Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 155 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Χθες το βράδυ είδα την Αλίνα με κάποιον τύπο στη Γλυφάδα.Την έχω δει με εσώρουχα μόνο.Γυναικάρα.Μου έκαψε το μυαλό.
Σήμερα πριν από ώρα πήγα πύραυλος στο μαγαζί με την ελπίδα να τη βρω, έχοντας τη χθεσινή εικόνα στο μυαλό μου.
Μπαίνω μέσα και στο άκουσμα του ονόματος Αλίνα μπουκάρω στο δωμάτιο, πάντα καθαρό και ωραίο.τα πετάω όλα στον καναπέ.Είμαι turbo με τη χθεσινή εικόνα στο μυαλό μου.
Έρχεται η Αλίνα με το αρχοντικό της στυλ χαμογελαστή και την κορμάρα της το δίχτυ να συγκρατεί τις βυζάρες της χαμογελαστή ξαπλώνει δίπλα μου, τι κάνεις μωρό μου μου λέει.Πεθαίνω μωρό μου της λέω.Γουρλώνει τις ματάρες της da; μου λέει γιατί μωρό μου; και έχει αρχίσει να τρίβεται πάνω μου με τις βυζάρες της.Αρχίζει να με φιλάειστο λαιμό μου στο στήθος μου και έχει αρχίσει να κατεβαίνει πιο κάτω.Είμαι ήδη στην τσίτα.Το έχει καταλάβει.Έχει αρχίσει να μου τον παίζει με το στήθος της και να με κοιτάει στα μάτια.Μετά αρχίζει το το γλύψιμο των αχαμνών.Με απαλές κινήσεις τις γλώσσας με έχει τρελλάνει.Της κάνω νόημα να τον πάρει στο στόμα.Φοράει το προφυλακτικό και αρχίζει τέτοια πίπα που παραλίγω να μου φύγουν.Το τι σκέφτομαι για να ξεχάσω την κάβλα μου και να κρατηθώ, όλο μου το σοι πέρασε από το μυαλό.
Τελικά τη γυρίζω βίαια στα τέσσερα και αρχίζω να σφυροκοπάω.Το στήσιμο super.Έχει αρχίσει τις κραυγές λίγο από ταινία, αρχίζει και τα Ρώσικα τα νταβαι τα μαμουτσκα, εγώ σταθερός στο ρυθμό γαζώνω.
Τη γυρναω ιεραποστολικά, τι πόδια (γονίδια Ρώσικα όχι σαν τις μπουχέσες τις Ελληνίδες).Συνεχίζω με ένταση, οι κραυγές της έχουν ενταθεί.Την κοιταω στα μάτια γέρνω πάνω της και αρχίζω να τη φιλάω στο λαιμό και πεταχτά φιλιά στο στόμα χωρίς γλώσσα.Μετά από λίγο τελείωσα.Σκύβω τη φιλάω και μου λεέι σου άρεσε;Δε φάνηκε της απαντώ.da da μου λέει.Τι χρώμα είναι τα μάτια σου;Εξαρτάται από το φως μου απαντά.Πλάκα κάνεις ή φακούς φορά και πλησιάζω να δω το χρώμα.Το κορίτσι έχει ματάρες.Ντύθηκε με φίλησε ευγενικά και έφυγε.Για τα δικά μου γούστα η Αλίνα είναι μια όμορφη γυναίκα μς στυλ.Ξέρει τον άντρα και εαν τη σεβαστείς θα δώσει το κάτι παραπάνω

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 16, 2013
Όνομα κοπέλας
Αλίνα
Υπηρεσίες
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
25 Σεπ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Νοεμβρίου, 2013
καλησπερα φιλε ειναι η πρωτη φορα που την παιρνεις? γιατι γενικοτερα δεν εχει αφησει ευχαριστημενους τους περισσοτερους στην αρχη κατι εκανε αλλα μετα τιποτα ξεπετα και απο σωμα αφρος σκετος εχει κρεμασει ισως παλιοτερα στα μασατζιδικα κατι ελεγε γουστα ειναι αυτα περι ορεξεως.....
(Updated: 18 Νοεμβρίου, 2013) 18 Νοεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

εχω παει μαζι τησ αρκετες φορες οπωςκαι με αλλες.
αυτο που λεω με σιγουρια ειναι εαν εισαι ευγενικος μαζι τους και καθαρος
σιγουρα θα το εκτιμησουν και θα κανουν το κατι παραπανω
και δε μιλω για ακαποτα αλλα ο τροπος που θα ειναι μαζι σου θα σε φτιαξει πολυ.
στα μαγαζια κυκλοφορω απο το 1986.
σε ποια μασατζιδικα δουλευε πριν?
22 Νοεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

kαλησπερα φιλε εχω ακουσει απο αλλους συναγωνιστες οτι εχει δουλεψει σε καποιο στη συγγρου γενικοτερα ομως δεν πιστευω οτι ειναι απο τα μιλφ που μπορουν να κανουν τη διαφορα ειτε επειδη δεν εχει την ικανοτητα,πρωσοπικη μου αποψη και αλλων ειτε επειδη δεν το εχει πλεον
22 Νοεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Kαλησπέρα και σε εσένα φίλε.Τι εννοείς να κάνει τη διαφορά;Η δική μου άποψη είναι ότι κάθε γυναίκα μπορεί να κάνει τη διαφορά και να σε απογειώσει αρκεί να θέλει.Το ερώτημα είναι πως θα κάνεις μια γυναίκα που κάνει τέτοια δουλειά μόνο για τα χρήματα και σίγουρα δεν είναι ευτυχισμένη, να θέλει.
Αυτό αφορά όλες τις γυναίκες.Πάντα υπάρχει ο τρόπος.Δε θέλω να γράψω περισσότερα ούτε ξερόλας είμαι και σίγουρα δε θέλω να γίνω γραφικός.Κυκλοφορώ στα μαγαζιά σχεδόν 27 χρόνια.Ποτέ μην ακούς άλλους.Να έχεις προσωπική άποψη γιατί οι στιγμές με μια γυναίκα είναι προσωπικές
23 Νοεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

καλημερα φιλε οταν λεω να κανει την διαφορα εννοοω σε σχεση με αλλες γυναικες που κανουν την ιδια δουλεια και εχουν περιπου την ιδια ηλικια την συγκεκριμενη παντως την εχω δοκιμασει καποιες φορες τρεις τουλαχιστον την πρωτη φορα ηταν καλη μετα τις επομενες δυο πεσμενη αρκετα αυτη ηταν η εμπειρια μου μαζι της καλη συνεχεια και καταθεσεις
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5