Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 294 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Μετά την προηγούμενη μου εμπειρία που είχα με την βρωμιάρα επιβάλλονταν και μία τρίτη κατάθεση.Έτσι ο δρόμος με οδήγησε σε αυτό το μαγαζί που διαθέτει και ντουζιέρα για μπάνιο.Στο αριστερό μαγαζί εργαζόταν η Έλλη,πρόκειται για μιλφ με καστανά μαλλιά πιασμένα πίσω,κανονικών κίλων με φαρδιά περιφέρεια.Όσες φορές την έχω δει εμφανίζεται με ένα σετ κλασσικό απο λευκά εσώρουχα.Η Έλλη μιλάει πολύ καλά Ελληνικά και δηλώνει ότι είναι απο Θεσσαλονίκη.Ασφαλώς και δεν λέει την αλήθεια αλλά λόγω φαινοτυπικών χαρακτηριστών αλλά και προφοράς μάλλον πρόκειται για Αλβανίδα.Η υπηρεσία που δούλευε στο μαγαζί ήταν αρκετά ευγενική και μόλις κατέβαλλα το αντίτιμο με πρόλαβε η ίδια και με ρώτησε αν επιθυμούσα να κάνω μπάνιο.Της απάντησα καταφατικά και με ρώτησε τι μεγέθους πετσέτα προτιμώ μεγάλη η μικρή.Της είπα ότι θέλω μεγάλη και αφού τακτοποίησε λίγο το δωμάτιο μου έδωσε μία μεγάλη λευκή πετσέτα μπάνιου η οποία όμως ήταν ασφράγιστη.Πέρασα στο δωμάτιο που βρίσκεται μέσα στο βάθος.Αμέσως γδύθηκα και έτρεξα στην ντουσιέρα να αποβάλλω τα αρνητικά κατάλοιπα της προγούμενης συνουσίας.Η ντουσίερα είχε και συρόμενη πόρτα με τζάμι η οποία έκλεινε κανονικά.Μέσα υπήρχε και ένα μπουκάλι απο αφροντούζ που όμως μου φάνηκε ότι ήταν νερωμένο και όχι κανονικό.Αφού έκανα το μπανάκι μου σκουπίστηκα και η κοπέλα μπήκε στο δωμάτιο.Συστηθήκαμε αλλά από την στιγμή που έφθασε στο δωμάτιο δεν μου άφησε μεγάλα περιθώρια πρωτοβουλιών και αμέσως μου είπε να ξαπλώσω στο κρεββάτι.Να τονίσω ότι το δέλεαρ για να περάσω στο δωμάτιο αποτέλεσε η φράση της υπηρεσίας ότι η Έλλη κάνει το ίδιο ακριβώς πρόγραμμα με την Πωλίνα.
Η πραγματικότητα είναι ότι η Έλλη είναι πιο συντηρητική απο την Πωλίνα,δεν ξανοίγεται εύκολα και δουλεύει με τους δικούς της ρυθμούς.Ξάπλωσα στο κρεββάτι και μου είπε να μην κάνω απολύτως τίποτα να χαλαρώσω και να το απολαύσω.'Αρχισε να δίνει ρουφηχτά φιλάκια στον λαιμό,μου,στο στήθος μου και γενικά σε όλο το σώμα μου κατεβαίναοντας πιο κάτω.Στο διάστημα αυτό είχε τοποθετήσει πλάγια το σώμα της προς εμένα και έτσι μπορούσα να πιάνω το μουνί της το οποίο ήταν ανοιχτό αρκετά και είχε και ύβη (τρίχωμα).Όταν έβαλά δάχτυλο μέσα στο πράγμα της το δέχθηκε και δεν αντέδρασε.Της είπα αν δίνει φιλάκια στο στόμα και μου είπε να χαλαρώσω και να μην βιάζομαι γιατί ακόμα δεν έχω παρακολουθήσει όλο το έργο.Οι απαντήσεις της συγκεκριμένης ήταν αρκετά επαγγελματικές,εύστροφες και γενικά η Έλλη είναι μία αρκετά πολυμήχανη γυναίκα.Φυσικά το σενάριο με τα φιλιά δεν παίχτηκε ποτέ στο συγκεκριμένο εργο.Όταν έφθασε στο πέος μου πήγε να φορέσει προφυλακτικό χωρίς να με ρωτήσει και τότε της θύμισα τα λόγια της υπηρεσίας για το πρόγραμμα που είχε ανακοινώσει στο σαλόνι.Αυτή μου είπε ότι θα το απολαύσω ακόμα καλύτερα αλλά εγώ επέμεινα για άνευ.Τελικά έκανε αυτό που είχε στο μυαλό της εξαρχής για το τσιμπούκι.Περιποιήθηκε τα αρχίδια μου με την γλώσσα της απαλά,και έγλυφε τον κορμό του πέους μου με την γλώσσα της και ανα διαστήματα τον ρουφούσε σαν φυσαρμόνικα.Απέφευγε όμως να τον πάρει όλο μέσα στο στόμα της ή να γλύψει απλά και την βάλανο.
Στο τέλος πέρασε προφυλακτικό τελικά και τον πήρε στο στόμά της όπου και τραβούσε τζούρες σαν να ήταν πούρο ενώ πλατάγιζε και την γλώσσα της ικανοποητικά.Σίγουρα αν μου το έκανε αυτό ακάπελα η αίσθηση θα ήταν μοναδική.Στην συνέχεια γυρίσαμε σε 69 και άρχισα να γλύφω και να ρουφώ το ανοιχτό μουνί της ενώ της έβαζα και δάχτυλο.Η κωλοτρυπίδα της αν και δουλεμένη ήταν αρκετά σφιχτή και της έβαλα λίγο δάκτυλο αλλά δεν μπόρεσε να το δεχθεί όλο.Μετά απο λίγο της είπα να περάσουμε στο σεξ όπου και ήρθε και κάθησε με τα πόδια της ανοιχτά πάνω στον σηκωμένο πούτσο μου ενώ πατούσε τα πέλματα της στο στρώμα.Σε αυτήν την θέση και έχοντας την σε απόσταση άρχισε να ανεβοκαταιβένει πάνω στο πράγμα μου ενώ εγώ μπορούσα να χαζεύω την διείσδυση του μορίου μου στο πράγμα της μιας και είχε τα πόδια της ορθάνοιχτα.Παράλληλα άρχισα να θωπεύω και τις μπουτάρες της.Στην συνέχεια της είπα να έρθει πιο κοντά μου.Γονάτισε τελικά αλλά δεν ήρθε τόσο κοντά όσο θα ήθελα παρά με κλείδωσε με τα πόδια της σε σχετική απόσταση.Την γάμησα και σε αυτήν την στάση αλλά μπορούσε να ελέγχει αυτήν την διείσδυση.Της είπα για πισοκωλητό και αμέσως στήθηκε έχοντας σαν θέα την μεγάλη κωλάρα της.Όταν πήγα να της τον βάλω με σταμάτησε και μου είπε να βάλει κρέμα γιατί ήταν στεγνή και το προφυλακτικό θα έσπαγε.Έβαλε κρέμα τελικά και μπήκα άνετα στο πράμα της αλλά σε αυτήν την στάση δεν καταλάβαινα ιδιαίτερα πράγματα ούτε και έβλεπα και πολλά πράγματα έτσι όπως είχε στηθεί.Την άλλαξα θέση σε ιεραποστολικό όπου και την κάρφωνα στο πράγμα της και αυτή με κρατούσε με τα χέρια της σε σχετική απόσταση για ναν είναι πιο στενή η επαφή.Στην συνέχεια ξάπλωσα αφαίρεσα το προφυλακτικό και της είπα να με γλύφει για να χύσω.Αυτή με πίπωσε με τον ίδιο τρόπο που περιέγραψα στην αρχή.Εγώ την γύρισα με το μουνί της και τα κωλομέρια να κοιτάνει προς τα εμένα ενώ έπαιζα μαζί τους ενώ αυτή έγλειφε τα αρχίδια μου και τον κορμό του πέους με με την γλώσσα της.
Σε αυτήν την θέση ήρθε και το τέλος. Ακολούθησε ένα τυπικό socializing μέχρι να ντυθεί είπε ότι με ξαναπεριμένει και αποχώρησε απο το δωμάτιο.Εγώ έμεινα στο δωμάτιο κάνοντας ακόμα ένα ντουζ χωρίς να με ενοχλήσει η υπηρεσία και αποχώρησα με ανάμικτες εντυπώσεις.
Για μία δοκιμή σίγουρα θα την πρότεινα την συγκεκριμένη απο εκεί και πέρα όμως προσωπικά εγώ μάλλον δεν θα ξαναπεράσω μαζί της γιατί προσπαθεί να επιβάλλει απο την αρχή η ίδια τους δικούς της ρυθμούς στον πελάτη κάτι που δεν αποδέχομαι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 19, 2013
Όνομα κοπέλας
Έλλη
Υπηρεσίες
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, Jim25jim, n.smirni76

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Οκτωβρίου, 2013
είναι στα υπόψιν εδώ και καιρό. Στην επόμενη καταδρομική στην περιοχή θα τιμηθεί!
21 Οκτωβρίου, 2013
Για μία δοκιμή καλή είναι.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2