Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 559 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Δευτέρα απόγευμα ήμουν ακόμα καυλομενος από χτες και το διπλό με κωλο που χτύπησα και βγήκα στην πιάτσα για κωλο . Ανέβηκα στο ένα λόγω ίδρυμα και παρόλο που από σαλόνι δεν ενθουσιάστηκα στο άκουσμα του full προγράμματος με ξεσκουφωτο τσιμπούκι και κωλο έδωσα το 20ρικο και μπήκα. Το Μουνί είναι μελαχρινο με πρόστυχη φάτσα και ωραίο κωλο μπήκε και αυτό μετά από λίγο και μετά το μαντηλάκι και κάποια προκαταρτικα , όχι πολλά μια και ήμουν σαν έτοιμος από καιρό , άρχισε ένα άγριο deep throat τσιμπούκι. Μετά από λίγο την σταμάτησα μια και παρόλο που το τελειωτικό είναι από τα αγαπημένα μου ήθελα και να την γαμησω οπότε της ζήτησα να με σκουφωσει και να καβαλήσει σε στάση cowgirl , το τρελαμένο μουνι τότε άρχισε να χοροπηδάδικου πάνω στον πουτσο μου λες και όντως ήταν cowgirl και καβαλαγε κανένα ταύρο . Εμένα όμως επειδή μου αρέσει να έχω τον έλεγχο και επειδη μου πονουςε τον πουτσο με την ορμή που χοροπηδάγε και παρόλο που φαινόταν να το απολαμβάνει, μιλάμε ότι δεν είχε επαφή με το περιβάλλον , την κατέβασα και την έστησα στα τέσσερα με σκοπό να φτάσουμε και στο κωλαρακι , όπως και έγινε. Τελικά λόγω της ζέστης , ακόμα είχε ζέστη στις 4 του μήνα , ίδρωσα και κουράστηκα και αποφάσισα να την χυσω στο στόμα , οπότε έβγαλα το προφυλακτικό στάθηκα όρθιος μπροστά της όπως αυτή καθόταν στο κρεβάτι και την μπούκωσα με τα χυσια μου που φυσικά τα έφτυσε στον νιπτηρα. Μπαίνει αξία (με τον κωλο της) στο κλαμπ των κοριτσιών που θα ξανατιμησω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 04, 2013
Όνομα κοπέλας
Λώρη
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
25 Νοε 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
25
Likes:
27
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού