Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 241 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Τις προάλλες μου είχε ανακοινωσει η Εμμανουελα ότι θα φυγει και στην θεση της θα φέρει την ξαδέρφη της και καλά!! Μεγάλο χαμόγελο Μου πε οτι θα δουλευε Τετάρτη βράδι!Ετσι λοιπόν αποφάσισα να ερθω και να την επισκεφτώ!Πολύ όμορφο προσωπο,στο υψος της Εμμανουέλας μου φάνηκε,πολυ λεπτή με μικρό βυζάκι μεγαλύτερο απο της Εμμανουελας,σφιχτό κορμί ,μελαχρινή κλασσικά,με πολύ γλυκό προσωπάκι!
Απο την μία πίστευα οτι θα χε εκπαιδευτει κατάλληλα και απο την αλλη φοβόμουν την φόλα λογω πρώτης μερας στην δουλειά!
Ρωτάω τον τσάτσο αν εχει κάνει κανα αλλο δωμάτιο η κοπέλα για να δω αν εχει ξεκινησει πρόβες.Μου απαντά έχει κάνει κανα δύο!Για μενα αυτό σημαίνει οτι εχει κανει μονο ενα,γιατί υπήρχε μια πόρτα κλειστή από ενα πελάτη που ντυνοταν προφανώς!Ηταν τοσο άχρηστη μέσα που εμοιαζε σαν να μην είχε κανει κανέναν πριν από μενα.
Μπαίνει στο δωμάτιο μέ ενα ψεύτικο χαμόγελο.καθεται στο κρεβάτι και ανοίγει κατευθέιαν το προφυλαχτικό!Κατευθείαν λέω παίχτηκε η μαλακία.,Δεν εμπαινε φυσικά το προφυλαχτικο,αφου ηταν πεθαμενο,και προσπαθουσε αυτη να το τεντώσει σαν κουρτίνα και να μου το φορέσει.Τελικά το έβαλα μόνος μου να τελείωνουμε!Ξεκινάει μια πίπα πολύ μετρια,που κράτησα κανα 5 λεπτο για να επιτευχθεί στήση!Την φέρνω από πάνω,και της τον βάζω μόνος μου γιατί δεν εκανε καμία κινηση να το κάνει μόνη της.Το μουνί της στεγνό και στενό,και δεν είχε φέρει κρέμα μαζί της που αυτη την φορά χρειάζονταν.Με πόναγε και τον βγάζω από μεσα της για να τραβήξω λίγο μαλακία για να σκληρύνρει κιαλο για να στρωσει καλυτερα.Σιγά σιγά ανοιξε και αρχισα να την ανεβοκατεβάζω πάνω κάτω.μετα ιεραποστολικά,οπου εκει ηταν σαν πτώμα.Κοιταζε το ταβάνι ενώ δεν ακουγες να βγάζει ουτε μια ανάσα!!Τραβάω μια μαλακία για να τελειώσω μόνος μου ,αλλά ο τσάτσος της φώναξε να βγει στα 14 λεπτά.Αμέσως πετάχτηκε απο το κρεβάτι,πήρε ενα ύφος που λεει σορρυ με φωνάξαν,κανει 2 λεπτά να βάλει τα γοβάκια της και αποχωρει στα 16 λεπτά!!Ετσι με αφησε με το πουλί στο χέρι!Ο χρόνος ηταν μεν πολύς αλλά δεν υπήρξε καμία χημεία.θα ειχα τελειωσει στον μισό χρόνο αν υπηρχε χημεία!!Παπάρια εκπαιδευση της εκανε η Εμμανουελα πάντως.Αν μέινει αυτη στην θέση της το κλεισε το μαγαζί!!Η επόμενη δοκιμή αν υπάρξει θα ναι σε κανα μήνα που θα εχει ξεψαρώσει και θα χει μαθει τι αρέσει στους πελάτες!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 20, 2013
Όνομα κοπέλας
Μόνικα
therion1985
Μέλος
Εγγραφή:
3 Δεκ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
43
Likes:
5
Πόντοι:
16
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Νοεμβρίου, 2013
Έκανες τον κασκαντέρ.............Κουλ
21 Νοεμβρίου, 2013
Ντε και καλα πρεπει το επομενο σου στανταρακι να ειναι συγγενης της Εμμανουελας;;;;
21 Νοεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ελα μου ντε!
21 Νοεμβρίου, 2013
καλησπερα σε ολους το εργο συνεχιζεται τυχαρπαστες πιθανως δυστυχισμενες κοπελες χωρις καμια εμπειρια ηρθαν στο ασυλο Ελλαδισταν ενα ωραιο πρωι να βγαλουν το ευκολο μεροκαματο για καποιους χωρις φυσικα να πληρωσουν αυτασφαλιση εισφορες ΙΚΑ για αυτες τις περιπτωσεις η Ελλαδα αποτελει φορολογικο παραδεισο και τελικα χαμενοι βγαινουμε οσοι δοκιμασουμε την εκαστοτε φολα καλη συνεχεια και μακρια απο λακουβες
29 Νοεμβρίου, 2013
Την πηρα και γω την πιτσιρικα στο 67 διπλα με ανεκτες εντυπωσεις τηρουμενων των αναλογιων.Οπως εγραψα και στην κριτικη μου οταν βλεπεις καποια νεα στη δουλεια αλλα και σε ηλικια δεν μπορει να εχεις τρελες απαιτησεις οτι θα σε βαλει κατω και θα σου αλλαξει τα φωτα.Πρεπει να ειμαστε πιο ρεαλιστες και να ξερουμε τι να περιμενουμε στο δωματιο....δεν ειναι δυσκολο να παρεις πρεφα απ το σαλονι τι περιπου θα πεχτει στο δωματιο...οποτε μην πεφτεις απ τα συννεφα επειδη δεν αποδωσε το μικρο, ηταν αναμενομενο.
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5