Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 112 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
η επίσκεψη έγινε ξημερώματα Κυριακής προς Δευτέρα στις 03.20 , την Πατρίτσια δεν είχα προλάβει να την δώ σε άλλες τσάρκες μου , σήμερα ήταν η πρώτη φορά που την είδα. Πρόκειται για ένα πιπίνι απο την Ρουμανία , 19 χρονών , μελαχρινή μετρίου αναστήματος ,κανονικών κιλών σώμα και 1.5άρι στητό βυζάκι και τατού χαμηλά στη μέση, πέρασα στο “κόκκινο” δωμάτιο. Η μικρή ήρθε αμέσως στο δωμάτιο μιας και δεν είχε άλλο ραντεβού(γενικά δεν είχε κόσμο). Έβγαλε το μαύρο στριγκάκι της καθώς και τα τακούνια της , την ξάπλωσα και την έφερα από πάνω μου , άρχισα να την φιλάω στον λαιμό και να της χουφτώνω τα κωλομάγουλα της , δεν είχε κάποια συμμετοχή ,απλά καθόταν και ήταν δεκτική , την έβαλα να ξαπλώσει ανάσκελα στο κρεβάτι και μπήκα ανάμεσα στα νεανικά μπούτια της και άρχισα να γλύφω το μουνάκι της , παρέμεινε σιωπηλή και χωρίς αντιδράσεις , ξάπλωσα και εγώ με την σειρά μου , είχε καθίσει γονατιστή δίπλα μου και με το χέρι της έπαιζε τον πούτσο μου , πέρασε το προφυλακτικό(δυσκολεύτηκε λίγο)και άρχισε πίπα μέτρια , δεν την άφησα να συνεχίσει πολύ μίας που έτσι κι αλλιώς ήμουν έτοιμος . Πρώτη στάση ιεραποστολικό , τίποτα το ιδιαίτερο , τα φιλιά στο στόμα τα απέφευγε και απλός έβγαζε κάποιες μικρούς ψεύτικους αναστεναγμούς , αλλαγή στάσης στα τέσσερα , καλή στάση σώματος , δεκτική πάλι και χωρίς συμμετοχή είχε αφεθεί στον ρυθμό που έδινα εγώ , μετά από λίγη ώρα ήρθε το τέλος , μια αρκετά μέτρια κατάθεση . Η Πατρίτσια είναι δεκτική αλλά θέλει πολύ “στρώσιμο” κατά την γνώμη μου για να χτίσει πελατεία , θα την συνέστηνα μόνο και μόνο για να φύγουν τα πολλά σε λάτρεις των πιπινιών. Στο δωμάτιο(απο τα πιο καλά και καθαρά που υπάρχουν)έκατσα δέκα λεπτά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 28, 2013
Όνομα κοπέλας
Πατρίτσια
Υπηρεσίες
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
192.660
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΑΣΠΑΡΗΣ

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Νοεμβρίου, 2013
Πάντως από εμφάνιση δεν σου κάνει το κλικ........Κουλ
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1