Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 280 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Κύριοι.............η Άντρεα από εμφάνιση είναι όπως ακριβώς έχει γράψει ο φίλος μου ο xilnik....... Κουλ

Δεν είναι και πολύ του γούστου μου,αλλά θα εξηγήσω πιο κάτω!

Αφού είχα βγει σε γνωστό πυρφορο-club σε κάθετη της Πειραιώς......βαρέθηκα και σχεδόν 2 το βράδυ είχα όρεξη για πέτσωμα.....Κατσικογάμης

Έσκασα Φυλής και μπήκα μόνο στα 84-86......με μόνο ενδιαφέρον...την μουνάρα μικρή Γαβριέλα.....που είχα πάρει τις προάλλες.......έτσι η δοκιμή της Άντρεα ήταν μονόδρομος....αφού βαριόμουν να ψαχτώ άλλο..........Κατσικογάμης

Μπαίνω στο δωμάτιο με την Άντρεα να έρχεται σε 4 λεπτά ακριβώς.....χαμογελαστή.......
Να πω ότι είχα κουμπώσει 3 ποτάκια και ήμουν κομπλέ.....έτοιμος για μάχη -ενώ μάσαγα και τσιχλίτσα-.....Γερο-μύστης

Γδύνεται η κορασίδα και άρχισε να φυλάει το στήθος μου και το λαιμό μου.....ενώ μου έβαζε τις θηλές της στο στόμα........
Αφού τις έγλυψα λίγο κατέβηκα προς τα κάτω να ρουφήξω λίγο τα μουνόχειλα της,να γουστάρω (δεν ήθελα 69 για κάποιο λόγο)...!!!Σπασίκλας
Καύλωσα κατευθείαν...μου πέρασε προφυλακτικό και άρχισε ένα άτεχνο - μονότονο τσιμπούκι.......που δεν είχα καμιά ανάγκη...έτσι της είπα να έρθει από πάνω.......
Άρχισε να κοπανιέται με καλό ρυθμό....και μου έδωσε πεταχτά φιλάκια...και μου έγλυψε λίγο το λαιμό......
Γλώσσα

2η και τελευταία στάση - είχα αρκετή ώρα μέσα - πισωκολλητό.....με έντονο σφυροκόπημα μέχρι να έρθει το τέλος......χωρίς δια μαρτυρία από την Άντρεα.....


Συμπέρασμα......


Για 1 φορά καλή ήταν.....χωρίς να είναι κάτι το ιδιαίτερο εμφανισιακά ή υπηρεσιακά.....αλλά λόγω της καύλας που είχα την τίμησα έτσι και αλλιώς....
Δεν ξέρω αν την πάρω πάλι....χωρίς να έχω πιει ποτάκι.....αλλά το κόβω δύσκολο.....Χμμμ;
Ήταν τίμια όμως.........14 λεπτάκια στο δωμάτιο......με την υπηρεσία να μην ενοχλεί.....αφού την ξέρουμε!
Καλές καταθέσεις παίδες.......Κουλ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 16, 2013
Όνομα κοπέλας
Άντρεα
Υπηρεσίες
Τιμημένος
Εγγραφή:
23 Μαρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
123
Likes:
189
Πόντοι:
3.090
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Νοεμβρίου, 2013
όλοι Φυλής Κασσάνδρας και Μετάξι καταλήγουν μετά τα πυρφοροκλαμπς !!!
17 Νοεμβρίου, 2013
Είχε διάφορους πυρφόρους......έχεις δίκιο....αποφεύγω τέτοιες ώρες να σκάω Φυλής,αλλά δεν την πάλευα.....Κατσικογάμης
18 Νοεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

το ειχες πραγματικα μεγαλη αναγκη!!!
18 Νοεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

@ZeroTolerance.......ναι,διότι έβλεπα τις βυζάρες της barwoman επί 2 ώρες.....και είχα σεληνιαστεί.....Γλώσσα
Έπρεπε να πετσώσω,ASAP..............Κατσικογάμης
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4