Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 141 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Η Γιάννα είναι μια πολύ ωραία (για τα γούστα μου πάντα) μελαχρινή κοπέλα που με κέρδισε άμεσα στο σαλόνι. Έχει ωραίο καθαρό πρόσωπο και ύψος 1.65 περίπου. Έχει άψογο κορμί με ωραίες καμπύλες και ένα θεσπέσιο στήθος 2άρι γεμάτο. Θηλυκό Άλφα-Άλφα η Γιάννα μας, χάρμα να την βλέπεις και να την αισθάνεσαι με όλες τις αισθήσεις (σχήμα λόγου αυτό για Φυλής). Φορούσε και ένα πολύ σέξι μικροσκοπικό λευκό στριγκάκι που μάλιστα έγραφε απάνω «SEXY»! Κάτω είχε αφήσει στο ξύρισμα μια μικρή ωραία γραμμούλα. Κάνει βασικό πρόγραμμα. Γενικά (το ξαναείπα το ξέρω) άψογη σε όλα της εμφανισιακά η Γιάννα. Μου τα χάλασε όμως στην κουβέντα όταν την ρώτησα για να σπάσει ο πάγος «Πόσο χρονών είσαι;» και μου απάντησε ξερά «13, είναι εντάξει;» Το γύρισα άμεσα στο χιούμορ αλλά ήταν ξεκάθαρο ότι η κοπέλα είναι ολίγον ξινή και δεν είχε όρεξη για πολλά-πολλά. Αυτό με χάλασε για την συνέχεια γιατί παρά την μέτρια προς καλή συμμετοχή της ήταν κάπως απόμακρη, και εγώ στο σεξ αναζητώ την ευχάριστη/χαρωπή συμπεριφορά και όχι τα (έστω και όμορφα) ελαφρώς στραβά σαγόνια.
Να αναφέρω την πολύ καλή της πίπα χωρίς χέρια, με τελείωνε άνετα η Γιάννα. Στις στάσεις άνετη γενικά, αλλά απρόσωπη και γενικά αλλού. Πάντως το κορμί της είναι εξαιρετικό και φτιαγμένο για κρεβάτι (το ματα-ξανάείπα sorry). Αυτά τα ολίγα για την ωραία Γιάννα, αν το δεις σκέτο ξερό γαμήσι περνάς καλά μαζί της, αλλά για κάτι περισσότερο δεν γιατί από συμπεριφορά χάνει. Κρίμα το κορμί που λένε...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 28, 2013
Όνομα κοπέλας
Γιάννα
Kaloeros
Ανώτερος
Εγγραφή:
27 Φεβ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
209
Likes:
4.458
Πόντοι:
9.035
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kaavlas

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Οκτωβρίου, 2013
Όλα καλά κ προσωπικά έζησα ακριβώς τα ίδια όταν την πήρα,αλλά όχι κ 1.65 η Γιάννα ρε φίλε...

Το 1.70 το περνάει χαλαρά...
29 Οκτωβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Λοιπόν και εγώ είχα την ίδια αρχική εντύπωση. Αλλά:
Σχόλιο δικό μου: "Μωρό μου, δυό μέτρα είσαι!", απάντηση Γιάννας: "Ε όχι, 1.65 είμαι χωρίς τα τακούνια", εγώ: "!!!!". Έβγαλε το τακούνια της και διαπίστωσα πως είχε δίκιο...
29 Οκτωβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αφού το λέει η ίδια,πάω πάσο φίλε...
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3