Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 273 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Κατρίν είναι η γνωστή κορασίδα που είχε εργαστεί και στο Φ.80..........τότε την είχα απαξιώσει και αποκαλέσει υπερεκτιμημένο μπάζο (στο Ίντερνετ)........Money Mouth

Πριν από αρκετό εμφανίστηκε σαφώς βελτιωμένη......σωματικά και με ξανθό μαλλί. Στην αρχή δεν πίστευα αυτό που έβλεπα....λογικά έκανε διατροφή/GYM.....διότι ήταν σφιχτό το σώμα της....
Και πάλι δεν την προτίμησα όμως μέχρι εχθές το βράδυ.........Κουλ

Αφού η μέρα μου εξελίχθηκε πολύ χάλια ΘυμόςΘυμόςΘυμός...έκανα αργά βολτίτσα...(1:30 το βράδυ)........με ψυχολογία -1.....
Ανέβηκα τα σκαλάκια και μετά από λίγο βγήκε η Κατρίν,που μου έκανε πάλι εντύπωση...πήρα το ρίσκο (λόγω της κακής ψυχολογίας μου)...και έδωσα το 20€...

Σε 5 λεπτάκια ήρθε στο δωμάτιο.......έβγαλε τα εσώρουχα άρχισε να τρίβεται πάνω μου...με φίλαγε στον λαιμό...και ως δια μαγείας είχα στύση....Κατσικογάμης
Της είπα να μου πάρει τσιμπούκι για να μην έχουμε τίποτα πτώσεις ηθικού...την γύρισα 69...αλλά όλα πήγαν ΟΚ.....
Το τσιμπούκι της είναι μέτριο,αλλά όπως έχω πει ξανά...δεν με ενδιαφέρει και τόσο.....Λύπη

1η στάση ιεραποστολικό...(αρκετή ώρα)...με καλή αίσθηση (αν και είχα ανησυχήσει που μπήκε με το τζελ στο χέρι)....φιλώντας τον λαιμό της....τις θηλές της και τα αυτάκια της.....

2η στάση πισωκολλητό........με όχι δυνατό σφυροκόπημα από μέρους μου (δεν είχα διάθεση).....ώσπου μετά από λίγο ήρθε το τέλος....Γλώσσα


Συμπέρασμα.....

Δεν βιάστηκε να με ξεπετάξει (14 λεπτά έγραψε το χρονόμετρο του κινητού).......πέρασα αρκετά καλά....δεδομένης της περίεργης κατάστασης που βρισκόμουν.....έχει βελτιωθεί πάρα πολύ σωματικά και είναι μουνάρα πλέον.....
Θα την προτιμήσω πάλι αν βρεθώ τόσο αργά Φυλής,καλά νε περνάτε παιδιά..........Μεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 11, 2013
Όνομα κοπέλας
Κατρίν
Υπηρεσίες
Τιμημένος
Εγγραφή:
23 Μαρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
123
Likes:
189
Πόντοι:
3.090
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού