Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 45 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ανδριάνα επιστροφή μετά από 3 μήνες ακριβώς.........



Όπως είχα πει,ήθελα να περάσω πάλι με την κορασίδα έτσι ώστε να τσεκάρω αν είναι όπως πριν φύγει Ρουμανία....για να παντρευτεί...........Γλώσσα
Από εμφάνιση έχει αλλάξει λίγο τα μαλλιά της (είναι πιο κοντά).......και έχει πάρει το πολύ 1 κιλό βάρος......Μεγάλο χαμόγελο

Αφού μου παρουσίασε την κοπέλα η τσα2,έδωσα τα 20€ και πέρασα δωμάτιο.......
Ήρθε μετά από λίγο....και μιλήσαμε λίγο.........έβγαλε τα εσώρουχα της αρχίζοντας να μου γλύφει το (πορνώδες) στήθος και τον λαιμό........Σπασίκλας
Είχα ήδη καύλες και της είπα για 69.......... Ήταν καθαρή.........και το γλύψιμο κωλοτρυπίδας-μουνιού,πήγε σύννεφο.....
Το τσιμπούκι ήταν πάλι μέτριο.......όπως και πριν 3 μήνες....

Ήμουν έτοιμος όμως και της είπα να ανέβει από πάνω μου........ Άρχισε να κοπανιέται με καλό ρυθμό ενώ μου έδινε φιλάκια (όχι γλωσσόφιλα).......

2η στάση ιεραποστολικό......Κατσικογάμης.........με εμένα να δαγκώνω ελαφρά τις ρόγες της.....να γλύφω τον λαιμό της......και αυτήν να τρίβει το μουνάκι της........
Εμμμμ

3η και τελευταία στάση.....με δυνατό σφυροκόπημα από μέρους μου,που το δέχτηκε αδιαμαρτύρητα...........μέχρι που ήρθε το τέλος...........


Συμπέρασμα.............


Είναι τίμια............δεν λέει μα και μου......πέρασα καλά...για 13 λεπτά...αλλά όχι όπως πριν λίγο καιρό....
Θα τιμηθεί και πάλι κάποια στιγμή στο μέλλον...............αν δεν υπάρχει κάτι καλύτερο στα πέριξ............
Αυτά κύριοι...........και να περνάτε καλά.........Γερο-μύστης

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 12, 2013
Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
Υπηρεσίες
Τιμημένος
Εγγραφή:
23 Μαρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
123
Likes:
189
Πόντοι:
3.090
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού