Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 294 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
η επίσκεψη έγινε ξημερώματα Τετάρτης προς Πέμπτη στις 00.40 , έχοντας κάνει ήδη τσάρκα Φυλής και Φωκαίας σε όσα ήταν ανοιχτά(δεν είχε τίποτα το καινούργιο)είπα να συνεχίσω στη Λιοσίων και πέριξ(βέβαια μου τα χάλασε η βροχή). Μπήκα στον οίκο και το μαγαζί στα αριστερά ήταν κλειστό. Στο δεξί δούλευαν δύο κοπέλες , η Λάουρα μια μελαχρινή μίλφ με αραιά δόντια ,με πιασηματάκια και 2.5άρια πεσμένα βυζιά(δούλευε πριν 7-8 μήνες πάλι σε αυτόν τον οίκο)και η Σόνια , μια ξανθιά νταρντάνα Ρωσίδα 26 χρονών(είπε , εμένα μου φάνηκε λίγο μεγαλύτερη) , με 3άρια βυζιά(ενισχυμένα) , άσπρη ωραία επιδερμίδα και σφιχτό γενικά κορμί , έχει και ένα τατού στο μπράτσο. Δεν την είχα ξαναδεί , μιλάει ελληνικά καλά και απο κουβέντα που κάναμε μου είπε ότι δουλεύει που και πού , ή εδώ ή στο Βέργας 6α. Πέρασα στο δωμάτιο στο βάθος , η υπηρεσία μου έφερε πετσέτα , πλύθηκα στον νιπτήρα και την περίμενα στο κρεβάτι. Η Σόνια δεν άργησε να έρθει , αφού έβγαλε το φορεματάκι/κομπινεζόν που φορούσε , ήρθε απο πάνω μου. Άρχισε να με φιλάει στον λαιμό και για αρκετή ώρα επέμενε στο στήθος μου , ταυτόχρονα είχε πιάσει τον πούτσο μου με το χέρι της και τον έπαιζε ελαφρά , εγώ χούφτωνα τα βυζιά της και έπαιζα με το μουνάκι της , με ρώτησε αν θέλω προφυλακτικό , με σκούπισε με μαντηλάκι , ξεκίνησε γλύφοντας πρώτα τα αρχίδια , με αρκετό σάλιο και καλό γλείψιμο , μετά τοποθέτησε τον πούτσο μου ανάμεσα στα βυζιά της και άρχισε ισπανική βυζομαλακιά για κάνα δίλεπτο. Στην συνέχεια πήρε τον πούτσο μου στο στόμα της , η πίπα της μέτρια όχι τίποτα το ιδιαίτερο , σταμάτησε μόνο όταν εγώ της είπα να μου φορέσει το προφυλακτικό. Πρώτη στάση όρθια πισωκολλητά , δίπλα απο τον νιπτήρα στον καθρέπτη. Καλό στήσιμο με ωραίο θέαμα την κωλάρα της , αν και νταρντάνα έχει σφιχτό κορμί , δεύτερη στάση στο κρεβάτι ιεραποστολικό , σε αυτή την στάση ασχολήθηκα αρκετά με τα βυζιά της και ανταλλάξαμε και μερικά φιλιά , την ρώτησα αν μπορώ να τελειώσω στο στόμα της , έβγαλα το προφυλακτικό ανέβηκα απο πάνω της , της τον έδωσα στο στόμα , τον έγλυψε αρχικά λίγο και μετά παίζοντας τον μου, τελείωσα στο στόμα της . Στο δωμάτιο έκατσα σχεδόν 20 λεπτά , καμιά βιασύνη , δεκτική και με συμμετοχή , ήταν μια καλή κατάθεση και σίγουρα αν κάποια στιγμή την ξαναπετύχω δεν θα είχα ενδοιασμούς να περάσω πάλι μαζί της

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 14, 2013
Όνομα κοπέλας
Σόνια
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
191.782
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΑΣΠΑΡΗΣ

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού