Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 129 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Αύριο έχω μια καλή περίπτωση για έρωτα,αλλά οι καύλες πολλές.Δεν έπαιζε το να περιμένω το αύριο.Εξάλλου, έπρεπε να ξεφορτώσω σήμερα,ήθελα να είμαι χαλαρός για αύριο,να μην μπούμε με γκολ απ΄τ΄αποδυτήρια....Η καύλα ήταν τόση που το μυαλό γύρισε..Έχω πει πόσες φορές ΄τέρμα το Μετάξι΄,αλλά άλλες τόσες το έχω επισκευτεί...Η ώρα 12 παρά,τα μεσάνυχτα.Παρκάρω εύκολα στην Μαραθώνος και μπαίνω σε 2 μαγαζιά.Υπό νορμάλ συνθήκες,θα έπρεπε να μπω σε ένα απ τα δύο. Πιτσιρίκες,συμμετρικές,πετίτ.Ότι μου αρέσει δηλαδή και επιδιώκω και στην ζωή μου...Έλα όμως που οι συγκεκριμένες απόψε,μου ήταν τελείως ντεκαυλέ.Ήθελα κάτι βρώμικο,κάτι ανώμαλο,κάτι διαστροφικό...Συνέχισα να γυρίζω στα γύρω σπιτάκια,όποια είχαν μείνει ανοιχτά..
Τίποτα ιδιαίτερο...ώσπου μπαίνω εδώ...Περιμένω για λίγο στο σαλόνι και τσουπ, σκάει μύτη η κοπέλα.Ποιά κοπέλα δηλαδή; Η Ναταλία μας,λέει η τσατσά....Βασιλικό τσιμπούκι,συμπληρώνει αυτή. 50φεύγα θεία,εκ Ρωσσίας,μην σου πω και κοντά 60!!!
...Στροφή και δρόμο...Μπαίνω στο δίπλα μαγαζί γωνία,αλλά χειρότερα εκεί..Μια όρκα και μια φώκεια....Εκεί έφυγα με άλμα...Στο μυαλό βέβαια γυρνάει κάτι...Γυρνάει η διαστροφή...Ξαναμπαίνω στο 15,περιμένω να ξαναδώ την θεία...Στο μυαλό συνεχίζουν να γυρνάνε σιτεμένες γυναικείες σάρκες και τεράστια κρεμαστά μουνόχειλα....Η θεία έχει πελάτες βέβαια...Αναμένουμε λοιπόν....Λίγα λεπτά περνούν και σκάει μύτη η δικία σου...
Ε ρε πούστη μου,η πουτάνα η λυκειάρχησα....Ξανθιά βαμένη,σιτεμένη..αυτή που πήρε την θέση της λυκειάρχησας μετά από πολλά χρόνια διδασκαλείας στην τάξη...Η ανωμαλία βαράει κόφτες κι εγώ δίνω το 10άρικο....Θα την γαμήσω την καριόλα,θα την πιπώσω,όπως μας έβγαλε την Παναγία, η πουτάνα στο λύκειο....
Μπαίνω στο δωμάτιο,γδύνομαι και πλένω το σύστημα....Μπαίνει και η δικιά σου μετά...Εκεί στο 1 μέτρο απόσταση λοιπόν,τρώω μια κατραπακιά...Έχει βγάλει κραγιόν και μέικ απ,μπαίνει και σκουπίζει την μάπα της με μωρομάντηλα....την κάναμε λέω,αλλά δεν θα μασίσουμε....Ξαπλώνω στο κρεβάτι,ενώ αυτή βγάζει το φορεματάκι...ΟΚ μεγάλε...εδώ είσαι,παρέα με την 60άρα λυκειάρχησα....Πέφτει από πάνω μου η θεία,αρχίζει να με σκουπίζει με μωρομάντηλα και καταλαβαίνω πως πάει για ακάποτο μπούκωμα...Σε παρακαλώ με προφυλακτικό της λέω...Μου βάζει λοιπόν το σκουφί και κάνει βουτιά στ΄αρχίδια μου....Ρούφα ,γλύψε η κατάσταση και κάτι βαθειά λαρυγγάτα μπουκώματα στο καυλί μου.Δεν θέλω και πολύ,την γυρνάω στα 4.Τι να δω ρε παιδιά;;;;;....Η σύραγγα στην Κακιά Σκάλα...Ένα ολάνοιχτο μουνί,έβλεπες μέσα όσο έφτανε το φως...τι διάμετρο κι αυτό;;; Δεν έχω ξαναδεί τέτοιο χάος ρε ΄σεις...Σκέψου πόσα μύρια ψωλές έχουν περάσει απ΄την σύραγγα.....
Τον καρφώνω λοιπόν,την βουτάω κι απ΄τα χερούλια και πάρε να ΄χεις....Δεν άντεξα και πολύ...κατέθεσα....Καληνύχτες, ευχαριστήρια...και πάμε γι άλλα.....
Μην με ρωτήσετε αν πρέπει να περάσετε κι εσείς.Εδώ δεν υπάρχει πρέπει.....Εδώ μόνο όσοι έχουν προηγούμενα με καμιά λυκειάρχησα,γυμνασιάρχησα κτλ...και με τα επίπεδα σπέρματος να βγαίνουν απ΄τ΄αυτιά...Μόνο έτσι !!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 23, 2013
Όνομα κοπέλας
Ναταλία
Μέλος
Εγγραφή:
18 Φεβ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
49
Πόντοι:
16
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού