Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 30 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
...εκ πρώτης όψεως δεν με ενθουσίασαν τα φαινοτυπικά χαρ/κά της κοπέλας, εξάλλου ένας πορνηδονιστής δεν ενδιαφέρεται καθόλου γι'αυτά ,απλά θέλει ένα φτηνό αντικείμενο ηδονής χωρίς δικά του "θέλω" για να εκκενώσει τις σπερμοκύστεις του και να το πετάξει μετά στα σκουπίδια...
η αλήθεια είναι όμως ότι είχε υπέροχο σώμα ,ήταν ψηλή , μελαγχροινή με ένα κλασσικό σλάβικου τύπου κρανίο με τα χαρ/κά διατεταμένα ζυγωματικά στον οριζόντιο άξονα.
ήρθε κάπως "μαγκωμένη και κλειστή" , αλλά η θέα του υπέροχου σαρκίου της , μου πυροδότησε τρυφερά αισθήματα και με κάποιους αισθησιακούς χειρισμούς λαγνείας ο πάγος άρχισε να λιώνει σιγά σιγά με ανταλλαγή φιλιών και διαφόρων άλλων σωματο-χειλικών επαφών...
ήθελα να απολαύσω την γλώσσα της να επαλλοίφει με λαγνεία το γυμνό ακάλυπτο στυτό πέος μου , και το έκανα με τον πιο αργό τρόπο...
ήταν μια παθιασμένη πεολειχία , που ανά κάποια διαστήματα η κοπέλα τίναζε την μελαγχροινή κόμη της για ν'αλλάξει πλευρό.
ήθελα να της ανταποδώσω την περιποίηση και την ξάπλωσα προσφέροντάς της μια διεγερτική λειχία της αιδοιικής της περιοχής την οποία έδειχνε να απολαμβάνει , μέχρι που με κάλεσε πάνω για μια τρυφερή παράτριψη των σαρκίων μας.
οι πεοκολπικές διεισδύσεις ήταν ήρεμες και αργές με ταυτόχρονες πρόσωπο-προσωπικές παρατρίψεις και επαφές , μέχρι που η σπερματέκκριση "έλυσε" το δεσμό μας με την κοπέλα να φωνάζει "όοοοοοκι γκριγκορα τελείωσες" !
προφανώς ήθελε να κρατηθώ άλλο λίγο για να ικανοποιηθεί και αυτή, αλλά της εξήγησα ότι προέρχομαι απο αποχή , και θέλω χρόνο για να προσαρμοστώ ξανά στα πορνοαισθησιακά μου στάνταρ.
εξαφανίστηκα ικανοποιημένος ,βεβαιούμενος βήμα με το βήμα ότι όλη η μετασυνουσιακή μου ικανοποίηση προέρχεται απο την βεβαιότητα ότι με το θήλυ που μολις μου προκάλεσε ηδονή ,
δεν έχω καμμία δέσμευση , καμμία υποχρέωση και ότι δεν θα μου απασχολήσει το μυαλό εκτός και αν εγώ το θελήσω όποτε το θελήσω...!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 19, 2013
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.091
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Οκτωβρίου, 2013
χαιρετιζω εναν απο τους κορυφαιους πορνους του σαΐτ....Γερο-μύστης
19 Οκτωβρίου, 2013
"η θέα του υπέροχου σαρκίου της , μου πυροδότησε τρυφερά αισθήματα"

αγαπούυυυυυυλη, πιρφόοοοοοοορε!Μεγάλο χαμόγελο
20 Οκτωβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ανταποδίδω τους χαιρετισμούς στον μεγάλο μύστη του πορνηδονισμού dimmits!
καλώς σας βρήκα πάλι !

jaygatsby , όλα αυτά είναι μεταφορές και κατ'ευφημισμον , λόγια
είναι σαν τον mac dowell που βιάζει κλέβει και σκοτώνει μια νοικοκυρά
και τραγουδάει ανέμελος το ρομαντικό : "i'm singing in the rain"...!
18 Νοεμβρίου, 2013
kαλησπερα φιλε rigormortisπολυ καλη η κριτικη σου+ προκειτε για νεα αφιξη στο χωρο?αξιζει να δοκιμαστει ?
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4