Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 93 10
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Η Μαρία είναι αλλοδαπή.αθίγγανη,λεπτή,μελαμψή,με καστανόξανθά μαλλιά κάτω απο τους ώμους άλουστα,ελλειπή οδοντοστοιχία και αυτοσχέδια πράσινα τατού στο δέρμα της σαν αυτά που κάνουν οι φυλακισμένοι ή οι ναυτικοί. Αποφάσισα να την πάρω πιο πολύ για την καλτίλα του πράγματος.Κατέβαλλα το βυσσινί αντίτιμο και πέρασα στο τελευταίο στο βάθος δωμάτιο αυτού του μπουρδέλου.Η κοπέλα δεν άργησε να έρθει συγκεκριμένα μπήκε στο δωμάτιο την στγμή ακριβώς που γδυνόμουνα.Δεν καταλαβαίνει καθόλου σχεδόν Ελληνικά και φυσικά ούτε και Αγγλικά.Μιλάει πολύ λίγα Ιταλικά πράγμα που μαρτυράει ότι έχει περάσει και απο αυτήν την χώρα.Αμέσως γδύθηκε αποκαλύπτοντας μου το κορμί της το οποίο είναι συμπαθητικό σε σχέση με άλλες κοπέλες που εργάζονται στην περιοχή.Τα στήθη της είναι δυάρια και αρκετά χαλαρά στην υφή.Ξάπλωσε ανάσκελα σο κρεββάτι και άρχισα να την χαμουρεύω.Η αναπνοή της μύριζε άσχημα και έτσι δεν επιχείρησα να την φιλήσω στο στόμα.Αρκέστηκα λόγω κάβλας σε καποιες λειχίες στα στήθη της και στο κορμί της.Κατεβαίνοντας κάτω στο αιδοίο της το άνοιξα με τα χέρια μου εξερευνώντας το και της έβαλα δάκτυλο.Το αιδοίο της μύριζε φοβερή ψαρίλα δείγμα απλυσιάς η σίγουρα μυκητίασης.Παρόλο που στο δεκάρικο προσφέρεται πλούσιο πρόγραμμα γυμνό τσιμπούκι τελειωτικό και κώλος η κατάσταση της υγιεινής της με απέτρεψε στο να κάνω χρήση των προσφερόμενων δυνατοτήτων.Έτσι ξάπλωσα στην βρώμικη κλίνη και της είπα να μου περάσει προφυλακτικό.
Στην συνέχεια η Μαρία προχώρησε σε μία πίπα βαθιά η οποία ήταν σχετικά μηχανική και περιορισμένης ηδονικότητας λόγω και του καπέλου που φορούσα.Της είπα να γυρίσει σε στάση 69 για να μπορώ να βλέπω τις τρύπες της και να φτιαχτώ.Επειδη στο πρόγραμμα της ανακοινώνει πρωκτικό έφερα την μύτη μου κοντά στην βαλβίδα της η οποία και φυσικά ήταν δουλεμένη και αμέσως με διαπέρασε η γνώριμη μυρωδιά της σκατίλας.Με το μουνί της να μυρίζει ψαρίλα και τον κώλο της σκατίλα δεν υπήρχε σαφώς περίπτωση να γλύψω αυτό το πράγμα.Έτσι ενώ με πίπωνε εγώ περιορίστηκα απλά στο να δαχτυλιάζω και να παίζω με το βρώμικο μουνί της για να μπορέσω να καβλώσω.
Το μοριό μου ήταν ημίσκληρο αλλά χρησιμοποιώντας την φαντασία μου κατάφερα να τον ανορθώσω.Την κοπέλα την πήρα σε μία στάση κατά την διάρκεια της συνουσίας την ιεραποστολική.Η κοπέλα ξάπλωσε και εγώ την κάρφωνα και περίμενε απλώς υπομονετικά να τελειώσω.Άλλωστε μετά απο τις ανακαλύψεις που έκανα δεν ήθελα περισσότερη συμμετοχή απο αυτήν.Φυσικά με το κάρφωμα που τις έκανα στο βρωμόμουνο της η μπόχα που αναδύθηκε ήταν δυνατότερη και έφθασε ως την μύτη μου.Στην συνέχεια έβγαλα το προφυλακτικό και της έδειξα το πρόσωπο της για να τελειώσω αλλά αυτή με νόημα μου έκανε ότι μπορούσα να τελειώσω μόνο στο στόμα της η επάνω στο κορμί της.Προτίμησα την δεύτερη επιλογή.Δεν πρόκειται να υπάρξει δεύτερη επίσκεψη ασφαλώς όχι λόγω της εμφάνισης της αλλά λόγω της υγιεινής της.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 19, 2013
Όνομα κοπέλας
Μαρία
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, Jim25jim, n.smirni76

Σχόλια

12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Οκτωβρίου, 2013
+1 από μένα επειδή κατάφερες να τελειώσεις μετά από όλα αυτά...
20 Οκτωβρίου, 2013
Τυπε +1 κι απο μενα και πολλα respect, οπως λεει και ο μπεμπας εισαι προτυπο καλτιλας, υποκλινομαι...
20 Οκτωβρίου, 2013
Ωραίος φίλε αλλά άστοχος ο τίτλος, καθώς παραπέμπει στο Μαράκι από Ιάσωνος 33 που έχει σταματήσει εδώ και καιρό από τα μπουρδέλα. Προς στιγμή νόμισα ότι ήταν αυτή.
P
picker(1)
20 Οκτωβρίου, 2013
προφεσσορα για μια στιγμη απο τον τιτλο της κριτικης νομισα οτι εννοουσες τη μαρια την κατσαριδα απο το ιασ 33 και εκανα χαρες αλλα ματαια...
θετικη παντως και απο εμενα γιατι σου σηκωθηκε με αυτο το πραγμα που γαμησες εγω στη θεση σου δε θα μπορουσα..
20 Οκτωβρίου, 2013
+1 απο μενα..ηρωας που μπορεσες κ εκσπερματισες...φανταζομαι μετα χρησιμοποιησες μπεταντιν για να καθαριστεις...Κουλ
20 Οκτωβρίου, 2013
χαρας τα κουράγια σου Προφέσσορ!!
20 Οκτωβρίου, 2013
+1 και απο μενα λοιπον,καλτιλικη στο μεγαλειο του,πωωωω μουνιλα κωλιλα,θα την επισκεφθω και τις ριξω τετοιο γαμησι μονο και μονο επειδη υπαρχει βρωμικη αδυσωπιτη ηδονη Γλώσσα Ναι!
20 Οκτωβρίου, 2013
ΗΡΩΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!
ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΚΑΛΤ ΙΝΔΑΛΜΑ ΜΑΣ!!!
+1 και απο μενα προφανως
C
COBRA1986
21 Οκτωβρίου, 2013
Ειναι Ανεραστη..
21 Οκτωβρίου, 2013
KOMANTO ο προφεσσορ....!!!!

RESPECT!!
12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2