Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 280 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Υποσχεται πολλα,όχι όμως φιλια στο στομα,πραγματοποιει λιγα
Και όμως παρολ αυτά δεν με στενοχωρησε το εικοσαρικο
Όταν δεν εχω διαθεση για σεξ,συνηθως πηγαινω μια βολτα στη φυλης για να τεσταρω τον εαυτο μου.Πολλες φορες μου εχει τυχει μετα από ένα περασμα σε καποιο η ‘ καποια σπιτακια,η διαθεση να ερχεται, και αυτό είναι κατι που παντα με ξαφνιαζει ευχαριστα
Ετσι λοιπον και σημερα περνωντας από αυτό το σπιτι ξανα για να δω την αντρεα,ένα καστανο κοντοπουτανο με κοντο μαλλι,καλο κορμι ,μετριο προσωπο αλλα πολύ ενδιαφερον υφος και βλεμμα εγινε αυτό που περιεγραψα παραπανω
Βγαινοντας από το δωματιο ηρθε με το σωμα της πλατη κολλημενο πανω μου,τριφτηκε,εβαλε το χερι της στο τζην μου,ανοιξε τα κουμπια,δεν φορουσα εσωρουχο,και αρχισε να μου τον χαιδευει
Δεν ντρεπεσαι μου ειπε..η μεταμορφωση στο κατω μερος του παντελονιου μου αρχισε να συντελειται..
Στο δωματιο την περιμενα με το τζην ανοικτο,όπως με αφησε στο σαλονι,ξαπλωμενο με τα ποδια εκτος κρεβατιου στο εδαφος
Όταν ηρθε και ενώ ξεκινησα ορθιος τα προκαταρκτικα,με ξαπλωσε,ακομη με το τζην ξεκουμπωτο,και αρχισε σιγα σιγα τα χαδια και τα φιλια σε ολο το κορμι
Ηταν μια διαδικασια που μου αρεσε και που παντα την θελω
Ολογολεπτο στοματικο,ιεραποστολικα στην αρχη,από πανω αυτή κατοπιν σε αργο ρυθμο όπως της ζητησα και κατοπιν ορθια στον τοιχο
Ηταν η σταση επιλογης από τη πρωτη στιγμη ,αλλα καθυστερησαμε γιατι σε ολη τη διαρκεια της συνευρεσης ηθελε να επιβαλει τον ρυθμο της και εγω τον δικο μου..
Ως εκ τουτου πολλες φορες με αποκαλουσε καθαρμα,ειτε γιατι άλλες φορες ηθελα να κανω το δικο μου και άλλες φορες γιατι κοιτωντας τη λαγνα,παραδινομουν ανευ ορων στα φιλια της πανω στο κορμι μου
Τελος ορθια στον τοιχο ,αφου εχει καλο κορμι και γλυκος αποχαιρετισμος

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 25, 2013
Όνομα κοπέλας
Αντρέα
xilnik
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
31 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
210
Likes:
2.892
Πόντοι:
11.565
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, ZeroTolerance, bakalhs

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Οκτωβρίου, 2013
+1 και http://www.youtube.com/watch?v=YAx3haW-VWY
25 Οκτωβρίου, 2013
Καθαρμα με αποκαλεί και ένα Ρουμανάκι από Μετάξι, το Only-greek στην Κολωνού, Ντιάνα τη λενε.
Q
Quasimodo
26 Οκτωβρίου, 2013
Δηλαδή μέ τά ρούχα ήρθες σέ συνουσίαν ?? ένδιαφέρον !!
26 Οκτωβρίου, 2013
Αντε με το καλο και καλους απογόνους!!!!!!!!!! ΜαλακίαΜαλακίαΜαλακίαΜαλακία
Z
z4
26 Οκτωβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Θέλω νά μάθω έαν διάβασες τόν "Περικλέους Επιτάφιο" τού Θουκυδίδη .....

Εχει μείζονα σημασία πού σέ ρωτάω Ζ4 !!
26 Οκτωβρίου, 2013
amjik πολύ φιλικά θα σου έλεγα να μην προκαλείς τον z4 και απογοητευτείς γιατί πολλές φορές συμβαίνει οι τρελοί να είναι και αρκετά διαβασμένοι...!
26 Οκτωβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μια απορια :
Το καθαρμα ησουνε συ, ή η κοπελα ? ? ?

Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο

28 Οκτωβρίου, 2013
Σε αρχαιότατους χρόνους, όταν μια πόλη προσβαλλόταν με επιδημία ή άλλα θανατικά, θυσίαζαν, για να εξιλεώσουν το θείο, έναν από τους πολίτες, είτε εγκληματίας θα ήταν αυτός είτε κανένας άχρηστος και φαύλος ή και σλάνγκος.

Αυτούς, λοιπόν, που θυσίαζαν, τους αποκαλούσαν «καθάρματα». Αργότερα σαν καθάρματα χρησιμοποιούσαν ζώα (για να ξεπλύνει η ντροπή το άγος), που τα τύλιγαν με ταινίες και άλλες πολύτιμες διακοσμήσεις. Η απαλλαγή από το μόλυσμα, ο καθαρισμός, ο αγνισμός, με θρησκευτική συνήθως σημασία καλείται κυρίως «κάθαρσις».

Σήμερα σημάνει ανάξιος, τιποτένιος, ελεεινός.
Από όσο γνωρίζω αγαπητέ XILNIK,τίποτα από όλα τα παραπάνω δεν ισχύει....εκτός αν η κορασίδα σας αποκάλεσε έτσι,λόγω του λάγνου κοιτάγματος σας,ως πρός το προσωπό της....οπότε σε αυτή την περίπτωση και σε συνδυασμό με την ελλειπή ενδυματολογική περιφορά σας,είχε σαν αποτέλεσμα να τρομοκρατηθεί....αλλά σε αυτή την περίπτωση και κάτω από αυτές τις συνθήκες,νομίζω ότι το "ΣΑΤΥΡΟΣ" αρμόζει σαν χαρακτηρισμός.
Αλήθεια αναρωτιέμαι,το συνηθίζεται να μην συμπεριλαμβάνεται στην ενδυματολογική σας,περιβολή το σώβρακο.....Χμμμ;Χμμμ;
(σημείωση: οι αρχαίοι Έλληνες δε φορούσαν σώβρακα και παντελόνια).

ΥΓ. Αγαπητέ john_fystikis...ποιός σας είπε ότι ο amjik,είναι γνωστικός...?Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;
29 Οκτωβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Κύριε fist;iki μάλλον εσείς καί ό θαμών Ζ4 δέν θά έχετε άκούση τήν ίστορία με τίς κόρες τών Ρομανώφ !!
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9