Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 295 10
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Μετα απο αρκετες προσπαθειες τελικα πετυχα το κατερινακι που ειχε αναφερει ο συνοδοιπορος σμυρνης πριν λιγο καιρο.....ηταν μαζι της και η ελλη αλλα ουτε που ασχοληθηκα μιας και πηγαινα στοχευμενα....η κατερινα,ελληνοβουλγαρα κατα δηλωση της μελαχροινη μακρυα μαλλια γλυκο προσωπακι γυρω στα 20 και κατι χρονων γαμααατο κωλαρακι......πραγματικα γαματο ομως...που για βυζι ουτε που θυμαμαι....η κοπελα ηξερε πολυ καλα ελληνικα και ειχε πολυ γλυκια ομιλια....εδωσα το πασσπορτ και μπηκα...δεν αργησε να ερθει...ηταν πολυ διαχυτικη ανοιχτοκαρδη να γνωριστουμε,γενικα μεσ το χαμογελο....αρχισε τα προκαταρκτικα με γλυψιμο παντου,οχι γλωσσοφιλα ομως,,,ειχε τρομερη επιδερμιδα κατι που με αναβει αμεσως ...με ρωτησε για πιπα πως θελω και ξεκινα μια γαμαααααατη πιπα με πολυ σαλιο χωρις καθολου δοντι..λαρυγγοτη,,,καθε λιγο σταματαγε με κοιταζε στα ματια και αλλαζαμε προστυχολογα,και παλι πιπα...εξοχη...η κατασταση ειχε γινει PSE.μετα απο πενταλεπτη περιπου πιπα...μου γυρναει και τουρλωνει τον θεσπεσιο πωπο της,αμεσως κανω δεξια το στρινγκ της και αρχιζω να γλειφω κατευθειαν το πιο καθαρο κωλοτρυπιδακι που εχω δει,,,ευωδιαστο ροδαλο ολοστρογγυλο και λειο...δε συνηθιζω να γλειφω κωλοτρυπιδες αλλα σε αυτο το θεαμα δε μπορουσα να αντισταθω....της εχωνα οσο πιο βαθια τη γλωσσα μπορουσα και ειχε κατακαυλωσει...μια κωλο και μια μουνι επισης φρεσκοξυρισμενο και καθαρο....ηταν τοσο μα τοσο καυλα που μου ηρθε σε μια στιγμη αστραπιαια η κακη σκεψη να της τον χωσω ακαποτα......πρυτανεψε βεβαιως η λογικη και το πανω κεφαλι,και ολοι ετσι πρεπει να σκεφτομαστε εστω και σε στιγμες υπερτατης καυλας οπως αυτης...μετα απο το γλειψιμο αρχισα να τη γλειφω και σε αλλα σημεια του κορμιου της βαζωντας το μεσαιο μου δαχτυλο στο κωλο της βαθια...εκει μαγκωθηκε καπως και μου λεει ευγενικα..οχι μωρο μου γιατι περναω γιατρους,και θελω να ειμαι οκ οταν θα παρω τα χαρτια μου...το σεβαστηκα αμεσως και τραβηχτηκα...προς τιμην της παντως...ετσι οπως ηταν στα 4 αρχιζω και τη γαμαω δυνατα ανταλασωντας προστυχολογα...σε μια στιγμη μου λεει σταματα θελω να σπρωχνω μονο εγω,και αρχισε μονη της να γαμιεται πισοκολλητα..το λεω τωρα και κοντευω να ξαναχυσω πανω στο πληκτρολογιο.....γυρναμε μετα και ερχεται απο πανω οπου εκανε βαθια καθισματα στο πουτσο μου με σπασιματα μεσης,γλειφοντας με στο λαιμο...τρομερη κινησ μεσης,,ηταν αναποφευχτο να μη χυσω εκεινη τη στιγμη,,,αρχισε να το καταλαβαινει,και προς το τελος,κουνιοτανε ακομα πιο περιτεχνα και δυνατα...απο τα πιο δυνατα μου χυσιματα ever.........αφου εχυσα δε βγηκε αμεσως αλλα κουνιοτανε μαλακα και αισθησιακα...την ευχαριστησα και τη ρωτησα αν θα τη βρισκω εδω..μου λεει κοιτα σημερα ηρθα στη θεση μιας αλλης κοπελας...δουλευεις και αλλου την ρωταω...κομπιασε λιγο .και μου ειπε αν θες ρωτα την υπηρεσια γιατι δε θελω να το λεω..αυτο δε το καταλαβα ..αλλα τεσπα...της λεω ηρθα εδω διαβασμενος μετα απο θετικα σχολια απο συναγωνιστη...αααααα ου λεει το διαβασες ε???ναι της λεω γιατι τετοια εκπληξη?..εε εκει μου λεει ελεγε οτι κανω φουλ προγραμμα....αλλα πρωκτικο εδω δε κανω....το εκαναμια φοραμου ειπε επειδη γνωριζομασταν...τεσπα...δεν ασχοληθηκα και πολυ γιατι περασα παααααρα πολυ καλα,η κοπελα ειναι τιμια δουλευει το εικοσαρικο ειναι ευγενικη χαμογελαστη και θελει να περασεις καλα...και αυτο φαινεται αμεσως,αρκει και εμεις να εχουμε παντα θετικη ενεργεια και να σεβομαστε τις κοπελες...αν θα ξαναπαω,,,,,ΑΣΦΑΛΩΣ.

ΥΓ.ΑΝ Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΩΣ ΧΑΜΗΛΗ Η ΜΕΤΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΔΕ ΜΕ ΑΦΗΝΕ ΝΑ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΣΩ ΤΗΝ ΟΝΤΩΣ ΕΥΓΕΝΙΚΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 04, 2013
Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
κλεοβουλος
Ανώτερος
Εγγραφή:
3 Ιαν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
76
Likes:
9.417
Πόντοι:
8.826
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού