Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 116 10
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
ΓλώσσαΒλέποντας της Φώτο της Barbie! στο Αγκύρας1. Είχα την περιέργεια να δω και από κοντά το μωρό. Γιατη με είχε καυλώσει με της Φώτο της. Είχα και καιρό να πάω τσάρκα. Το Αγκύρας 1 πάντα είναι στης προτιμήσεις μου, όταν κατεβαίνω τα σπιτάκια.Έρωτας Καιρός ζεστός καλός για γ…….!Κατσικογάμης Με πολλές καύλες πήγα στο Αγκύρας. Όντως συνάντησα την κούκλα. Παιχνιδιάρα στο σαλόνι με χαμόγελο, με χαιρέτησε. Δίνοντας το 30η μπήκα στο καθαρό και μεγάλο δωμάτιο. Μόλις είχε αρχίσει βάρδια η Μπαρμπι είχε αρκετή διάθεση. Μπήκε με χαμόγελο,Χαμόγελο και ρίχνοντας τα ξανθά μαλιατης επάνω μου. Με το βελούδινο κορμί, και τα τατου να φωσφορίζουν. Άρχισε να με χαϊδεύει και να μου πιοιανη τον πουτσο μαζυ με τα α@@@@@! βαζωντας το σκουφακι άρχισε ένα φοβερό τσιμπούκι.Γλώσσα Ζητώντας λίγο δάκτυλο που δεν μου αρνήθηκε, συνέχισε με καυλα. Ειλθε η ώρα που κάθισε επάνω μου, μπαίνοντας όλος μέσα. Η καυλα μεγάλη! Η συμμετοχή της αρκετή, μαζί με τα βογκητά της που σε καύλωναν περισσότερο. Δεν άργησα να Χύσω.Κατσικογάμης Δεν έφυγε αμέσως. Πιάσαμε λίγο κουβεντούλα έχοντας μερικές ερωτήσεις για αυτήν, και που ευχάριστα μου απαντούσε. Με ένα γλυκό φιλάκιΈρωτας με χαιρέτησε. Φεύγοντας η υπηρεσία με ευγένεια όπως πάντα έκανε το ίδιο. Βγήκα στην Αχαρνών. Άλλη μια καλή εμπιρεια, από το Αγκύρας 1!Χαμόγελο Κούκλες να είσαστε καλά!!!ΈρωταςΈρωταςΈρωτας

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 23, 2013
Όνομα κοπέλας
Barbie
Ippotis69
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
28 Μαρ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
30
Πόντοι:
246
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 megasnik

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Οκτωβρίου, 2013
ΛύπηΜια διόρθωση 2η βραδινή ήταν! Όχι 3η βραδινή! Μάγκες ορμάτε!!! Αγκύρας 1ΕμμμμΓλώσσαΕμμμμΈρωταςΈρωταςΈρωταςΧμμμ;
24 Οκτωβρίου, 2013
Αυτο δεν ειναι το τρανσφορμερ που επαιζε στο Ιασωνος 30 οροφος στο Μεταξι;
24 Οκτωβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ΓλώσσαΦίλε μου ότι και να είναι! Είναι μουναρα, και κουκλάκι. Τώρα αν ήταν Ιάσωνος? δεν γνωρίζω.ΕμμμμΜαλακίαΕμμμμ
25 Οκτωβρίου, 2013
Eίναι τό μωρό γιά τρελούτσικα γούστα !!!!!!!! super ΟΥΑΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΚατσικογάμηςΚατσικογάμης
12 Νοεμβρίου, 2013
Ωρα 6 σήμερα κτυπάω τό κουδούνι , καλησπερα
Μήν μού πής ότι δέν είναι έδώ ή barbie ??? γέλια άπό μέρους της, έδώ έδώ είναι .....
Να στρίψω δεξιά στό δωμάτιό μου ?? >
Καθ ότιν φρεσκομπανιαρισμένος , δεν είχα άναγκη έπανάληψις.....
Μετά άπό άναμονή πενταλέπτου μπήκε στό δωμάτιο > ,σώμα λαμπάδα 1,80 4αρι βυζάκι πρόστυχη φατσούλα, μέ ύπέροχα χείλη πού σε προδιαθέτουν για άτελείωτα καί ύγρά τσιμπούκια.
έλα έδώ νά σέ θαυμάσω , καί όπως ήμουνα ξαπλομένος φέρνω τό κεφάλι μου στήν άκρη τού κρεβατιού τήν γυρίζω νά κοιτάη τοίχο καί όπως τίς άνοιγω έτσι στά όρθια τά ύπέροχα αυτα πόδια φέρνω τό μοσχομυριστό μουνάκι της στό στόμα μου ...... γευση έξωτική χωρίς ίχνος λιπαντικού , γευση καθαρής ζεστής σάρκας.
ο μικρος ιπποτης σε πλήρη στήση .
Μωρό μου μέ έχεις καυλώση θέλω τόν πούτσο σουυυυυυυυυυυ θέλω να σε καταπιώ όλόκληρο..... καί δίχως άλλο γυρίζη καί μού τόν παίρνη σε ένα βαθύ πολύ βαθύ τσιμπούκι άξιο πολλών συγχαρητηρίων , ό πούτσος μου δέν ύπάρχη πλέον προσπαθώ να τόν δώ άλλά αυτός ταξιδευη μεταξύ Σκύλας καί Χάρυβδης...... αυτό συνεχίστηκε γιά 10 λεπτά ...
Θά χύσω φωνάζω, σταματάη και μου λέει ........... μέ νάζι ... θα μου σκησεις το μουνάκι άγόρι μου.
οί άντοχές μου είχανε πιάση κόφτη.
Στήθηκε στά τέσσερα..
Ιμπρεσιονιστικός πίνακας τού 19ου αίώνα τού Ρενουάρ ένφανίστηκε μπροστά μου δημιουργόντας μου αστείρευτο πάθος .
Ηξερα πλέον ότι τό μουνακι αυτό θα μπορούσε νά σβήση τό volkano ....
Η διείσδυση ήτανε άκαριαία γιατι τό 16,3 εχριζε άμεσης άνακούφισης...
Οί άντοχες τής barbie άξεπέραστες, άντεξε στό δεκάλεπτο σφηροκόπημα , μέχρι πού άναφώνησααααααααα ........ πάρτα όλααααααααααααααααααααα
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5