Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 109 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Ναταλία είναι μια αρχοντική και σέξυ μιλφ Ρωσιδα.
Εχει περάσει παλαιοτερα απο στουντιο και απο διαφορα σπιτακια. Την θυμαμαι πιο πολύ που έκανε κάποιες βάρδιες στο Αλκιβιαδου 16 Β αν θυμαμαι καλα.
Εχει καλό αδύνατο κορμί, ομορφο σχετικά προσωπο με σλαυικα χαρακτηριστικά, κοντό ξανθο μαλλι, πολύ καλη κορμοστασια και περπάτημα και οταν βγαίνει στο σαλόνι έχει άερα, αυτοπεποιθηση και πάντα φορα ωραια εσωρουχα , συνηθως ολοσωμα.
Στον συγκεκριμενο οικο πάντα συναντω παρακμιακες εκδιδόμενες και για αυτόν τον λόγο δεν έχω ποτέ επιδωθεί εκέι σε συνουσια...
Ειναι τόσες οι φορές που εχω μπει και εχω δει ασχημες εκδισόμενες που πλεον πάντα οταν περνάω το κατώφλι οραματίζομαι πόσο μπαζο θα είναι η κοπέλα που θα δω.
Αυτην την φορά ομως διαψευστικα πανυγηρικα οταν ειδα να ξεπροβάλει η παλια γνωριμη μιλφαρα Ναταλί με αερα απο το σαλονι.
Χωρίς δευτερη σκέψη εδωσα το αντιτιμο των 20 ευρω και περασα στο δωματιο.
Η υπηρεσια είναι αρκετα εξυπηρετική και το δωμάτιο αν και δεν είχε τηλεοραση αρκετα καθαρό και περιποιημενο,
Στα του αγώνα η Ναταλι ειναι επικοινωνιακη, δεν βιάζεται , κανει καλο ακάποτο στοματικό της παλιας ρωσικής σχολης, παίρνει πρωτοβουίες, και γενικα ειναι μια καλη και τιμια επαγγελματιας που ξερει καλα την δουλεια της.
Μια καλή επιλογη λοιπον.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 03, 2013
Όνομα κοπέλας
Ναταλία
ZeroTolerance
Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγραφή:
7 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
490
Likes:
36.542
Πόντοι:
41.447
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 MIG-35, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, CHRIS1971 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Νοεμβρίου, 2013
καλά θυμάσαι για Αλκιβιάδου , την πήρα πρόσφατα στο Εξηκίου 18 με πολύ καλές εντυπώσεις.
19 Νοεμβρίου, 2013
"Ειναι τόσες οι φορές που εχω μπει και εχω δει ασχημες εκδισόμενες που πλεον πάντα οταν περνάω το κατώφλι οραματίζομαι πόσο μπαζο θα είναι η κοπέλα που θα δω".

Μεγάλο χαμόγελο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2