Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 227 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Τρίτη και φαρμακερή τα έργα στο μυαλό μου και τα κωλαρακια των τελευταίων ημερών να γυρνάνε στο μυαλό μου η γνωστή γειτονιά έμοιαζε μονόδρομος . Κατεβαίνω στην υπόγα όπου πέτυχα την διάσημη πλέον βικτωρια ξανθιά με κοντό μαλλάκι πρόστυχα τσιμπουκοχειλα τις ατάκες τύπου καυλουσκα και με την δια πάντα τσατσα . Νιώθω ήδη σαν πορνοστάρ τις τελευταίες μέρες οπότε δίνω το 20αρικο και περνάω μέσα . Μετά από κανένα τέταρτο-εικοσαλεπτο σκάει μύτη η Βικτωρια και αρχίζει τα προστυχολογα και ένα τσιμπούκι φοβερό όταν λέμε deep throat όχι μαλακιες το εξαφάνισε όλο δεν λέω ότι έχω και κανένα κανόνι αλλά ο χοντρουλης είναι σέβαστων διαστάσεων . Με την καυλα μου να έχει ταβανιασει το μόνο που μπορούσα να σκεφτώ ήταν το κωλαρακι οπότε την βάζω στα τέσσερα και μετά από λίγο σφυροκοπημα στο μουνι την στον βάζω στο κωλο. Μιλάμε ότι η γυναίκα ξέρει πραγματικά να τον παίρνει από τον κωλο όχι μαλακιες το στήσιμο που κάνει και η κλίση που δίνει στην μέση της είναι όλα τα λεφτά και παρόλο που ήθελα να την χυσω στο στόμα η καυλα μου και οι φωνές της ´γαμα με καυλουσκά´ και τα σχετικά δεν μου επέτρεψαν την επιστροφή και το κωλαρακι της ήταν ο τόπος κατάθεσης , δεν πειράζει και πάλι ένιωθα σαν πορνοστάρ έστω και για λίγο. Το χυσιμο στο στόμα την επόμενη φορά καυλουσκα μου.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 05, 2013
Όνομα κοπέλας
Βικτώρια
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
25 Νοε 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
25
Likes:
27
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού