Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 82 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Επισκεφθηκα τον οικο κατα τις 12 και μιση,μπαινω μεσα ενω ειχα δει κριτικες απο προηγουμενους συναγωνιστες για την τανια και ειχα κατακαυλωσει,η τσατσα μια κοπελα νεαρης ηλικιας μπορω να πω μας ειπε οτι ειναι στο δωματιο.Περιμενα κανα 2λεπτο οπου βγηκε η τανια.Το γκομενακι ειναι γυρω στο 1,75 με μακρια μαυρα μαλλια μεχρι τους ωμους και ενα ωραιο τατουαζ οπως περιγραφουν κι οι προηγουμενοι συναγωνιστες.Χωρις δευτερη σκεψη μιας και ειχα ερθει μονο για παρτυ της βγαζω το 20ευρω και μπαινω στο δωματιο.Το δωματιο αρκετα καθαρο μπορω να πω.Υπηρχε αλλος ενας πριν απο εμενα μου λεει θα ερθει σε εσενα σε λιγο.Περιμενα 2 λεπτα και τσουπ εμφανιζεται.Ανεβαινει με τα γονατα στο κρεβατι και αρχιζει ενω ειμαι ορθιος να μου γλυφει το στηθος μανιωδως.Λεω εδω ειμαστε,συνεχιζει φιλωντας με στον λαιμο ενω εγω χουφτωνα οπου εβρισκα.Επισης να σημειωσω οτι το δερμα της ειναι παρα πολυ απαλο.Ξεκιναει πρωτα πιπα ακαποτη,εδω πρεπει να πω οτι η κοπελα το εχει πολυ.Ξεκινησαμε με ιεραποστολικο οπου ειχε γραπωσει απ'τα κολωμερια και με βαραγε πανω της δυνατα.Μετα συνεχισαμε απο πανω οπου κι εκει ηταν αρκετα αγρια και με ειχε καυλωσει πολυ.Εγω επειδη εκεινη την στιγμη ημουν ετοιμος να τελειωσω της λεω να γυρισουμε στα 4 οπου ηταν το αποκορυφωμα.Βγαζει τα μαλλια της απο την κοτσιδα και λεω εδω ειμαστε.Την αρπαζω αφου εχω πιασει καλα τα μαλλια και την κοπαναω ενω της τα τραβαω με μανια.Δεν ελεγε τιποτα,της αρεσε πολυ.Εκει ηρθε και το τελος φυσικα.Δεν μπορεσα να αντεξω παραπανω.Στο τελος με ρωτησε το ονομα μου ποσο χρονων ειμαι κλπ πιασαμε λιγο την κουβεντα κι εφυγε.Σας την προτεινω ανεπυφυλακτα.Ταιριαζει η φραση οτι δινεις παιρνεις.Γιατι καλυτερα να δωσεις το 20αρικο και να περασεις σιγουρα καλα παρα 10 και να σε πιστολιασει.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 19, 2013
Όνομα κοπέλας
Τάνια
Μέλος
Εγγραφή:
2 Οκτ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού