Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 129 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
η επίσκεψη έγινε ξημερώματα Πέμπτης προς Παρασκευή στις 02.10 , έχοντας κάνει τσάρκα μαζί με τον pitsilisti στο μαγευτικό Μετάξι όπως ο ίδιος το αποκαλεί με καληνύχτισε και έφυγε , εγώ συνέχισα την βόλτα μου σε μερικά σπιτάκια πέριξ της Λιοσίων καθώς και σε μερικά Φυλής και Φωκαίας , παίρνοντας το δρόμο του γυρισμού ήθελα οπωσδήποτε να χύσω αλλά δεν είχα όρεξη να γαμίσω , άρα μια πίπα θα ήταν ότι πρέπει , πρώτη επιλογή η Αλιόνα στο Φ84β , έφυγα μίας και είχε αναμονή τριών ατόμων , επόμενη επιλογή η Ναταλία μια μιλφογκίλφ που δεν την έχω τιμήσει άλλη φορά αλλά είχα ακούσει καλά λόγια , έδωσα τα λεφτά στη υπηρεσία και πέρασα στο δωμάτιο , σχετικά καθαρό αλλά με έντονη δυσοσμία , πλύθηκα στον νιπτήρα και αμέσως ήρθε στο δωμάτιο στο δωμάτιο. Η Ναταλία είναι μια ξανθιά Ρωσίδα περίπου στα 50- , έχει αρκετά παραπανίσια κιλά και 2.5άρια πεσμένα βυζιά , άφησε στην άκρη του κρεβατιού τα σύνεργα όπως είπε , δηλαδή μαντιλάκι , προφυλακτικό και ένα κομμάτι χαρτί υγείας . Μάζεψε με ένα λαστιχάκι τα μαλλιά της για να μπορεί να έχει ευκαιρία κινήσεων , με ρώτησε αν θέλω προφυλακτικό , με απαλές κινήσεις σκούπισε με το μαντηλάκι τόσο τον πούτσο μου όσο και τα αρχίδια μου , άρχισε την πίπα την οποία θα την χαρακτήριζα καλή , μετά σκούπιζε την γλώσσα της με το κομμάτι χαρτί υγείας και άρχιζε να γλύφει με μεγάλη μαεστρία τα αρχίδια μου , τό ίδιο σκηνικό δηλαδή γλείψιμο πούτσας , σκούπισμα γλώσσας γλείψιμο αρχιδιών συνεχιζόταν συνέχεια για 3-4 φορές ακόμα , με ρώτησε αν θέλω σεξ , της απάντησα όχι , έτσι συνέχισε την πίπα της μέχρι που τελείωσα στο στόμα της , σηκώθηκε τα έφτυσε στον νιπτήρα και γύρισε στο κρεβάτι όπου με μαντηλάκι μου σκούπισε τον πούτσο , στο δωμάτιο έκατσα 10 λεπτά , είχα πάει για συγκεκριμένο σκοπό(μόνο πίπα)και αυτός επιτεύχθηκε με επιτυχία , στο σεξ δεν μπορώ να πω πώς είναι άρα δεν μπορώ να την προτείνω ή όχι , πάντως στην πίπα και στο γλείψιμο αρχιδιών ήταν καλή.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 01, 2013
Όνομα κοπέλας
Ναταλία
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
191.166
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού