Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 174 10
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Η φολα...εχοντας παει αρκετες φορες στο εν λογω ιδρυμα δεν εχω δοκιμασει χειροτερη κοπελα σε ολα βιαστικη και ψευτικη,εμπιστευτηκα την ευγενικη τσατσα μπηκα και σε λιγο μπηκε και η νικη που κατευθειαν μου περασε προφυλακτικο σε πεσμενο βεβαια καβλι αρχισε μια πιπα 30 δευτερων δραματικη,κατοπιν ανεβηκε απο πανω μου και τον εβαλε μισοσικομενο και αρχισε να χτυπιεται και να βογκαει σαν...αντε μην πω,σε 20 δευτερα αρχισε αντε μωρο μου χυσε και οι κραυγες της συνεχιζονταν με αμειωτη ενταση ενω ο μισοσικομενος εγινε πεσμενος ενω αυτη ελεγε μπραβο μωρο μου εχυσεσ τι καβλι εχεις με εσκισες...την εδιωξα ευγενικα παρολο που εβραζα και φωναξα την τσατσα οπου προσπαθουσε να τα μπαλωσει,δεν πειραζει πεταξα ενα 20αρικο αλλα αυτες εχασαν εναν πελατη,το 10 για το παρκιν ειναι γιατι πηγα με μηχανη.οποιος θελει να πεταξει ενα 20αρικο ας μπει......

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 17, 2013
Όνομα κοπέλας
Νίκη
TRR
Μέλος
Εγγραφή:
6 Νοε 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
20
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Οκτωβρίου, 2013
Την πηραν διαδοχικα σε δυο μερες ηταν ευχαριστημενοι. Ελευθερο στοματικο τελειωτικο. Η τσατσα οξτως πολυ ευγενικη αν και τυπικη διοτι οι καμερες γραφουν και τις ελεγχδει το αφεντικο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1