Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 294 10
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ελλη,μια συνευρεση που ισως να μην γινοταν ,αν δεν υπηρχε η καταλυτικη παρεμβαση του τρισμεγιστου amjik και ας προετοιμαζοταν από καιρο
Αφου περασε πολύ ωραια ο φιλος μου ο amjik με την ελλη,και μπηκα στο δωματιο γιατι ηθελε να μου πει κατι χιουμοριστικο ενώ η κοπελα ηταν ακομη στο δωματιο,αρχιζε να μου τριβεται πολύ ομορφα
Σημειωτεον ότι την κοπελα και γενικοτερα τα κοριτσια από τη βεργας 3 τα γνωριζουμε πολύ καιρο και εχουμε πολύ καλη επαφη και οικειοτητα
Αποτελεσμα των περιπτυξων αυτων ηταν η αυτοματη στυση και αφου ο αμτζικος αποχωρησε,ηταν η δικη μου σειρα για μια καταθεση που ηταν εντελως απροβλεπτη
Η κοπελα ηρθε αμεσως μετα,δεν ειχα προλαβει να βγαλω κανενα ρουχο,για την ακριβεια ανοιξα εγω τη πορτα και την τραβηξα μεσα ενώ ηταν στο σαλονι και μιλαγε με τους δυο φιλους μου τον amjik και τον zidane που το ματι του καυλαντιζε την ετερη μελαγχροινη σεξι κοπελα του οικου,την κατερινα
Μπαινοντας στο δωματιο,ειχαμε χαδια και φιλια στα ορθια,πολύ αισθησιακα,γδυσιμο σιγα σιγα και προοδευτικα των ρουχων μας και μετα τη τοποθετηση του προφυλακτικου κατευθειαν στον τοιχο οπου το αισθησιακο στοιχειο παρεμενε ακεραιο
Ξαπλωμα στο κρεβατι από μερους μου,από πανω η ελλη αρχικα πρωτα μονο με προκαταρκτικα χωρις διεισδυση και στη συνεχεια μεσα της με την ελλη παντα από πανω
Τελος ιεραποστολικα συνεχιζοντας στο ιδιο ομορφο τεμπο και τελικα καταθεση η οποια αποδειχτηκε απολυτα επιτυχημενη
Σημειωση πρωτη όπως ανεφερα, ότι με τη κοπελα αν και ηταν η πρωτη φορα που βρεθηκαμε ερωτικα ,γνωριζομαστε αρκετο καιρο,και σημειωση δευτερη πως εχω την εντυπωση ότι πραγματικα είναι μια πολύ ομορφη επιλογη γι αυτους που θελουν να περασουν ωραια

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 11, 2013
Όνομα κοπέλας
Έλλη
xilnik
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
31 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
210
Likes:
2.892
Πόντοι:
11.565
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, bakalhs

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Νοεμβρίου, 2013
Ετσι
Τα απροβλεπτα τις περισσοτερες φορες ειναι και τα πιο καλά/
Σιγουρα ομως θα εβαλε και ο amjik το "λιθαρακι" του για να περασεις καλα, απογειωνονυας πιο πριν την ερωτικη διαθεση της κοπελας.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1