Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 116 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Στο συγκεκριμένο μαγαζί είχα παει 2 φορές τον περασμένο Αύγουστο και τις 2 φορές είχα παει με την Άντζελα. Είχα περασει πολύ καλά γιατί η Άντζελα κάνει καλό και θερμό γαμήσι.Αυτό που μου είχε μείνει ήταν τα χάδια της αλλά κυρίως το ζεστό θαυμάσιο και καυλωτικό της χαμόγελο. Και τις 2 φορές όμως την πήρα από το μουνί αφού ήταν φοβερά και δεν είχα την διάθεση να αλλάξω τρύπα. Για μένα όμως που ο κώλος είναι ότι καλύτερο υπάρχει μου είχε μείνει απωθημένο να την πάρω απο τον κώλο. Γύρω στις 6 λοιπόν το απόγευμα βρέθηκα στη γειτονιά και πήγα στο συγκεκριμένο μπουρδέλο ψάχνωντας την Άντζελα. Μπαίνω μέσα, ευτυχώς δεν περίμενε κανείς άλλος, και εκεί που έλεγε η τσατσά τα γνωστά, πετάγεται απο μέσα η Άντζελα κολαει σχεδόν το πρόσωπό της στη μούρη μου και μου έσκασε το αφοπλιστικό της χαμόγελο. Τότε από μόνο του το δεξί μου χέρι ανοιξε το πορτοφόλι δίνοντας στην τσατσα τα 20 ευρουλάκια. Μπαινω στο δωμάτιο να γδυθώ, πατάω και κάτι νερά που έτρεχαν από το νιπτήρα, ο χώρος ψιλοχάλια αλλά τίποτα δεν με πτοούσε σκεφτόμενος την κωλάρα της Άντζελας. Μπαίνει λοιπόν το κορίτσι μέσα, μαλλιά πιασμένα κώτσο έτσι που φαινόταν καλύτερα τα αμυγδαλωτά μάτια της και προσεξα οτι από το καλοκαιρι πηρε λιγα κιλάκια δείχνοντας όμως έτσι καλύτερα αφού πρώτα ηταν πολύ στεγνή.Σχετική κουβεντούλα στη αρχή λέγοντάς μου ότι με θυμόταν από το καλοκαίρι. Τη ρώτησα τι ήταν αυτό που κρατούσε (το ήξερα αλλά ήθελα να το ακούσω από την ίδια)και μου λέει κρέμα για το κωλαράκι.Τότε τρελλάθηκα άρχισα να τη φιλάω και να τη γλύφω παντού μόλις όμως έφτασα στο μουνάκι μου είπε να σταματήσω. Μέ βάζει κάτω τρομερό γλύψιμο παντού και μου παίρνει μια φοβερή πίπα ενώ από τον καθρέφτη έβλεπα την τουρλωτή κωλάρα της. Αφού με έφτιαξε πολύ τις είπα να στηθεί στα τέσσερα. Στη αρχή το χοντρό εργαλείο μου βρήκε λίγο αντίσταση, και ενώ της τον έβαζα σιγά σιγά μπαινόβγαινα βλέποντας την σούφρα της να ανοιγοκλινει( Η υπέρμετρη καύλα)! Η ίδια τα δεχόταν όλα αδιαμαρτήρητα πράγμα λίγο σπάνιο, και έτσι άρχισα να την σφυροκοπάω δυνατά. Η Άντζελα άρχισε τα πρώτα αχ και ουχ και τότε κατάλαβα οτι το τέλος πλησίαζε! Της τον σφινώνω όλον μέσα κρατώντας τη σφιχτά από την πλάτη χίνοντας στη κωλάρα της. Βγαίνοντας από το κώλο της γύρισε με φίλησε θερμά στο πρόσωπο χαιδέυοντας μου τα μαλλιά, φοβερή αίσθηση, με αποχαιρέτησε και έφυγε. Τέλεια η συνεύρεση με την Άντζελα θα την ξανατιμήσω λίαν συντόμως!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 14, 2013
Όνομα κοπέλας
Άντζελα
Υπηρεσίες
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
7 Νοε 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
3
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού