Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 45 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
...μετά απο μια εβδομάδα αγαμίας ,συνεχόμενου τραμπουκίσματος απο τους μονιμάδες, ξενυχτιού ,απλήρωτων εφημεριών για την πάρτη του στρατιωτικού κομματιού της γαμημένης κοινωνίας σας,
βρήκα ευκαιρία επιτέλους να επιδωθώ στις αγαπημένες ευφοριστικές μου περιπλανήσεις στα λιβάδια του ελευθεριακού πορνηδονισμού.
το "καυλάντισμα" με τα κορίτσια μ'έκανε να χαλαρώσω λίγο , και η θέα ενός καλλίγραμου σώματος με δύο θεσπέσιες οιστρογόνο σμιλεμένες μαστικές καμπυλότητες ,αλλά μ'ένα πρόσωπο που είχε όψη τελειωμένου φυτουκλακίου με γυαλιά μυωπίας μεγάλου πάχους φακών , με ερέθισε. ήταν πολύ ενδιαφέρουσα αυτή η αντίθεση προσώπου και σώματος ,τόσο
που με ανάγκασε να δώσω το μπλέ χαρτάκι.
κάναμε κάποιες διερευνητικές προκαταρκτικές χείλο-σαρκικές επαφές , αλλά την πρωτοβουλία την είχε η κοπέλα , δεν με άφησε να την περιποιηθώ , ήθελε απλά να με ικανοποιήσει στα πλαίσια των πληρωμένων υπηρεσιών της.
τα χείλη του αιδοίου της ήταν υγρά απ'την λιπαντική κρέμα, και τα χέρια μου θώπευαν το θεσπέσιο σώμα της , καθώς αυτό το πρόσωπο με το μελαγχροινό καρεδάκι και τα ματομπούκαλα , παλινδομούσε με άξονα το εύστυτο πέος μου.
η συνέχεια ήταν σύντομη λόγω της αποχής και του συσσωρευμένου μου stress, και επήλθε καθώς η κοπέλα ήταν απο πάνω μου και παλινδρομούσε την πύελό της αυνανίζοντας το πέος μου με τον κόλπο της.
αποδεσμεύτηκα, έφυγα και παρήγγειλα ένα οινοπνευματούχο ρόφημα σε διπλανό μαζαζί , απολαμβάνοντας όσο πιο αργά μπορούσα , τα μετασυνουσιακά ευφοριστικά οπιοειδή που έλουζαν το εγκεφαλικό μου παρέγχυμα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 18, 2013
Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.091
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Νοεμβρίου, 2013
Πλήρης αναντιστοιχία, κακάσχημο πρόσωπο και ίσως το πιο άσχημο της περιοχής με τρομερό κορμί!
Εξαιρετική μονάδα για μια ακόμη φορά στην οχλοκρατούμενη γαμημένη κοινωνία μας...
+1 (3/5)
19 Νοεμβρίου, 2013
Όχι γαμημενης κοινωνία σας,το σωστό είναι γαμημένη κοινωνία μας.Εσύ που ανήκεις στην κοινωνία του Άρη?
19 Νοεμβρίου, 2013
όντως γιάννη είναι πολύ ερεθιστική αυτή η αντίθεση.

μπούφε, σιχαίνομαι την κοινωνία σας,και επιδιώκω την ελάχιστη
και απολύτως αναγκαία επαφή με αυτή.
20 Νοεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

μπουφε, το οτι ανηκουμε ή ζουμε σ αυτη, δεν σημαινει οτι μπορει και να την αποδεχόμαστε...
rigomortis, εξαιρετικες ολες οι κριτικες σας....συνεχιστε ετσι

παρεμπιπτόντως εκεινη τη μερα(δευτερα) και περιπου κατα τις 9:30, ειχα κι γω "συνευρεση" με την εν λογω κορασις...η περιγραφη σας με καλυψε πληρως Σπασίκλας
20 Νοεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

thnx αστροσκονισμένε Χαμόγελο ,
συμφωνώ με την επισήμανση περι κοινωνίας
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5