Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 246 10
Γενική βαθμολογία
 
5.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Σημερα το απογευμα ειπα να κανω καταθεση ενα εικοσαρικο και οι επιλογες μου ηταν οι εξης

1 Ανκα- φωκαιας
2.Αλιονα -Διδυμου
3.Βικτωρια -φωκαιας
4.Αννα - Διδυμου

Απο τις 4 αυτες ειλογες εκανα τη χειροτερη οπως αποδειχθηκε αφου προτιμησα την Αννα,
για τα τυπικα η Αννα ειναι μετριου υψους ψιλομαυρισμενη με αρκετα μικρο σιλικονατο βυζι
βαρια φωνη και προφορα,καστανα μακρια μαλλια προσωπο αδιαφορο,αλλα για την ηλικια της
πολυ καλο σωμα μιας και φαινεται γυμνασμενο.
Εισοδος της αννας στο δωματιο και αρχιζει να γδυνεται και να ρωταει τι θελω να κανουμε,
παιδια της ειπα αλλα δεν το επιασε,μετα σοβαρευτηκα και της ειπα οτι θελω μονο πιπα και χυσιμο στο στομα της
και καθολου σεξ.
Η Αννα αρχισε να μου τον γλυφει σα γατουλα που πινει νερο,μετα με πολυ χερι μου τον επαιζε εντονα και τον
εβαζε πιο βαθια στο στομα της αλλα δεν το ευχαριστιομουν μιας και το χερι τα χαλαγε ολα,της ζητησα με ωραιο τροπο
αν μπορει χωρις χερι και το επραξε αλλα και παλι δε μου αρεσε η τεχνικη της, μπαλες και γλειψιματα κορμου δεν επαιξαν
εγω επρεπε να της πω τι να κανει δηλαδη ?
Μιας και ειχα προσεξει οτι εχει ωραια κωλαρα της ειπα να κανουμε 69 , γυρισε και αρχισα να γλειφω μουνι-κωλο που ηταν
πολυ καθαρα και σε αυτο δεν εχω παραπονο, μετα απο κανα 3λεπτο και ενω ειχα χωσει τη γλωσσα μου μεσα στο κωλοσουφριδι της
σηκωθηκε απο μονη της εκατσε απο μπροστα μου και συνεχισε την πιπα, γιατι σηκωθηκες καλε ? της ειπα, και μου λεει δε μου αρεσει
δε θελω.. Κεφάλι σε τοίχο! ευτυχως ηταν η ωρα μου να τελειωσω και ετσι αδειασα αρκετη ποσοτητα σπερματος στο στομα της,
τα εφτυσε ντυθηκε μου ειπε γεια σου μουρο μου και εφυγε, εγω απαντησα με ενα αντιο !

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 15, 2013
Όνομα κοπέλας
Άννα
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
496
Likes:
62.213
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, sotis99, LanciaRallye037 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού