Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 71 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
απογευμα κυριακης και λιγο πριν το και συνεχιζοντας το μιλφαρισμα και βρισκομενος φωκυωνος λεω να παω σε ενα αξιοπρεπες μιλφ την γνωστη ντιανα που βρισκεται δροσοπουλου και αποτελει λυση αξιοπιστη ετσι ανεβαινω πανω μου παρουσιαζει η τσατσα την ντιανα που ειναι ιδιαιτερα ευγενικη χαρουμενη κοπελα και σε προδιαθετει για μια καλη συνευρεση,δινω λοιπον τα 25 και περναω μετα απο λιγο ερχεται η ντιανα χαλαρη και χαμογελαστη γενικα ειναι χαμηλων τονων για αυτο και δεν παιρνει τρελες πρωτοβουλιες οποτε αρχιζει με φιλια χαδια ενω της χαιδευα το μουνακι που ειχε λιπαντικο και αφου της ειπα να βγαλει δεν αρνηθηκε και αφαιρεσε λιγο με χαρτι μετα ξεκιναει ενα αρκετα καλο τσιμπουκι στη συνεχεια ανεβηκε απο πανω μου και μετα απο λιγο στησιμο στα τεσσερα και για τελειωμα την γυριζω ιεραποστολικο οπου επεσαν και λιγα χαλαρα γλωσσοφιλα γενικα ηταν μια ευχαριστη και τιμια καταθεση με ενα καλο μιλφ αν ειχε και λιγο πιο σφιχτο σωμα θα ηταν ακομα καλιτερη καλη συνεχεια και καταθεσεις συναγωνιστες

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 10, 2013
Όνομα κοπέλας
Ντιάνα
Τιμημένος
Εγγραφή:
25 Οκτ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
146
Likes:
42
Πόντοι:
1.456
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Νοεμβρίου, 2013
πείτε με στριμμένο , τσιφούτη , καρμοίρη , αλλά το +5ευρώ , δεν θα το δινα
γιατί όσο τους τα δίνουμε τόσο θα αυξάνουν τις τιμές
11 Νοεμβρίου, 2013
καλησπερα φιλε rigormortis εχεις απολυτο δικιο επρεπε να ειχαν ριξει τιμες και ενοειτε οτι αν την επομενη φορα δεν εχει κατεβει η τιμη δεν εχει
12 Νοεμβρίου, 2013
Δεν είναι και τόσο υπερβολικό το ποσό των 25 ευρώ για ένα οίκο ανοχής που είναι στούντιο. Κι εγώ διαμαρτύρομαι για τις τιμές των στούντιο (που μάλλον θα καθιερωθούν εντός του 2014 στα 30-35 ευρώ). Πάντως, η Ντιάνα είναι πολύ καλή πρόταση για όσους θέλουν καλό μιλφ με θετική διάθεση στον πολύ περιποιημένο και διακριτικό αυτό χώρο. Θετική ψήφος από εμένα.Χαμόγελο
12 Νοεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

καλησπερα φιλε villy blond ευχαριστω για το σχολιο και εγω πιστευω οτι πρεπει αμεσα να μειωθουν οι τιμες στα στουντιο γιατι διαφορετικα δεν θα εχουν λογω υπαρξης δεν μπορει πλεον να δινεις 50ευροπουλα ετσι βγαινουν παραπολυ δυσκολα καλη συνεχεια
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4