογλυψιμο,χωρις deep throat κ μετα απο 5' λεπτα το γυρισαμε σε Σεξ...2 στασεις ολες κ ολες,ιεραποστολικο,πισοκωλλητο με ελευθερα χουφτωματα απο την μερια μου (σε μουνι κ βυζια) κ τελειωμα με handjob, καθως στο τελος διεκρινα σημαδια βιασυνης απο την ιδια...το καλο της υποθεσης ειναι οτι (ligo prin teleivsv)αφαιρεσαι με δικη της πρωτοβουλια το προφυλακτικο κ ρουφηξε ακα τελειωτικα μεχρι τελευταια σταγονας το καυτο σπερμα...με στραγγιξε,σηκωθηκε,εφτυσε στον καδο κ με αποχαιρετησε με λιγη κουβεντα...
Χρονος παραμονης περιπου 10 λεπτα στο δωματιο...Φευγωντας δεν ειδα κανεναν πελατη να περιμενει σαλονι...Γλώσσα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 21, 2013
Όνομα κοπέλας
Σοφία
dimmits
Τιμημένος
Εγγραφή:
2 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
183
Likes:
3.098
Πόντοι:
8.535
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 jimy.m.

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Νοεμβρίου, 2013
«...με δικη της πρωτοβουλια...με στραγγιξε...»

Χα χα χα.
Σωστή!
25 Νοεμβρίου, 2013
εγω ρωτησα, πεμπτη νυχτα, αν κανει ελευθερο στοματικο τελεωτικο και η τσα μου ειπε οχι.
Για τον λογο αυτον δεν περασα
25 Νοεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ουτε σε εμενα μου ανακοινωθηκε στο σαλονι...η τσατσα ψιλοβαριοτανε που ζουσε...με δικη της πρωτοβουλια η Σοφια αφαιρεσαι το προφυλακτικο-λιγο πριν τελειωσω- κ τα πηρε ολα στο στομα...
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3